Шампоан за двегодишно дете със суха кожа

  • 5 368
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 207
Да и аз съм ползвала Себамед, наистина са по-добри продуктите им в сравнение с Бюбхен и Чико например.
Бубанка, а защо не й миеш косичката с Menalind® derm Shower Lotion -а? Щом е Shower, би трябвало да става за коса и тяло newsm78
Аз преди да се появят лишеите и да започнем с продукти за атопична кожа съм къпала маликия винаги с пяна или на Чико или на Себамед, като му миех и косата включително Peace
И след като започнах Топиялис за тяло продължих да му мия косата с пяната на Чико и беше ок, докато не свърши и не купих шампоан на Бюбхен( супер боклук се оказа) и му се зачерви кожата на главата- явно е много силен.... Реших да  да му мия и главата с Топиялис и след първото измиване се оправи Peace
Та мисълта ми е като си е хубав продукта, защо да го използваш и за кожата на главата, така поне е сигурно,че няма да се раздразни.....  Thinking

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Вчера цял ден обикалях централните аптеки не намерих нито  Menalind® derm Shower Lotion ,нито този Топиялис .Днес ще пробвам пак

# 17
  • Мнения: 1 640
  Меналинд някакъв си съм ползвала при атопичен дерматит  на детето-не ни помогна ,защото бе за сензитивна , а не за атопична кожа-грешката бе на лекуващата дерматоложка-тя неправилно ни го изписа.За косата-Себамед шампоан за сух скалп на главичката!Пак изписано от дерматолог.С него мия сега косата на детето.Купих голяма опаковка-500мл,за около 20 лв,но не съм сигурна за цената,от "Марешки".

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
намерих Menalind® derm Shower Lotion

# 19
  • София
  • Мнения: 3 857
Ние също се мием със Себа мед и съм много доволна и от пяната за вана и от шампоанчето за косата!На нас също са ни изписани от лекар!

# 20
  • Мнения: 207
намерих Menalind® derm Shower Lotion

Chocha, откъде го купи?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
на Графа една аптека,но казаха ,че е последния.Нещо май няма внос в момента-така ми казаха в друга аптека пак на Графа

# 22
  • Мнения: 207
ok, мерси, ще го търся и аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт