В Разград с бири и мезета,всички майчета са на диета ;-)

  • 8 924
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
Айде и аз в кюпа.Записвам се,само да не си остана със това  Grinning
Дребен го изкъпах и тати му го приспива,а Криси ме чака в банята   bath1.Оставих я да си поиграе,за да надзърна във форума.... и хоп нова тема!Браво на авторите smile3501

Гласувах за Мария!Нанди, желая Ви много късмет и успех с набирането на средства Hug
Отивам да си доискъпя детето,че вече вика и после пак ще пиша,ама като гледам няма никой.. newsm78

# 16
  • Мнения: 500
Ааа,тука съъм,тукаа!

# 17
  • Мнения: 398
Да ви се похваля и аз  Embarassed,утре вечер отиваме на язовир.Ще вземем Криси с нас , а Преско и майка ми ще се гледат.Миналата година пак ходихме в тоз състав и изкарахме чудесно.А след седмица,две за два дни ще прескочим до морето,но този път и  четиримата.

# 18
  • Мнения: 398
Мирка къде си,че не те виждам hahaha...ще вземам очилата май..имам и един счупен бинокъл

# 19
  • Мнения: 398
веднъж и аз да мога да седна на компа да пиша.....а няма с кого Cry
хайде да почерпя с по парченце диня,освежаващо и... /опикаващо Heart Eyes/ преди сън:



чувала съм,че много върви с мастика,ама аз не понасям миризмата на анасон Confounded

# 20
  • Мнения: 441
Брабе,весело изкарване на язовира.Как е Преско,чувам нещо се ударил?
Вълчо,благодаря за линка.Гласувах и пожелавам късмет на детенцето  Hug.

# 21
  • Мнения: 398
Ами с подута горна устна сме,ама този път доста подута.То за една седмица три пъти си разбива устата.Първите два пъти от инат,щото се тръшка да стане на неговата,а днеска да бърза да излиза на вън бяга в коридора към външната врата,сакън да не остане в къщи/коридора ни е дълъг 7м. и 30см, с малка чупка от 3м.и 40 см.- ама как го обясних Joy/.И сега е надут.С нищо не съм го мазала,а и той не дава да го пипна.Само видях,че зъбите му са там.Ама що кръв тече-ужас.И от ден на ден,нарочно се тръшка с главата напред,ако нещо му откажа.Преди да заспи,пак си тръшна главата,ама този път на леглото и айде пак кръв.Много му се спеше,а не даваше да го облека.....

# 22
  • Мнения: 441
Леле ужас.Дано скоро се оправи,че така трудно ще хапва.
Лека вечер от мен.,нета ми е под всякаква критика тази вечер и смятам да си  лягам,че много се изнервих.Хайде,Барбе пак да ти пожелая весело изкарване и .... чакаме снимкииии.

# 23
  • Мнения: 201
Благодаря за хубавата тема на Титания!   bouquet 

Стига ти с тези манджи, бе - тук се навъртат и особено лакоми кърмачки все пак, а си имаме и бременелка. Хриси, май утре идвам на гладно с големия шкембак у вас на баница Joy , ама искам да опечеш в най-голямата си тава. 

На мама Барба желая хубаво време, чудесно изкарване и наслука. И бързо да заздравее устничката на Преско.


И аз дадох своя глас за Мария. Стискам палци на нея и на близките й.

# 24
  • Мнения: 2
Добро утро от мен !!!
Много е хубава новата темичка. Поздравления !А тези мъжеее просто нямам думи. Как се мърдат сааамо. smile3508

Пожелавам успех на мама Нанди и Мария и аз дадох своя глас. newsm17

Лелеее, тука едни баници, бири, че и дини.Добре ,че не съм бременна трябваше веднага да запрятам ръкави и да спретна и аз една баница.
Пожелавам ви приятен ден. Днес сме на разходка с бебка.

# 25
  • Мнения: 2
Хайде на кафето

# 26
  • Мнения: 2
А сладкишче

# 27
  • Мнения: 3 219
А добро утро  Peace
Много емоции гледам имат  всички. Днеска май ще става за разходка, след вчерашния вятър. Чакам Дани да стане и излизаме.
На пътуващите - лек път и много хубави емоции.
И да ви кажа, че вече има глобени по новия закон за детските столчета. Така че внимавайте.
Пламе, мерси за кафенцето, пък крем - карамела ще го прескоча / не съм му фенка /.

# 28
  • Мнения: 51
Добро утро и от нас!Денят обещава да е горещ,затова ще излизаме докато не сме се опекли в къщи....  ooooh!

# 29
  • Мнения: 441
И аз да се запиша днес.
plamelita,благодаря за кафето.И на крема няма да откажа ,много го обичам  Hug.

Искам да помоля новите мами да погледнат дали са в списъка и да помоля за извинение,ако някой е пропуснат.По принцип Марго се занимава с темата,но компютъра и' е счупен и нямам време да ровя назад и да търся на всички данните.Намерих тези на леля на Алекс и на polly,ще ги запиша след като нахраня Влади.Ако има някой пропуснат да даде пак данните си  Peace Hug.

Общи условия

Активация на акаунт