Мама е самият дявол!

  • 1 627
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 667
Не трябва да пропускаме факта че Бил е учен човек. Има хемороиди между ушите! Трудно е да поставиш памперс по-бързо от 1 мин., ако се опитваш на ум да сметнеш диференциалното уравнение на динамичните напрежения които поемат лепенките на памперса при вдишването и издишването на Изабел.
В никакъв случай не казвам, че правя повече неща от съпругата си в отглеждането на детето ни. В никакъв случай не смятам, че задълженията ни са 1:1. Поне се опитвам да съм от полза, доколкото е възможно и да няма мисли като "по-лесно ми е, ако таткото не ми помага".

# 16
  • Мнения: 6 164
Моят съпруг ми помага много. Естествено, че аз планирам и преценявам всичко за детето и мойта глава пуши, но не мога да очаквам това от него, защото първо: аз си имам "майчински инстинкт", второ: повече придобит опит, все пак аз прекарвам повече време с детето и познавам навиците, нуждите, емоциите му по-добре и трето: повече време да събирам информация. В момента не работя, това ми е "работата", в крайна сметка. Като знам и мога повече, защо да не го правя?

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Аз си мисля, че мъжете просто не са настроени на тази фина вълна, на въланата на детайлите, както жените. Те просто не подозират за всичко, което на нас ни впечатлява и което считаме за важно, съществено. След като проумях това спрях да се нервя на мъжа ми, че му прави впечатление коя блузка, с кое панталонче си подхожда.... Grinning Напомням му, за да не забрави сока или водатата за детето, якето, резервните дрешки ... И така живеем по-лесно.

# 18
  • Мнения: 3 376
Ух,много ме накара да се змаисля тази статия...Моят мъж също си мисли,че ужасно много ми помага,пък аз съм вечно недоволна и само мърморя...Но какво става всъщност:решаваме да излезем на разходка.Започва се едно бясно приготвяне на бебешката чанта първо.През това време той ми "помага"-гледа детето,което всъщност си е голяма помощ,защото иначе процеса се забавя,но както и да е.Вода,няколко шишета,мляко,биберон и т.н. и т.н.През това време вече съм чула поне 5 пъти"Айде още ли се приготвяш?".Свършила съм чантата..ами резервни дрехи на детето,кърпичките,ами ония малките хавлиени без които не може...ааа и резервна шапка,да не забравя и играчки да му сложа,ами памперсите и мокрите кърпички прибрах ли..?А чаршафче взех ли..какво имаше още???След това трябва да облека детето"Айде де по-бързо,до сега хиляда пъти да съм излязъл..." Да му сменя памперса,да го облека,докато той неистово плаче/прави го всеки път/...Вече е строен пред вратата,през това време  е изкарал количката на площадката пред апартамента."Айде тръгваме ли,нали сте готови вече?"...Да,аз ще изляза по-току що олигавената и леко повърната тениска и анцунга,който ми напишка докато му сменях памперса..."Ние ще те чакаме долу тогава,не се бави..." Tired
Иначе се усеща понякога-оставя ме да се наспя и се занимава с малкия,излизат само двамата,играе си с него..."Аз нали го гледам също,когато съм в нас,защо пак мърмориш?"Да,ама като го гледаш не си почивам,ами това ми е свободното време за прахосмукачката,мивката,пералнята и печката.
Много се ядосах,утре ще има реорганизация на задълженията!!!! Naughty  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 2 096
Стана ми смешно като прочетох как казвам на мъжа ми да облече детето докато аз вече и обличам блузата.. направо ми е пред очите..
EASpirit това съм аз.. смешни мъже.. смешни!

# 20
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Най- ме кефи като каже - "Е кво толкова има да му се гледа на това бебе " ooooh!

# 21
  • Мнения: 6 029
Най- ме кефи като каже - "Е кво толкова има да му се гледа на това бебе " ooooh!

мда. сере, пикае и яде... кво толкоз? нали имаш сумарно за два часа занимания с него и после кво правиш, а? по цял ден висиш на компютъра.

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Най- ме кефи като каже - "Е кво толкова има да му се гледа на това бебе " ooooh!

мда. сере, пикае и яде... кво толкоз? нали имаш сумарно за два часа занимания с него и после кво правиш, а? по цял ден висиш на компютъра.

Дааа и Консуела чисти, готви, пере, бърше прах, разхожда детето и т.н. Добре, че тя  Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт