Обичате ли да се гримирате 4

  • 20 540
  • 548
  •   1
Отговори
# 15
Очите ми останах в първата снимка на непукистка,направо е страхотна!

# 16
  • Мнения: 1 455
Честита ни темичка Hug
Само аз ли нещо не мога да отворя снимките newsm78

# 17
  • Мнения: 3 782
Eто нещо много свежо.

# 18
  • Мнения: 3 050
аничка хубаво е!
Хайде пускайте и ваши снимки Simple Smile аз по късно като ги сваля ще кача Peace

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хайде и аз тук.
Досега хващах все средата на темите, сега поне ще съм от началото с вас.
Аз съм на моменти - има седмици в които съм само със спирала и гланц, има седмици в които се гримирвам от - до.
Фенка съм на лекия дневен грим, мисля, че е по-труден отколко веерния и силен грим.
Има сериали които гледам само за да видя грима на актрисите  Embarassed

# 20
  • Мнения: 10 758
Някой от София навитак да ме гримира в събота Flutter

# 21
  • Мнения: 249
Здравейте! Ето да видите малко снимки "преди и след" грим.
http://www.fishki.net/comment.php?id=23016

# 22
  • Мнения: 9 093
Тука определено се е вихрил и Фотошопеца Mr. Green
Особено на някои снимки много личи че е променен контура на лицето.

Не искам да звуча гадно, но...на тези жени нещо йм има на лицата, неестествено изглеждат Confused

# 23
  • Мнения: 3 050
Има фотошоп не само в красивите но и в грозните снимки понякога-т.е може да се погрознява и лесно с тази програма Peace така че преувеличение си има... То да се чудиш кое е истина вече Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 4 751
На хубавите им личи и без грим някак .. просто хубавите черти на лицето си се забелязват. Като са с грим вече, всичко е съвсем изпипано. Но на по-грозните, дори и с перфектен грим, неприятното пак се набива в очите ти.
И на мен ми изглеждат обаче твърде неестествени, не само с грим.  Whistling

# 25
  • Мнения: 3 782
На хубавите им личи и без грим някак .. просто хубавите черти на лицето си се забелязват. Като са с грим вече, всичко е съвсем изпипано. Но на по-грозните, дори и с перфектен грим, неприятното пак се набива в очите ти.
И на мен ми изглеждат обаче твърде неестествени, не само с грим.  Whistling
Peace

# 26
  • Мнения: 19 302
мен пък не ми се видяха неестествени жените от снимките.имаше  хубави и по-малко хубави.и навсякъде лицата бяха доизглаждани с фотошоп,но определено всички изглеждат по-добре с грим.
Кошничка,сложи една усмивка отпред на заглавието на темата,че по-лесно се вижда.

# 27
  • Мнения: 240
Аууу...в този сайт има наистина хубави жени, но някои.... Rolling Eyes Определено им трябва грим! Иначе фотошопът е използван мноооого неловко Laughing

# 28
  • Мнения: 3 050
Обещах снимки, все пак темата трябва да се върти около нас Crazy  -не само около звездите които ги обработват с фотошоп Peace
Нищо специално няма-ФДТ, молив и спирала-нямам гланц защото иначе няма как да  love001 половинката си. Peace
Косата си я къдрих сама, иначе не е така чуплива Peace И последно инфо -снимах се сама така че не са суперски снимките Peace


Много харесвам черният молив като козметика Flutter но много бързо ми се разцапва по окото защото ми сълзи  Confused А иначе от горе не съм си слагала защото не мога -абсолютно доказан факт Naughty Blush Heart Eyes


И само очите ми:

Вие сте наред да дадете снимки  bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 1 941
nepukistka  харесай си друга любимка, тази вече е заета!
Игуанч, малко критика ако разрешиш. Очната ти линия ми изглежда някак незавършена, аз бих я прокарала през цялото око или поне някак замажи резките граници. Може и още малко спиралка да сложиш  Grinning Изобщо, гледай гримът ти да бъде плавен, иначе изглежда неестествено. А и тена на лицето може още малко  да изравниш - бузите и брадичката ми изглеждат по-светли от останалата част на лицето. Надявам се няма да се обидиш на критиката, нали все пак обменяме опит за да ставаме по - добри!
  bouquet  bouquet  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт