AVON само за представители - 13

  • 12 401
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 118
на мен спиралата подарък ми пристигна, но е ужасно суха и за нищо не става  Tired, явно си пробутват старите неща като подаръци.

# 286
  • Мнения: 8 471
az iskam da spodelia pak ne6to drugo, pri nas po4nahme da se zasi4ame po niakolko predstavitelki v edna grupa.Tuka se natiskat za novi predstaviteli i v edin moment se prenaseli. Pak tezi pora4ki po na 3 sedmici, maj 6te gi popreska4am. Pora4vam pri edna priatelka novi katalozi i preceniavam, ako sabera sabera, ako ne na novia katalog puskam. Do vtora pora4ka vaob6te ne sam stigala.
Така е .Искат всички да са представители и всеки да е представител на себе си.Хората обаче не са глупави и си измислят схеми.Или ще се комбинират за поръчки или ще се откажат.Аз все още имам интерес,по-скоро чисто любопитство и затова го правя,не заради "големите" пари,които печеля.

# 287
  • Мнения: 8 471
на мен спиралата подарък ми пристигна, но е ужасно суха и за нищо не става  Tired, явно си пробутват старите неща като подаръци.
Върни я !Връщала съм подарък,пак спирала-още като почнах имаше една с тройно действие.-Бих казала,че нямаше нито едно действие камо ли три.И я върнах,дадоха ми нова-пълна!

# 288
  • Мнения: 118
Върни я !Връщала съм подарък,пак спирала-още като почнах имаше една с тройно действие.-Бих казала,че нямаше нито едно действие камо ли три.И я върнах,дадоха ми нова-пълна!
[/quote]
честно казано не ми се занимава, бях най-доволна от спиралата за обем, беше ми един от най-продаваните продукти, а взеха, че я спряха. Сега не харесвам нито една спирала на Ейвън или не мога да нацеля  newsm78

# 289
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой пробвал ли е новата спирала-мус за обем, че съм й се нагледала?

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 415
а аз да ви се оплача, имах бланка си вие отново печелите, бях посочила спиралата, като пусках светна зелено, а в кашона и фактурата - ни вест, ни кост!!! Нямам подарък, на втора мисля да опитам отново!!!!
а иначе описана ли е във фактурата при безплатните материали? ако да - лошо трябва да им се обадиш за пропуска, определено няма да ти я пратят отново

аз нали се направих на разсеяна и пуснах кода - ми не ми дойде спиралата естествено  Crazy но пък по незнайна за мен причини са ми изпратили к-т мостри на шампоани и балсами АТ, а във фактурата пише к-т мостри Сенсес  Rolling Eyes ми ...... така
получих си Ню Йорк, много си я харесвам, на моята кожа е трайна
другите неща като ги пробвам ще пиша  Peace

Янче, мострите ги дават ако поръчаш комплекта Крем, шампоан и душ гел (за 11,90) Може би си имала поръчан такъв комплект?

# 291
  • Мнения: 8 471
Върни я !Връщала съм подарък,пак спирала-още като почнах имаше една с тройно действие.-Бих казала,че нямаше нито едно действие камо ли три.И я върнах,дадоха ми нова-пълна!
честно казано не ми се занимава, бях най-доволна от спиралата за обем, беше ми един от най-продаваните продукти, а взеха, че я спряха. Сега не харесвам нито една спирала на Ейвън или не мога да нацеля  newsm78
[/quote]
Новата спирала е върхът!С малката четка.Нещо не се сещам за името.

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
Янче, мострите ги дават ако поръчаш комплекта Крем, шампоан и душ гел (за 11,90) Може би си имала поръчан такъв комплект?
аз вече ги подарих  Laughing нищо поне би трабвяло да са за приятелка, няма да се сърди  Naughty

абе те с тия бижута нещо будалкат ли ни  Sick стрАААААшна далавера, няма що  Shocked

# 293
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
АЗ съм много зле!!!!!!!!!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
сега зацепих, че "да, ама не"  е "Яна 2 в 1!!!!!"
Лелеее!!! Embarassed
Ама и малката е пораснала и изобщо не се сетих!!! Embarassed Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 8 471
АЗ съм много зле!!!!!!!!!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
сега зацепих, че "да, ама не"  е "Яна 2 в 1!!!!!"
Лелеее!!! Embarassed
Ама и малката е пораснала и изобщо не се сетих!!! Embarassed Heart Eyes



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


На мен ми трябваха две седмици чуденка,коя е  и ме мързеше да отворя профила на Яна.После видях,че е тя.

# 295
  • Мнения: 990
АЗ съм много зле!!!!!!!!!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
сега зацепих, че "да, ама не"  е "Яна 2 в 1!!!!!"
Лелеее!!! Embarassed
Ама и малката е пораснала и изобщо не се сетих!!! Embarassed Heart Eyes

Embarassed Добре, че каза, аз пък хич не се сетих!  Embarassed

Привет Яничка Wink

# 296
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, мостричките са с летния комплект.

Аз пък имам Pleated Organza Cosmetic Bag в безплатните материали, тя пък с какво върви  newsm78

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
Да, мостричките са с летния комплект.

Аз пък имам Pleated Organza Cosmetic Bag в безплатните материали, тя пък с какво върви  newsm78
с минитата от серия Аню /2 бр за 8,90 + чанта/

# 298
  • София
  • Мнения: 5 828
О, да, мерси   Simple Smile

# 299
  • Мнения: 187
  bouquetКак случайно ви открих.Абсолютно сте прави момичета.От четири години съм представител,но тази година е някакъв ад.В сряда си получих кашона с двойно количество брошури вътре, а моя
позната удвоена поръчка и разликата ще я плаща тя.СТАЧКА.

Общи условия

Активация на акаунт