Тъпи ли са тъпите?

  • 3 165
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Единственото тъпо (според мен) е да си мислиш, че си много умен.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 840
Че то кой тъпак ще нарече себе си тъп?

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Толкоз тъпи познавам, че ми е чудно как са доживяли до годините си и не ги е блъснал някой автобус/влак/трактор ... то кухо, та дрънка - обаче едно е сигурно - много им е лесно и прокопсват без усилие ... щот не си затормозяват кифлите да мислят ...

# 18
  • Мнения: 216
Дефинирайте тъп- необразован, невъзпитан, несъобразителен, нахален или вси4ко от изброените, а по темата : "Аз знам 4е нищо не знам , а вие и тва не знаете" Crossing Arms

# 19
  • София
  • Мнения: 3 840
То тъпото си се познава и без специални дефиниции, трудно е да го сбъркаш.

# 20
  • Мнения: 25 620
Умният човек се оглежда за по-умни от него. Намира ги и им се възхищава. Прекланя се пред интелекта и трупа познание в опити да го достигне.
Тъпите на никого не се възхищават, защото си знаят, че са върхът на човечеството. И изобщо, ако не са те, за кого ще се върти Земята, а? А???

# 21
  • Мнения: 516
Ми не знам. Аз съм блондинка. Embarassed

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не знам, не знам...
Всичко е така объркано рано сутрин.

# 23
  • Мнения: 2 196
От прочетеното установих,че имам поне капка интелект,щом осъзнавам,че съм тъпа.
Ще трябва скоро да боядисам,да не взема да вкарам някой в заблуда. Tired

# 24
  • Мнения: 1 629
Тъп звучи по-безобидно от шизофреник, оставам в тази тема.

# 25
  • Мнения: 2 978
Тъпо, не тъпо...по - гот е да си перде.
Не мислиш кой какво е казал, кой как и защо го е казал smile3502

# 26
  • Мнения: 2 891
Щом чак сега разбрах, че съм с обърканата сексуалност, неколкократни неуспешни опита за отслабване, жалък личен живот, акне и мазна коса, значи верно трябва да съм много тъпа  Tired

# 27
  • Мнения: 211
Никой не е някой, че да казва кой е тъп и кой не е. Ако някой е тъп, то той е такъв поради факта, че е определен като такъв от "някой", който според горните изчисления е всъчност никой....... Confused

# 28
  • Мнения: 7 723
Абе тъпото си е тъпо- тва е положението   33uu

# 29
  • Мнения: 236
Не бих казала тъпи, а "неосъзнати". И да, така по-лесно се живее, защото не се налага да анализираш всичко и всички и да правиш "умни" заключения.

Общи условия

Активация на акаунт