Новите 7 чудеса на света! - Гласувайте!

  • 2 246
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
аз не виждам защо една статуя може да е чудо на света  newsm78
ами по бтв какво тръбят да сме избирали бг чудеса, то гласуването почти е свършило  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 904
И аз гласувах много отдавна,та чак сега вече не помня кои избрах! Embarassed
Аз като влязох на сайта ми пишеше за какво съм гласувала.

# 17
  • Мнения: 4 546
не ми дава отметка да гласувам за пирамидите

# 18
  • Мнения: 2 631
не ми дава отметка да гласувам за пирамидите

Ами да, те са в списъка на първите 7 чудеса на света и само те са останали!  Peace

# 19
  • Мнения: 11 747
Аз като гласувах,си гласувах за пирамидите - не е имало проблем.Нещо не можах да видя за кои съм гласувала,те ми пратиха и имейл,така че там вероятно пише,но аз си спомних! Peace
А всъщност в събота по кое време ще се обявят и къде?Освен,че ще получа имейл.
Видях,че в Лисабон ще се обявят,но дали ще се дава по някоя телевизия?

# 20
  • Мнения: 2 631
Аз като гласувах,си гласувах за пирамидите - не е имало проблем.Нещо не можах да видя за кои съм гласувала,те ми пратиха и имейл,така че там вероятно пише,но аз си спомних! Peace
А всъщност в събота по кое време ще се обявят и къде?Освен,че ще получа имейл.
Видях,че в Лисабон ще се обявят,но дали ще се дава по някоя телевизия?

Мисля, че ще ги дават по някоя... На мен цял ден нито на единия мейл не са ми пратили потвърждение.  Tired

# 21
  • Мнения: 11 747
Ами то днес вероятно е много напечено - всички са се сетили в последния момент да гласуват.

# 22
  • Мнения: 2 631
Еми ако не ми приемат гласовете  #Cussing out, поне ще знам, че тук във форума съм гласувала  Joy
А може после директно да им изпратя и гласовете от анкетката  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 747
Мене ми е адски любопитно кои ще са в седмицата?! Crazy
Китайската стена е ясна!Вероятно и Статуята на свободата няма да и се размине!То има и политика в цялата работа!Някои обекти от номинираните са просто несравними с други.Има такива,които са трудно достъпни за туристи,а основно на това ще се разчита - всичко е бизнес все пак... Tired

# 24
  • Мнения: 2 631
Бизнес, ама на теб няма да ти пратят 5$, че си гласувала за статуята на свободата... Все пак са дали шанс на интернет обществото...  Peace

# 25
  • Мнения: 1 230
Ох, и аз имам проблем с гласуването, но като гледам резултатите тук се успокоявам, че няма да правят глупости (операта в сидни или нещо такова). Все пак говорим за чудеса... newsm20

# 26
  • Мнения: 6 958
Гласувах  Peace

# 27
  • Мнения: 952
Аз от два дни се опитвам да гласувам за 7-те нови чудеса, но не успявам. Едва тази вечер за малко се зареди страницата обаче до гласуване не можах пак да стигна. Явно много такива закъснели като мен са се сетили в последния момент. Laughing
Все пак гласувах тук и съм доволна от избора си  и резултатите в нашата анкета.

# 28
  • Мнения: 2 631
Още не са ми пратили потвърждение, че съм гласувала, а го направих и от служебния, и от личния мейл  #2gunfire
И аз се успокоявам с това, че операта в Сидни (пълна глупост - чудо на света  ooooh!  Tired  Crossing Arms) може да не стане чудото на света...
Продължавайте да гласувате за истинските чудеса и архитектурата на миналите векове  Hug   bouquet

# 29
  • Мнения: 11 747
Това,че ние тука избираме тези чудеса,не означава,че и целия свят ще гласува за тях!Тази анкета тук не е никак представителна извадка,така че изненади най-вероятно ще има!

Общи условия

Активация на акаунт