AVON само за представители - 13

  • 12 384
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
 bouquetКак случайно ви открих.Абсолютно сте прави момичета.От четири години съм представител,но тази година е някакъв ад.В сряда си получих кашона с двойно количество брошури вътре, а моя
позната удвоена поръчка и разликата ще я плаща тя.СТАЧКА.
преди два месеца ми беше дублирана поръчката за 600 лв  ooooh! продадох каквото можах /7-8 продукта/ останалото върнах. Пуснаха ми кредитно известие и си намалиха сумата. Платих само реално продадените продукти. Твоята позната обаче незабавно да се свърже със зоналната координаторка  Peace за да я информира за проблема. За брошурите не зная какво да те посъветвам  Rolling Eyes

# 301
  • Мнения: 1 028
И аз направих на 2 и половина,нямах бележка,че печеля,обаче пуснах кода на спиралата и гледам,че я има на фактурата ми като безплатен материал,и хич не ми е съвестно,щото не мога да повярвам,че досега от всички такива подобни на "Ейвън" това ми е първото и то с измама EmbarassedКак пък нищо не закачих,а почти винаги съм с по 2 поръчки и то солидни Whistling

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Да ви споделя едно съмнение-не Ейвън работи за нас, да ни е по-удобно,а ние работим за Ейвън. И още нещо-според моето мнение всяка следваща брошура е по-слаба от предната.Вие какво мислите?

# 303
  • Мнения: 8 468
Да ви споделя едно съмнение-не Ейвън работи за нас, да ни е по-удобно,а ние работим за Ейвън. И още нещо-според моето мнение всяка следваща брошура е по-слаба от предната.Вие какво мислите?
То е ясно,че ние работим за Ейвън,поне да имаме полза от това.От тях се очаква не толкова да работят за представителите,колкото да ги мотивират да работят повече.Което не винаги се случва.Но не мога да  се съглася,че всяка следваща брошура е по-слаба,различно е ,има слаби и силни.А има и страхотни попадения.

# 304
  • Мнения: 118
Да ви споделя едно съмнение-не Ейвън работи за нас, да ни е по-удобно,а ние работим за Ейвън. И още нещо-според моето мнение всяка следваща брошура е по-слаба от предната.Вие какво мислите?
не знам дали са по-слаби, по-скоро си мисля, че ние сме се преситили от продуктите на Ейвън, вече сме пробвали почти всичко и малко неща могат да ни впечатлят Simple Smile

# 305
  • Мнения: 8 468
Мдааа,и това.Като напълниш два-три шкафа с продукти,повечето от които чакат ред,вече не ти е толкова интересно.Аз обаче все още съм любопитна.

# 306
  • Мнения: 3 356
И аз си бях написала спиралата като подарък,обаче сега си отворих кашончето-няма.

# 307
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета пуснах нова тема!!! Реших да е под формата на анкета!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ЗАПОВЯДАЙТЕ

# 308
  • Мнения: 132
Мили мами, представителки на Ейвън,

В сайта си пуснах заявка за един парфюм. Обади ми се една жена да ми каже, че парфюма ми е пристигнал - да отида да си го взема в офиса. Обаче не ми каза къде е офиса, а аз в суматохата забравих да попитам Laughing Не успях да го намеря и в сайта.

Моля, някой да ми каже къде е този офис във Варна, че да си взема парфюмчето Praynig

Мерси предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт