AVON само за представители - 13

  • 12 403
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • БГ
  • Мнения: 735
някой би ли ми казал каталожния номер на ексфолианта на последната страница на каталога, че гледам виртуалния каталог а го няма там?  Praynig#Crazy smile3507
момичета няма ли някой да ми помогне или въпроса ми е незначителен за вас? smile3515

# 271
  • Мнения: 3 835
23283 ексфолиант за бърз педикюр

# 272
  • БГ
  • Мнения: 735
благодаря ти Стики Hug

# 273
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, как разбирате промоцията на стр. 62 от К9 - при поръчка на един крем за очи могат ли да се поръчат два серума за крака на промоционална цена? Или за всеки серум, трябва да се поръчва отделен крем, за да е на промоция?

# 274
  • София
  • Мнения: 5 828
Според мен - за един крем, един продукт с отстъпка  Thinking

# 275
  • Мнения: 1 028
Според мен - за един крем, един продукт с отстъпка  Thinking
Точно така Peace

# 276
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Защо тогава пише "на всички други продукти"?
Става въпрос за поръчка от един клиент, не че може да се докаже...

# 277
  • София
  • Мнения: 475
Пише,, ..на който и да е продукт" стр. 62 и стр. 63 ,,..на други продукти". Къде четеш ,,всички".

# 278
  • Мнения: 102
Здравейте.
Искам да питам нещо относно подаръците (спирала и пудра), ако си активен в К09, К10 и К11.
Пише че трябва да си активен и в трите кампании и да се поръчат минимум по 3 брошури на Кампания.
Въпроса ми е следния: В поръчката ми за К09 поръчах брошури за К10,а сега в К10 поръчвам брошури за К11.Поръчвам разбира се много повече от 3, но не са за въпросната кампания(в К9 не съм поръчала брошури за К9).В такъв случай отговарям ли на условието за подаръците или в поръчката за всяка кампания трябва да си пускам брошури за същата кампания?

# 279
  • Мнения: 990
Здравейте.
Искам да питам нещо относно подаръците (спирала и пудра), ако си активен в К09, К10 и К11.
Пише че трябва да си активен и в трите кампании и да се поръчат минимум по 3 брошури на Кампания.
Въпроса ми е следния: В поръчката ми за К09 поръчах брошури за К10,а сега в К10 поръчвам брошури за К11.Поръчвам разбира се много повече от 3, но не са за въпросната кампания(в К9 не съм поръчала брошури за К9).В такъв случай отговарям ли на условието за подаръците или в поръчката за всяка кампания трябва да си пускам брошури за същата кампания?
Отговаряш разбира се! Точно това се иска, кой ще си поръчва стари брошури!  Flutter

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 1 274
И кога да ги чакаме тези подаръци,вече ми е каша с техните промоции.Мога ли да поръчам само 5 мостри от новите червила по мой избор?
Дали са хубави?

# 281
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
а аз да ви се оплача, имах бланка си вие отново печелите, бях посочила спиралата, като пусках светна зелено, а в кашона и фактурата - ни вест, ни кост!!! Нямам подарък, на втора мисля да опитам отново!!!!

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
а аз да ви се оплача, имах бланка си вие отново печелите, бях посочила спиралата, като пусках светна зелено, а в кашона и фактурата - ни вест, ни кост!!! Нямам подарък, на втора мисля да опитам отново!!!!
а иначе описана ли е във фактурата при безплатните материали? ако да - лошо трябва да им се обадиш за пропуска, определено няма да ти я пратят отново

аз нали се направих на разсеяна и пуснах кода - ми не ми дойде спиралата естествено  Crazy но пък по незнайна за мен причини са ми изпратили к-т мостри на шампоани и балсами АТ, а във фактурата пише к-т мостри Сенсес  Rolling Eyes ми ...... така
получих си Ню Йорк, много си я харесвам, на моята кожа е трайна
другите неща като ги пробвам ще пиша  Peace

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 1 274
До сега не съм имала бланка,че печеля.Не е честно-пускам по две поръчки на кампания.Пратиха ми само голям душ-гел Селебри или нещо подобно беше, който не харесвам като аромат.Голяма съм късметлийка!

# 284
az iskam da spodelia pak ne6to drugo, pri nas po4nahme da se zasi4ame po niakolko predstavitelki v edna grupa.Tuka se natiskat za novi predstaviteli i v edin moment se prenaseli. Pak tezi pora4ki po na 3 sedmici, maj 6te gi popreska4am. Pora4vam pri edna priatelka novi katalozi i preceniavam, ako sabera sabera, ako ne na novia katalog puskam. Do vtora pora4ka vaob6te ne sam stigala.

Общи условия

Активация на акаунт