Ний сме мами дебеланки, АВГУСТОВСКИ сладуранки

  • 9 726
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Манчева Честито, все така да сте усмихнати. А за тортата дето си я снимала, ще те бия, сега само за нея си мисля, а тук няма 100грама сладки #Cussing out
Мариетка много са ти хубави мъжете и ги криеш досега.   bouquet Супер снимки
Сонита ти се пази, магазините няма да избягат.
Айде успешен ден на всички консултиращи се днес, чакаме отчети   bouquet

# 16
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро и от мен  bouquet
Манчева, честит брак и от мен. Желая ти много години семеен живот и много много щастие с малкото човече което расте в теб. 1dating
Момичета, вие как сте с килограмите? Аз съм +15  #Crazy #Cussing out #2gunfire, но няма как за съжаление. Ще се борим с тях след като родим.  bouquet

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
....
Момичета, вие как сте с килограмите? Аз съм +15  #Crazy #Cussing out #2gunfire, но няма как за съжаление. Ще се борим с тях след като родим.  bouquet

 Whistling censored

# 18
  • Мнения: 998
Здравейте и от мен!

Аз от два дни съм постоянно на плаж, но днес реших да си почина и да ви изчета.

Изобщо не ме интересува, дали съм като кит или като хипопотам, важното е, че на плажа се чувствам екстра!

Вчера съм умряла от смех, отиваме на плажа и бях взела закуски да закусваме там с дребната и обръщам си аз един шезлонг, слагам си кърпата отгоре и сядаме да ядем, по едно време обаче усещам, че под мен е подгизнало с вода, ставам и гледам огромен мокър кръг  Shocked Викам на майка ми, край изтекоха ми водите (а се намирам на плажа в КИТЕН), изпадам аз в паника и започва да ми прилошава, ама гледам нищо не изтича вече  newsm78, сетих се и вдигнах дребната, гледам и под нея мокро, а то дюшечето на шезлонга отвътре мокро и като съм седнала, с мойте кг излязла водата  hahaha Успокоих се аз и с майка ми си говрим, че за малко можеше да ми акушира за  раждане във вода ( или още по модерно в море, тъкмо водата си е топличка).

Обаче така се стрестнах, че да не ви разправям, за секунди през главата ми минаха хиляди мисли, сега съм казала на мъжо резервоара на колата да е винаги пълен, че да не губим и за зареждане време.

# 19
# 20
  • Мнения: 222
Gera-наистина това е стресиращо, което ти се е случило. Важното е, че не си се панирала!

Мариета-страхотни снимчици!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Манчева Честитоооо  bouquetДълъг и щастлив семеен живот ти ожиелавам.
Аз да доладвам бях На ЖК всех си болничния.Хемоглобина ми е 107 при норма 110 каза ми да пия някви хапчета ама аз се чудя.Иначе маи съм пипнала някаква инфекция(микробиологията го показа)изписа ми антибиотик и свещичкиПложинакс(незнам така ли се казваха).Каза че може да ги почна в понеделник като се върна от морето но аз се чудя да не е късно в понеделник-вие как мислите??????????

# 22
  • Мнения: 493
Здравейте!
Днес ходих да ми взимат кръв , изследванията са в мен и като ги сравнявам с другите са почти еднакви само едно се различава доста ама както не знам какво  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 5 724
МАнчева добре си си и малкия е много сладък Simple SmileСтига как ще си кит Simple Smile
Ади видях те близо до Викторията аз бях с моята приятелка Ева която роди преди 2 месеца!:)
Днес мисля да не излизам че сега ще си полегна не се наспах грам а и моя се прибра и ще си легна да си го гушкам докато нунка и той Heart Eyes Hug
Ако искаш утре мога да дойда до вас ако е удобно по някое време Simple Smile Кажи кога? Само да не е преди обаяд!!То без това тези дни ще е ад в нас нали ще се боядисва стаята най- накрая Simple Smile и смятам утре да поприбера малко багаж от гардероб и разни шкафове че трябва всичко да се изнася от стаята а майак ми почива само утре та да ми помогне!Обещавам да не те стряскам вече Hug Heart Eyes  bouquet
Гера   случилото ти се си е за страх и аз вчера като станах ми изтече нещо не  беше малко защото си ме подмокри Rolling Eyes не знам и какво беше мисля си че е течение но беше безцветно и лепкаво малко Rolling Eyes знам ли......  ooooh!
Меги няма да е късно,върни се от морето и тогава!  Peace

# 24
  • Мнения: 23
МАНЧЕВА-СТОЯНОВА ЧЕСТИТО !!!!!
МНОГО СТЕ СЛАДКИ НА СНИМКИТЕ И ВИ ПОЖЕЛАВАМ СЪЩО ЕДНО ТАКОВА ХУБАВО БЕБЕ!!!!!



А за тортата ...........не знам ,утре мъжо като ходи в София ще хвърчи до 100 грама пък каквото вземе ,ей тая вечер ще я сънувам .
Мариетка -местенцето изглежда много екзотично   Stop
Сонита -да се пазиш ,аз като ви чета какви преходи правите и шофирате ,не знам ,но я карайте по -кротко  Grinning
Аз съм вече +11 кг. и всичко ми е на корема залепено .Кофтито е ,че се напълних със стрии при цялото това мазане и пари за скъпи кремове .

# 25
  • София
  • Мнения: 5 724
Муна за стрии не ми говори че мани парите мани мазането,корема ми се нацепи здраво  ooooh!Но вече претръпнах защото и да се ядосвам нищо не мога да направя! Rolling Eyes
Важното е беб да е добре! И аз раста яко на корем и само там се цепя!
С килцата съм почти + 15 вече  Rolling Eyes Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 4 043
  Здравейте мацки! Стига с тия приказки за раждане, че мен взе да ме хваща шубето. Ужасно ми тежи ,някак ми натиска към пикочния мехур. Не мога да се отърся от предчувствието , че до няколко дни ще имам доставка Confused Ама то си е нормално, само за контракции и раждане си говорим. Не ,че е проблем ,но не са ми готови изследванията ,никой не е споменал нищо за микробиология, нямам обменна карта-абе нищо готово. Но ако има едно готово бебе ,ще ги питам в болницата какво ще ме правят ooooh!. Като раждах предишния път , в деня на изписването трябваше да изпишат и една ромка. Ама тя дори и лична карта нямаше, да не говорим за някакъв картон-нищо. И мъжът и не могъл да и намери утях личната карта и няма как да я изпишат. Едната сестра нещо мрънка : " Ами как са я приели така -без никакви документи?" А другата и казва " Е кво-да я върнат да си ги извади ли? "  Joy Тогава ми беше смешно ,ама май и аз ще съм така тоя път  hahaha
  Кой попита за хапче за раждане? Предизвиква се от простагландин. Може да се пита в аптеката- сигурно ще знаят нещо. На мен доки ми беше дал прахче -тогава беше към 5 лв. , та сигурно има и нещо евтинко. Какви са тия 20-40 лв. #Crazy А иначе нали знаете- простагландини се съдържат в семенната течност. То затова препоръчват секаса към края- да провокира раждането.
  Лек и прохладен ден ви желая.

# 27
  • Мнения: 493
Егати аз съм най-големия хипопотам аз съм с 25 повече (само не се смейте много) Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed А как ще ги свалям не знам newsm50

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Егати аз съм най-големия хипопотам аз съм с 25 повече (само не се смейте много) Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed А как ще ги свалям не знам newsm50

Вече яко се повтарям, но не давам друг да си присвоява рекорда ми. Аз съм +31кг.

# 29
  • Мнения: 498
Аз съм се застопорила на +20кг, но в началото тръгнах с повечко, много болезненена ми беше тая тема до сблъсъка ми с докторите. Сега реших да се радвам на последния си месец с беб в корема и да не мисля за глупости, защото после ще ми липсва.

Общи условия

Активация на акаунт