Стойности на ЧХГ???

  • 373 406
  • 800
  •   1
Отговори
# 375
  • област Варна
  • Мнения: 270
Не искам да те разочаровам, но от 10.6 до 22.06 са си 12 дена. Тестовете както знаеш и най-чувствителните отчитат при 20 единици ЧХГ, за дванадесет дена хормона трябва да ти се е удвоил поне 4 пъти (да речем, че в най-лошия случай се удвоява на 72 часа), което ще рече най-маааалкооо 200 единици.
И ВСЕ ПАК не чакай петък, а си направи след 48 часа още един тест, т.е. утре по същото време и сама ще си направиш изводите.

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съветвам те да повториш кръвния тест!Успех ти пожелавам!

# 377
  • Мнения: 77
и аз ти пожелавам успех и стискам палци всичко да е наред.  bouquet

# 378
  • Мнения: 11
Днес ходих да направя нов да видим дали пада или се увеличава, поне това мога да направя.
Благодаря на всички.

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Днес ходих да направя нов да видим дали пада или се увеличава, поне това мога да направя.
Благодаря на всички.

Пиши после какъв е резултата!

# 380
  • Мнения: 11
Добър вечер, за жалост резултата е на долу 15, 410  Sad Sad Sad нямах късмет.
Благодаря на всички които се отзоваха и успех.

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добър вечер, за жалост резултата е на долу 15, 410  Sad Sad Sad нямах късмет.
Благодаря на всички които се отзоваха и успех.
Съжалявам много!

# 382
  • Мнения: 77
Добър вечер, за жалост резултата е на долу 15, 410  Sad Sad Sad нямах късмет.
Благодаря на всички които се отзоваха и успех.
съжалявам мила

# 383
  • Мнения: 82
Момичета , днес си правих тест .Резултата е 118mIU/ml . Трябваше да го правя защото има съмнения за извънматочна бременност. Моля ако някой може да ми каже какво значат тези стойности. Знам че има налична бременност но могат ли да определят каква. Защо обаче моят АГ не иска повторен тест  newsm78

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета , днес си правих тест .Резултата е 118mIU/ml . Трябваше да го правя защото има съмнения за извънматочна бременност. Моля ако някой може да ми каже какво значат тези стойности. Знам че има налична бременност но могат ли да определят каква. Защо обаче моят АГ не иска повторен тест  newsm78
Пусни си още един тест след 48ч,една стойност не говори нищо.Какво закъснение имаш?

# 385
# 386
  • София
  • Мнения: 10 700
кога ти е била овулацията..късна, на време?

# 387
  • Мнения: 82
Незнам никога не съм се интересувала кога е. Цикъла ми е на около 28-30 дни.Последния е на 21.05

# 388
  • София
  • Мнения: 10 700
Както е написала irina_boneva ,пусни още един кръвен тест след 48 часа

# 389
  • Мнения: 82
ОК. Благодаря за помощта   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт