откъде хубави детски слипчета

  • 4 306
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 551
Ние си купихме на AZIZ само че са к-т с потник или тениска, но съм страшно доволна.
 Самият  ластик на слипчетат е широк и са по-скоро дълбоки.


най-малките са за 1г

# 16
  • Мнения: 47 990
ДюДю и на мен ми е тоз проблема, но мисля да пробвам в комсед и овиесе през почивните дни, дано да има нещо по-малко за кльощаво дупе, ще очаквам и други предложения

# 17
  • София
  • Мнения: 700
mamavassi ако откриеш някъде сподели непременно Simple Smile

# 18
  • Мнения: 455
Аз купувам компплектчета потник и слип на Венера, много са меки и еластични, и на свежи цветни раенца. Продават ги в кварталния магазин за бельо, а не в специален детски магазин. Ако купуваш такива, имай предвид, че номерацията не отговаря, сина ми е 86 см, а му купувам за 92 см.

Харесвам детското бельо на Венера - много хубаво трико...А и цените са много ниски - ако не се лъжа слипчетата са от порядъка на 1,50...Има и комплекти с потник...

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
Аз съм купила едни много мънички 86-92 са като р-р на моя син, който няма 10 кг са му много добре, но фирма на тях не пише само мейд ин чайна Wink От пазара Ив.Вазов съм ги купувала, преди месец, но зареждат само по 2 чифта(но казаха, че зареждат редовно), бяха 2,20 или 2,50лв нещо такова....
ето ги, ползвахме ги на плажа, че не намерих памперс бански тогава  Rolling Eyes...
http://good-times.webshots.com/photo/2605990290085085462QgzWWi е малко са мокри в случая Wink
иначе и на венера имаме, но са по-големи, и боксерки на венера има, те са му добре, но слипчетат са му големи (пак 86).
Специално за нещата на венера, не ми харесва, че много бързо избеляват и малко се смаляват при пране. Иначе пък за разлика от повечето бългърски друшки, са здрави и не се разшиват и на бодитата не има падат капсите....но това с цветовете много ме дразни, а и поне при нас потник със слипчета беше 8 лв или даже малко повече....хич не съм добре с цените

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 18:10 от bubu_to

# 20
  • Мнения: 5 228
Най-хубавото детско бельо, което съм купувала за дъщеря ми, е от Marks&Spencer в София Сити Център. Страхотно качество, страхотна материя. Не е и кой знае колко по-скъпо - комплектите от повече бройки излизат горе-долу между 3-5 лв. за брой, а качеството е много по-добро.

# 21
  • Мнения: 47 990
а венера от къде купувате?

# 22
  • София
  • Мнения: 44 121
ами от квартални магазинчета...

# 23
  • Мнения: 47 990
преди няколко дни купих слипчета от даяна и ники, размер 18 месеца, наистина са малки, за качеството- колкото изкарат, белички са
тези са най- малките на които съм попадала засега

# 24
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И аз купувам бельо на Венера ,за баткото-слип и потник.
А за малката  на Вис виталис -потничета и гащички,/ама разбирайте обикновенни пликчета,/
и съм доволна и от двете.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 298
Преди време по същия повод - сваляне на памперса - купих от Mothercare, 32 лв. за 4 броя, скъпички са, но привлякоха вниманието на детето (а то това беше целта, не искаше да махаме памперса и да обува гащи) и са от качествено трико.

# 26
  • Мнения: 2 723

И аз от там купих. Нямам оплаквания

# 27
  • Мнения: 5 255
Най-хубавото детско бельо, което съм купувала за дъщеря ми, е от Marks&Spencer в София Сити Център.
Peace Купих потничета от там.
Пликчетата са ми много стерилни в този бял цвят  Mr. Green и затова минах за цветни боксерки от м-н Skiny на ул.Аспарух  Wink

# 28
Видях, че препоръчвате пликчета и слипчета от МЕТРО. Вярно е и ние случихме веднъж, но имаше едни цветни, които се разпердушиниха само след едно пране. Станаха като драни мачки. Иначе от скоро видяхме един Ареал - български, доста евтини и са супер... Препоръчвам ви ги, едва ли ще има оплаквания. Аха и щях да забравя и на Дия и Ники или както и да са там и техните неща не са лоши, но се намират доста трудно  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 429
и ние  ползваме на Ареял и съммного доволна. Трикото е хубаво и са доста качествени, моделчетата са много сладки и цветовете са приятни

Общи условия

Активация на акаунт