раждане в Пловдив

  • 1 583
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Аз също си мисля, че ще се плаща и престой и храна ама всички пишат само че струва 480лв.Айде някой да пише за това.Може да има промени защото в майчин дом не ти взимат пари ако искаш твоят лекар да присъства на раждането ,но престой,упойка всичко се заплаща.няма да се учудя и ако и тук са го направили така.

# 16
  • Мнения: 802
А ПРЕСТОЯТ СЕ ПЛАЩА НА ДЕН 60лв.

Престоят извън дните, които ти се полагат за раждане ли имаш в предвид или нещо друго? newsm78
[/quote]

Аз лежах в Селена заради повръщане .
Плаща се на ден 18 лв. , което включва храна, вода , сок .
Оделно платих 12 лв - системи .
и  мисля 25 за ехограф .

# 17
  • Мнения: 208
Аз писах в другата тема ,но и тук ще кажа за Селена - приеха ме в сряда около14ч. родих в четвъртък в 7,15 и ме изписаха в неделя и  платих само 480 лв.Дори и се налагаха разни свещички , мехлемчета и.т.н и всичко си беше в цената.Помолих ако има възможност да съм сама , защото имах много посещения и таткото беше непрекъснато до нас/до 20ч/ , дори и затова не ми  взеха пари. Много съм доволна от обслужването.

# 18
  • Мнения: 171
Абе хора вече не знам на кого да вярвам.един пище че са му взели 60 лв. прди 19 дена,на друг нищо вече срана много объркващо.

# 19
  • Мнения: 802
Абе хора вече не знам на кого да вярвам.един пище че са му взели 60 лв. прди 19 дена,на друг нищо вече срана много объркващо.

То и на мен ми взеха близо 60 лв.
но защото ми включиха лекарства + ехограф и преглед и накрая толкова излиза за един ден ....

но това зависи какво ти дават като лекарства, лечение и такива неща ..

Само престоя ти е 18 лв. Така ми обесниха .

# 20
  • Мнения: 802
за да няма грешно инфо :
телефона на " Селена " е 64 - 80 - 20 и 643 -650
и мобилен : 0888 63 63 14 - Д- Р Топалова

# 21
  • Мнения: 171
май си права ще се обадя да проверя.а вътре имат ли собствена лаборатория?И 3D ехограф разбрах че имат ,но не са се научили да гледат Това значи ли че в пловдив няма къде да се отиде на такъв ехограф.

# 22
  • Мнения: 2 011
Момичета,доколкото съм запозната,за престой на ден се плаща,ако сте в клиниката по друга причина,а не конкретно за раждането.Цените за раждане - 480 лв. и 750 лв. са пакетни - за всичко необходимо около раждането - упойка,медикаменти,ваксини,престой,храна,консумативи и т.н.Така е във всички клиники,ако нещо се е променило,пишете,че да знам и аз.Другата седмица смятам в Селена да раждам

# 23
  • Мнения: 171
 еиORHIDEA  има ли вече хубаво  сладко бебе.Пиши като имаш време и как е минало раждането?  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 251
еиORHIDEA  има ли вече хубаво  сладко бебе.Пиши като имаш време и как е минало раждането?  bouquet  bouquet  bouquet

Имам вече много сладко бебе Виктор, роди се на 12.07.2007 г.Аз бях за нормално раждане през цялата бременност, всичко си беше ок и се бях нагласила да раждам така. Но рано сутринта започнаха да ми текат водите и в 5,30 сутринта се обадих на Топалова и тя ми каза да отивам в болницата. Там си ме приеха за нормално раждане, направиха ми преглед за разкритие, клизма и започна чакането. Да, ама не. Още към 7,00 сутринта ми почнаха контракции през 3 мин., но разкритие никакво-само 1 см. И така до 13,00 часа, като през това време ми слагаха системи за предизвикване на контракции, но без успех. Разкритието си стоеше 1 см., а контракциите станаха на 10-15 секунди и страшно болезнени. Но епидурална може да се бие към 4 см.разкритие. И водите почти ми бяха изтекли и вече имаше опасността за бебето. И затова Топалова прецени, че за бебето е по-добре да се направи секцио. Аз въобще не съм оспорвала нейното мнение. И така след 1 час вече бях будна и всичко беше минало. Аз исках с пълна упойка, че не ми се гледаше как щъкат около мен разни сестри и доктори. На втория ден вече ме вдигнаха и ме раздвижиха, обезболяваха ме също до втория ден. На третия ми дадоха една свещичка за обезболяване, ама аз не си я сложих-болката беше съвсем търпима поне за мен.
Сега си се гледаме в къщи, ядем, спим, пълним памперси преди и след ядене и чакаме да пораснем още малко, за да почнем да ходим на разходки вече. Това е от мен засега.

# 25
  • Мнения: 135
60лв.за престой озна4ава извън дните,които ти се полагат да стоиш-секцио или нормално няма зна4ение.а тези 18лв.на ден всъщност са ти вклю4ени в цената...а какво ще ти правят и колко ще струва тогава за всеки е индивидуално.всяко лев4е си заслужава.желая на вси4ки,които им предстои раждане да е леко и най-приятно от вси4ко до сега.за селена-няма да съжалявате.имам си  baby_neutralЕва на 29дни-ако можеше още сега отивам да раждам пак Joyприятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт