Тема, в която не се искат съвети

  • 3 215
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 700
Познавам много хора, които се пазят успешно с опасни и безопасни дни. Така че, спокойно опасния ден може да стане безопасен.
А пък винаги съм се замисляла случайните бебета как стават? Когато и двамата не са ги планували, а пък и уж са се пазили?

И аз познавам, но за мен това е признак, че появата на едно бебе не е чак толкова нежелана........ Laughing
И ми се струва несериозно някой да се вайка, че бил измамен. Много е възможно и да няма измама.
А, случайните бебета стават - ясно е как  luvbed

# 16
  • Мнения: 552
Напълно възможно е. Една моя позната пък се правеше, че иска дете, ама не може да забременее, а през това време гълташе противозачатъчни. Той й се връзваше и се притесняваше до момента, когато намери хаповете. Грозна картинка.
А една друга пък разправяше на дългогодишния си приятел, че мечтата й е да се омъжи девствена и той я чака, милия. Много беше изненадан когато в първата брачна нощ разбра, че тя не е девствена.  Shocked
Има и много случаи, в които жените забременяват уж случайно за да се оженят, но голяма част от тях или правят аборти, или си гледат децата сами.
Иначе аз сама си се контролирам, защото знам, че момента за още едно детенце не е много подходящ. Най-щастливо е очакването на дете, когато е желано и от двамата родители.

# 17
  • Мнения: 4 155
Мъжът ми не следи. Смята, че аз си знам и е спокоен.

# 18
  • France
  • Мнения: 726
Мъжът ми очаква аз да му кажа.
В началото на връзката ни, категорично заявих, че не искам дете. Той се съгласи. Случи се да пия " Постинор", който нормализира нередовният ми цикъл.... Забременях и не съжалявам. Laughing

# 19
  • Мнения: X
Ами моят цикъл е като часовник и като закъснееше с ден-два и все имаше питане "Не трябва ли да ти идва?". Това особено, като е имало някой и друг път, когато не сме се пазили, но е било извън овулация. Не случайно, като забременях, ние и двамата бяхме сигурни, че закъснение от 1 седмица не е нормално. Даже имаше самодоволна усмивка "Знаех си...". Laughing

# 20
  • Мнения: 1 172
Ами моят цикъл е като часовник и като закъснееше с ден-два и все имаше питане "Не трябва ли да ти идва?". Това особено, като е имало някой и друг път, когато не сме се пазили, но е било извън овулация. Не случайно, като забременях, ние и двамата бяхме сигурни, че закъснение от 1 седмица не е нормално. Даже имаше самодоволна усмивка "Знаех си...". Laughing
Същото е и при нас Wink Не знам защо се счита, че мъж, който толкова много се интересува от цикъла на жена си, не иска дете. Моят пък си искаше дете. Даже по-скоро мен ме беше страх от мисълта да ставам родител, не него. Хем ми се искаше, хем не се чувствах готова. Бебето пък стана от раз като започнахме с опитите, та и аз бързо размислих Wink

# 21
  • Мнения: 216
Моят пък не ме следи но знае винаги, нали планираме да имаме деца( не бебеправим, но говорим по въпроса) така 4е се знае вси4ко което му е нужно за овулацията , знае кога ми идва, защото много 4есто изсвирясвам преди това, пък и ми се дояжда сладкооооооооооооо, и тампони и други и се знае, а що се отнася да се излъже половинката- зависи колко е невеж в това отношение ина4е не ако реши да те пази- ще те опази. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят е невъзможно да бъде излъган(то аз не съм и искала, де) - достатъчно е грамотен в това отношение и ми следи цикъла по-стриктно и от мен. Особено след второто раждане Laughing

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ха, то аз не си следя цикъла, пък той хептен!  ooooh! Laughing Въпреки това не мога да забременея случайно Wink Но и не бих го направила Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 919
Моя аз го предупреждавах навремето като използвахме предпазна мярка прекъсване на акта.
Напоследък и аз нямам идея кога ми е бил цикъла и кога ще идва, пък той съвсем.

# 25
  • Мнения: 263
Много лесно мога да зблудя мъж ми в това отношение, но не мисля, че ще се наложи.
Обаче колкото и голям цербер да е мъжът пак може да бъде заблуден! Казваш му, че пиеш хапчета по схема да се успокои: ако трябва му демонстрираш как го правиш, а хапченцето скриваш под езика или каквото там още се сетите, а накрая: ами те само 98% сигурност дават хапчетата! И определено има доста случаи, в които са се появявали бременности въпреки контрацептивите. Така че... цербер, не цербер като се появят двете чертички и да церберства...
Друг наистина е въпроса как ще се чувстват и двете страни след подобна манипулация.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Чак като цербер не ми следи цикъла, но знае в кои дни е.
Не се препотяваме ако ми закъснее с ден-два, защото знаем какво и как сме правили  Wink

# 27
  • Мнения: 4 621
Възможно е, разбира се. Но дали си струва? Според мен - не. Желанието трябва да е взаимно, за да може после и удоволствието да е взаимно.
Taka e  Peace

# 28
  • Мнения: 236
Всяка жена може да заблуди мъжа си. Много малко съпрузи следят цикли и са наясно с опасно и безопасно време. Тези, които следят нещата, като цербери обикновено не са готови да имат дете и се страхуват да не ги впримчат. Не мисля, че ако в едно семейство всичко е нормално е страшно жената да изхитрува... Страшното идва когато бебето почернее и се накъдри    Mr. Green
Браво, babche! Опита си казва думата. Grinning
Това със смятането на опасни и безопасни дни е много ОПАСНО. Майка ми е забременяла с мен точно преди цикъл. newsm78 Сигурна е, и й вярвам, защото е акушерка, при това вманиачена в работата си. Затова, ако хитрувате не се ограничавайте в няколко дни от месеца. Joy

# 29
  • Мнения: X
Аз съм от тези жени, които забременяват само докато мъжа им кихне. Laughing
Въпреки това мъжа ми и хабер си няма кога трябва да ми дойде.Усеща няколко дни преди очакваната дата, защото ме хващат нервите и ставам отвратителна.Като почна да се нервя и той казва: "Скоро май ще втасваш" и не ми обръща внимание на истериите.
Не бих го излъгала никога, обаче!Не мога цял живот да живея с такъв товар на плещите си.Дори когато забременях с малкия ,въпреки противозачатъчните, които пиех, му казах, че съм готова да направя аборт ако това най-доброто за момента.Каза твърдо: "Не.Наемам се да издържам още едно дете.Ти си помисли дали искаш да минеш още веднъж по пътя на пюретата , памперсите и безсънните нощи.Щом е станало, въпреки хапчетата, значи е трябвало да стане."

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 15:17 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт