Тишо и Венета се развеждат???

  • 6 023
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6 417
Че те цяло лято се появяваха заедно тук-там. Егати пиара и чудото. Какво ли не правят хората за единия рейтинг Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 435


Тва дали е вярно?Ако е, Тишо се изложи много сериозно според мене.

# 18
  • Мнения: 7 474
Ще се окаже накрая, че си правят реклама  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 4 435
То не бяха сълзи от страна на Венета,не беше чудо.По един Оскар да им дадем ако са се правили.Ама какъв ли не го изкара в предаването.Егати тъпотията.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 672
Правят се на интересни, привличат внимание

# 21
  • Мнения: 307
Може да е реклама,но може и да не е.Като повечето семейства и те може да са имали проблеми и да са стигнали до раздяла/събиране,просто тяхното е обществен показ.

# 22
  • Мнения: 3 760
Дреме ми, че е пи ар (ако е, разбира се). Радвам се, тъй като Венета наистина го обича  Peace

# 23
То не бяха сълзи от страна на Венета,не беше чудо.По един Оскар да им дадем ако са се правили.Ама какъв ли не го изкара в предаването.Егати тъпотията.


smile3538
Ако всичко е било само пи ар - то по-голяма кретения от това не можеха да измислят..  Stop Shocked

# 24
Радвам се, тъй като Венета наистина го обича  Peace

Аз започвам да се съмнявам.. прилича ми по-скоро като да не изпусне последния влак...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 815
В последните появявания на Венета и в предаванията й, не се пропускаше възможност да каже, че се развежда. Много интересно, никой не я пита, но винаги го изтъкваше това. А аз мисля, че тя наистина обича Тихомир. Скоро видях в един вестник, само че не знам кой, че на първа страница беше публикувано, че Венета и Тишо пак заедно.

# 26
  • Мнения: 698
тия игрички на "иди си - ела си" ми напомниха един стар материал на Карбовски по един съвсем друг повод. там пишеше общо взето така - и мисля, че отлично се връзва в случая: "......разбра се  с какви несъществени хора се занимаваме и ни занимават. несъществени хора, които употребяват думи като "любов", за да оправдаят похотта си, думи като "смелост", за да оправдаят объркаността си, местоимения като "аз", за да се оправдае липсата на личност зад точно това "аз"."

ей това мисля по темата  Peace

# 27
  • Мнения: 4 734
 E, щели да се развеждат в минало време обаче. мернах по някой от вестниците, че Тишо се върнал от почивка в Куба и след емоционален разговор с жена си решил да оттегли молбата за развод.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 12:53 от Kasidy

# 28
  • Мнения: 1 080
тия игрички на "иди си - ела си" ми напомниха един стар материал на Карбовски по един съвсем друг повод. там пишеше общо взето така - и мисля, че отлично се връзва в случая: "......разбра се  с какви несъществени хора се занимаваме и ни занимават. несъществени хора, които употребяват думи като "любов", за да оправдаят похотта си, думи като "смелост", за да оправдаят объркаността си, местоимения като "аз", за да се оправдае липсата на личност зад точно това "аз"."

ей това мисля по темата  Peace

Напълно съм съгласна! Просто няма какво повече да се каже по темата  Peace

# 29
  • Мнения: 3 423
Ми нека се развеждат, стига им толкова.
Колко мъже още чакат ръката на Венета.
Па колко жени тая а Тишо...

Общи условия

Активация на акаунт