Стойности на ЧХГ???

  • 352 929
  • 800
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 306
ЕЕЕ, съжалявам миличка  Sad Hug
В съшата лаборатория ли го изследва?

# 16
  • Мнения: 4 700
Съжалявам  Sad  Hug

Може да е имало оплодена яйцеклетка, но да не се е имплантирала. За това не се препоръчва да се правят каквито и да е било тестове преди zакъснение. Ако е така, zначи скоро Ще ти дойде.

 Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 1 209
Момичета резултата е спаднал на 18.40 Cry Cry Cry Cry Cryнадеждата приключи Cry Cry Cry Cryа, защо нямам цикъл тогава. пролактина ми си е в норма и него изследвах Cry Cry Cry Cry
Колко дни ти е закъснението?

# 18
  • хасково
  • Мнения: 378
10 дни ми е закъснението на цикъла

# 19
  • хасково
  • Мнения: 378
аз сън с цикъл на 44 дни,като трябваше да ми дойде на 03.07.07

# 20
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета, не съм се включвала в този форум досега, но го чета с интерес. Преди 36 дни правих първи опит за ин витро, който днес ми казаха, че е неуспешен.  CryАз си правих ЧХГ в лаборатория Кандиларов на НДК, много са внимателни момичетата. Стоийността ми беше 15600, но въпреки всичко доктора не видя плоден сак и ембрион. При стойност над 2000 вече може да се види плоден сак на вътрешен видеозон. Успех на всички!!!!!

# 21
  • Мнения: 4 700
dessy_g, съжалявам.  Sad
15600 си е доста висока стойност. ЗаЩо не си направиШ след 48 часа оЩе един тест? Ако стойността се е удвоила zначи има Шанс.



Дано скоро стане.  Hug

# 22
  • хасково
  • Мнения: 378
момичета , лекаря ми каза да изчакам до 10 дни, защото цикъла при такава ситуация се забавял. Ако не ми дойде до другия петък съм на консултация при него.Още ми каза,че ако се появят силни болки веданага да му се обядя,както и да си направя,още един чхг-тест през идаващата седмица??? И много се озадачих аз с този повторен тест...защо да го правя,нали вече след втория тест се установи,че чхг-то спада...???

# 23
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета, оказа се, че съм извънматочно бременна. За съжаление нищо не се получи. Четох в интернет, че ако не се повишава двойно стойността на ЧХГ, значи е извънматочна бременност. Аз не си правих втори тест, просто ме приеха по спешност с кръвоизлив.
Това е от мен. Стискам палци и пожелавам на никой да не му се случва такова нещо, което аз преживях!!!

# 24
  • Мнения: 286
Много съжалявам, Деси. Sad
 Не се отчайвай, а продължавай борбата. Надежда винаги има.  Hug

Не знаех, че е възможно извънматочна бременност при ин-витро.

# 25
  • Мнения: 1 365
По принцип е възможно, дори при ин витро вероятността е от2 до 11%, докато при нормална бременност е само1%. Но четох някъде, че е възможно да са поставени ембрионите под по-силно налягане и затова да се получи. Така че - пак лекарска грешка - по всяка вероятност.
Сега просто ще събирам пари...

# 26
  • Мнения: 326
Благодаря за изчерпателния отговор Славундер! А, резултат 24.50 как го разбираш?

Това е ранна бременност. Някъде около 4 г.с.  Peace Но пък понякога ембрионът не може да се имплантира и zа това се иzхвърля със менструацията. Затова и не е хубаво да се прави тест преди zакъснението. За да няма раzбити надежди.  Hug

Извинявам се за може би глупавия въпрос, но се интересувам тъй като и на мен ми се случи подобно нещо. Цикъла последния път ми закъсня с десетина дни. На 7 ден от закъснението си направих тест и мисля беше +, а след 2 дни ми дойде със страшни болки. И тъй като не съм ходила на лекар да питам какво става, се чудя, как се нарича това??? Аборт?? А мисед какво е??? Или нещо нормално и често случващо се???

# 27
  • Мнения: 1 365
Благодаря за изчерпателния отговор Славундер! А, резултат 24.50 как го разбираш?

Това е ранна бременност. Някъде около 4 г.с.  Peace Но пък понякога ембрионът не може да се имплантира и zа това се иzхвърля със менструацията. Затова и не е хубаво да се прави тест преди zакъснението. За да няма раzбити надежди.  Hug

Извинявам се за може би глупавия въпрос, но се интересувам тъй като и на мен ми се случи подобно нещо. Цикъла последния път ми закъсня с десетина дни. На 7 ден от закъснението си направих тест и мисля беше +, а след 2 дни ми дойде със страшни болки. И тъй като не съм ходила на лекар да питам какво става, се чудя, как се нарича това??? Аборт?? А мисед какво е??? Или нещо нормално и често случващо се???

*Obla4e* , Не забравяй, че ние не сме доктори. Най-добре отиди при професионалист. Има един гинеколог казва се д-р Клисурски и приема в София в Майчин дом. Според мен е много добър диагностик. Ако си от София, просто отиди при него - той е всеки ден там без следобедите на вторник, четвъртък и петък. Наистина е по-добре да те прегледат, защото ако си била бременна, трябва да се погле4дне дали се е изчистила маточната лигавица и т.н. Дори не чакай да ти спре...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Здравейте мами, оказа се че имам същия проблем като Stankova и ми е любопитно какво всъщност се оказа. На 1-вия ден от закъснението си направих кръвен тест  на ЧХГ, беше 23,6, а на третия беше 16. Какво означаваше това при теб? Кога ти дойде? Как си сега? има ли добри новини?  Моля те да ми отговориш, че съм се шашнала май .... Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 096
А и ако някой знае какво означават тези понижаващи се стойности... В смисъл опита за неуспешен ли се счита, защото след като проследих темите останах с впечатление че при Stankova82 май всичко се е развила благоприятно... Надеждата последна умира Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт