В Разград с бири и мезета,всички майчета са на диета ;-)

  • 8 944
  • 328
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 398
Танче,Миме стига да е хубаво времето,не се съмнявам,че ще изкараме добре - благодаря за пожеланията.
А Преско, доколкото мога да  го "опазя" , че така не може да се храни,а той и без това напоследък е без апетит,направо ще се стопи милият Sad
Със слагането на снимки съм малко на "вие",но ще се постарая и опитам да сложа.

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ехоооо,къде сте се покрили? Rolling Eyes
 Аз тези дни нямам много време,главата ми" пуши".Накрая ,като намерим апартамент от друго ще почне да "пуши",ама живи и здарави да сме.Вие какво си правите,никакви ви няма...?

# 32
  • Мнения: 51
Светле ,дано да си прекарате добре на язовира.! Аз тръгвам на море в неделя с трите деца.../татито,Венко и Ваня/ Joy и определено те ще почиват, а аз ще беснея.... ooooh!
То с две/мъжки/ преди години беше зор-пък сега/каруцата като е пълна/незнам... Twisted Evil
Дано  Преско скоро се оправи...  Praynig !

# 33
  • Мнения: 292
Бързо възстановяване на Преско Praynig
Как сте в този вятър newsm78

# 34
  • Мнения: 398
Светле ,дано да си прекарате добре на язовира.! Аз тръгвам на море в неделя с трите деца.../татито,Венко и Ваня/ Joy и определено те ще почиват, а аз ще беснея.... ooooh!
То с две/мъжки/ преди години беше зор-пък сега/каруцата като е пълна/незнам... Twisted Evil
Дано  Преско скоро се оправи...  Praynig !

Хриси, направо сте ми ясни, как ще си изкарате Joy
Миналата година ходихме за един ден до морето.Криси беше на 2г.9м.,а Преско на 8м.Всички на плажа ни се смяха,а една жена се обърна и ни каза :"Много е забавно да ви гледа човек" #2gunfire.И двамата ревяха -Преслав къде  в количката под чадъра,къде на чаршафа ,то се обръща да пипне,да бутни...Криси пък :"Искам в морето,не искам в морето...и едни мургави братя кат`се развикали :"Царевицааа моляяя,сладоледи...моляяяя...нам`си кво си още.
И съответно ние питаме/ама високо питаме/:Мамо ,този черния,ко вика...ко вика бе ,мамоооо....кажииии
А , и едни мазни понички продаваха,че нямаше как ,от тях взехме и после я хвърлихме...ама,така че и вие ще сте забавни отстрани... hahaha

# 35
  • Мнения: 398
А къде ще ходите на море?

Приятно изкарване и дано не се гоните по пясъка smile3540 ,че sweating

# 36
  • Мнения: 441
Барбе,как ме развеселяваш  Joy Joy.Сега като зачезнете с Хрис какво ще правим без вас не знам  newsm78.
Преди малко ми се обади мъжлето.Добре е и е вече във Франция.Сутринта към 2 ще е в Сарагоса.Ох,веднъж да пристигне,че с тия пътища...
И Рени заминава в Шкорпиловци на лагер.До сега преглеждахме багажа-кърпи ,бански,полички,потничета  ooooh!

# 37
  • Мнения: 3 219
Светле, и на вас весело и безпроблемно изкарване  Hug
И да хванете някоя голяяяяяяяма риба 

# 38
  • Мнения: 398
Ще пристигне,спокойно...ама тъй е ..докато не се обади,ще ти е притеснено

На Рени `и пожелавам приятна почивка на морето и да се върне с шоколадов загар Hug

# 39
  • Мнения: 398
оооо като тази голяма  hahaha

Тя Криси от сега се точи да яде риба и ако не хванем нищо какъв рев ще има...малеее чак ми се иска да греша ooooh!

# 40
  • Мнения: 51
Отиваме на Златни пясъци ето тук: http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=1109   Да не обаждам само с кви финанси тръгваме...от многото 300лв. заделени- останаха 120лв.,а още не сме заредили и колата  ooooh! ...Как ще обяснямам на децата ,че не може царевица и сладолед да купуваме и изобщо къде тръгваме питам...  #Crazy newsm78   #Cussing out 
Добре че спането ,закуската, вечерята ,чадър и два шезлонга са осигурени/отиваме с карта от завода/,че иначе хептен щях да се усмихна...
Мъжо занесе колата да и сменят гарнитура и като сменяли ,сменяли и още кусури намерили че почти 150 лв по нея само оставил...м.....ката й и кола.Що ли за нас не се грижат толкова  #2gunfire ?

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 16:14 от icipici1

# 41
  • Мнения: 441
Тя Рени се поопече в Турция и тук ходихме на басейн така,че има малко загар.Пожеланията ще и' ги предам.Благодаря  Hug

оооо като тази голяма  hahaha

Тя Криси от сега се точи да яде риба и ако не хванем нищо какъв рев ще има...малеее чак ми се иска да греша ooooh!
Ми като я познавам Криси не,че искам да те плаша,ама ако не уловите риба ,поне купете,че вече си представям как ревееее  ooooh!

# 42
  • Мнения: 398
Най много една консерва да взема за резерва,че и свеки от село едни треволяци ми е изпратила...за рибена чорба.
Аз отивам да почина малко ,нищо , че съм с едното дете...камо ли да готвя..пък и чорба #Crazy

# 43
  • Мнения: 398
Отиваме на Златни пясъци ето тук :http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=1109
Да не обаждам само с кви финанси тръгваме...от многото 300лв. заделени- останаха 120лв.,а още не сме заредили и колата  ooooh! ...Как ще обяснямам на децата ,че не може царевица и сладолед да купуваме и изобщо къде тръгваме питам...  #Crazy newsm78   #Cussing out 
Добре че спането ,закуската, вечерята ,чадър и два шезлонга са осигурени/отиваме с карта от завода/,че иначе хептен щях да се усмихна...
Мъжо занесе колата да и сменят гарнитура и като сменяли ,сменяли и още кусури намерили че почти 150 лв по нея само оставил...м.....ката й и кола.Що ли за нас не се грижат толкова  #2gunfire ?

ама за един ден ли, с тези пари отивате newsm78 
големи сте мушмороци, значи smile3532

# 44
  • Мнения: 271
Титанче, ама ти само с малкия мъж оставаш а?
Хриси, споко ще се справите някакси с финансите, но лудницата 100% ще е пълна.
Мама Барба аз много обичам да ходя по язовири, защото там само мъжете готвят(скара, рибка туй, онуй). Дано хванете риба.

Общи условия

Активация на акаунт