С какво шише или чаша пият вода 1-годишните?

  • 5 195
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 457
На 1 г. пиеше вода само с биберон. Сега пие предимно от чаша с накрайник, но понякога  пак си ползва шише с биберон  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 631
Доскоро пиеше от чаша с твърд накрайник със стоп-клапа.
Вече е на шишета с дозатор.
От бебешко шише с биберон никога и нищо не е пила.

# 17
  • Мнения: 766
Доскоро пиеше от чаша с твърд накрайник със стоп-клапа.
Вече е на шишета с дозатор.
От бебешко шише с биберон никога и нищо не е пила.


Дъщеря ми също, като преди твърдия накрайник беше сламката.

# 18
  • Мнения: 8 917
С накрайник или с това със сламката - с което му е по-удобно Peace

# 19
  • Мнения: 10
Дъщеря ми е на 1,5 г. и в момента сме с чаша на Нуби ,много е удобна newsm10,но всичко зависи от детето-като  по-малка  много обичаше   Hands Clap да пие от сламка ,а сега не иска  newsm11

# 20
  • Мнения: 6 164
С каничка с накрайник и шише със сламка. Каничката даже от гризане я скъса и вместо 2 дупки има една гигантска цепка.
И той много се давеше в началото, но свикна.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
До 1,5 години пиеше от биберон.Сега пие от чаша със сламка.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Пие от шише със сламка, но все по-често иска и от обикновена чаша. До преди месец пиеше сок когато лягаше да спи от шише с биберон, но сама започна да го бута и аз не и го предлагм вече Grinning. Когато пие вода през ноща обаче и я давам от шише с мек накрайник, защото ми се струва по-удобно от сламката.

# 23
  • Мнения: 46 518
На 1 година още не пиеше вода, но по принцип ползваме шишета "Камера".

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Преслава е на 1.7год. от около три-четери месеца пие вода от чашка с твърд накрайник.
Случвало се е да и забравим чашката във колата вечер и ако се събуди посред нощ и иска вода и давам да пие от обикновенна чашка,нямала съм проблеми.

# 25
  • Мнения: 2 722
Малкият от 9 месеца и половина пие от шише с мек накрайник на Би Фри и е много доволен

# 26
  • Мнения: 952
точно около годинката купих на Виктор чашата на Авент с накрайника и даже още я ползва само че тя нещо се прецака и почна да изтича водата Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 631
Опитах първо с мек накрайник, после с твърд, но не умееше много - та направо от обикновена чаша вече пие и то без да разлива

# 28
  • Мнения: 2 936
на 1г.пиеше с биберон,понякога се опитвах да я уча с чаша с накрайник,но се давеше.
изненадващо на 1г.и 1м. пропи изведнъж със сламка и веднага и купих чашка с такава  Simple Smile
няколко месеца след това започна да пие с обикновенна чаша,е доста от водата разливаше...

# 29
  • Мнения: 5 362
На 1 год. пиеше вода от чаша с накрайник.
Шишетата с биберони ги отказа още на 6 мес.

Общи условия

Активация на акаунт