О, сега разбирам!

  • 6 133
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 942
То и аз си мислех, че ще поне малко перфектна майка , ама нема такова животно Mr. Green

# 16
  • Мнения: 595
Много симпатично!!!

# 17
  • Мнения: 5 103
Якооо

# 18
  • Мнения: 2 039
Невероятно,направо настръхнах  Heart Eyes Благодаря  Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 234
Много истинско е. Отстрани е съвсем различно. Вече не заглеждам така майките, когато децата им неистово реват в магазина. Щото и на мен ми се случва да съм на тяхно място  Mr. Green

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честно казано много не съм се чудела защото с братовчед ми имаме 19 г. разлика и виждах как расте (живеехме в една къща) виждах подпухналото лице на вуйна ми след поредната безсънна нощ и т.н. но много се тваря на една съседка която има дете и продължава да критикува такива майки.Аз вечно й казвам че и тя върви по този път и един ден ще разбере.А от друга страна трябва да има и такива неща в тоз живот да можем то време на време да си развеселяваме душичките  Laughing  Laughing  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 847
Олицетворение съм на друсащата количката майка с истерично ревящо бебе вътре, как не съм го думнала още в земята аз си знам...

Чудесна статийка. Предлагам да се публикува във форум "Нашите деца" - там никой никога не е ял вафла и си мие ръцете ежеминутно  Mr. Green  Peace

# 22
  • Мнения: 2 211
Напълно реалистично!
Отглеждането на дете  си е "голямо забавление", но за самото него  Mr. Green

# 23
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Страхотна  статия.Още не сме стигнали възраста на големите омазвания,но както виждам и това ни
предстои.Тъкмо вчера се възмутих,че е една съседка разхождаше омазаното си със шоколад дете,без да го почисти.Явно е решила първо да си дояде вафлата и след това чистенето.Така е-англичаните(или американците???) си го казват много добре-try to walk a mile in my shoes.

# 24
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
аз вече нямам време да оглеждам чуждите деца Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 958
Много реалистично, да!!!  Wink

Колкото и да се стараеш да поставяш здрави граници, да мислиш коя храна е здравословна, кой режим е най-добрият идва момент, в който мазният сандвич и вредната вафла са твоето спасение и глътката въздух, за който отдавна копнееш. Радваш се да има просто тениска отгоре, а ако заспи независимо кога и къде е подарък от небето!!!


Имам приятелка, която няма още деца, фен е на здравословното хранене без никаква захар, на твърдия режим и твърдото НЕ!!! Да, чудесно е, но не винаги приложимо. Ето защо практиката винаги е една крачка пред теорията (и тя е важна, разбира се) - там всичко е реално и винаги малко различно!!!

# 26
  • Мнения: 526
Много яко LaughingЯвно и мен това ме чака-по-добре да се настройвам отсега Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 211
аз вече нямам време да оглеждам чуждите деца Laughing
Нали?!?!?
Преди като гледах на другите майки децата как докато се хранят си вадят храната от устата и я разглеждат, направо изпадах в ужас какво ме очаква... Пък се си приемаха съвсем спокойно ситуацията, примирили се с факта, че поне яде Simple Smile

# 28
  • Мнения: 229
Малката е на етап любими дрехи. Пера след като заспи и трябва да е изсъхнало преди да стане. Добре че е лято и дрешките са леки.

# 29
  • Мнения: 22 436
Статията е просто страхотна. )))
Мерси много. )
Да знам какво си ме чака само след броени месеци. )

Общи условия

Активация на акаунт