ФОТОГРАФИЯ - 12

  • 16 239
  • 538
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 863
Джем, запознах се с тях в градинката, където водя дъщеря ми, ще им изкарам някой от снимките и ще ги снимам пак....Те имат много мерак, та няма да е трудно:)) Те се и обличат различно и цвета наистина идва в повече, освен да ги накарам да си сложат еднакви и по-едноцветни дрехи Mr. Green
Трислон, суперски облаци:)) Точно каквито искам и аз Embarassed, отблясъците са от камерата, сега ги видях и аз,  като снимаш на силна светлина понякога стават такива петна, на мойта камера стават направо лилави и е много неприятно.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 13:19 от Jaly

# 61
  • Мнения: 1 630
Трислон, тази с мостчето е супер
СПоред мен не е тъмна
Какъв е този парцел дето виси от моста?

Може би, ако гледната точка беше с една идея по-ниска щеше да е още по-добре

Не са болка за умиране отблясъците
Лесно можеш да ги замажеш в ФШ, пък другия път да ги снимаш със сеник

# 62
  • Мнения: 3 810
Eто ги и моите облаци- нищо особено, без претенции:



Но аз си ги харесвам. Не знам само дали няма да е подобре без онова долу newsm78 но пък ще трябва да режа много и от облаците...
Трислон, това с моста е....нямам думи. Sick

И ако още някой не е разбрал, в последно време се занимаваме с това:
http://mimikir.multiply.com/photos/photo/14/12Laughingрепортажна снимка, която скоро ще махна

# 63
  • Мнения: 1 258
Какъв е този парцел дето виси от моста?

За рибате бе! Grinning
Реших да не я махам,че е автентична.

А иначе бях залегнала на кейчето.Мисля,че това беше възможно най-ниската позиция.Имам и една права,ще я пусна за сравнение.

Мими,мойта Ема(2 г.) като я видя репортажната ти снимка,каза,че го обича това детенце. Grinning
А иначе ей така бледичко е небето като е снимано на много отворена бленда.

# 64
  • Мнения: 3 810
Е, твойта с мъъъничко е кака Laughing но ние още не говорим много разбираемо Wink А "репортажни" имам още една дузина, но си остават за мен си Mr. Green
С риск да ви досадя продължавам да показвам моите моми. Но нямаше как да не използвам празната стая...

   

# 65
  • Мнения: 2 863
Мимиту, харесват ми много:) Това все едно апарата си сменила, толкова по-качествени са ти снимките от преди Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 258
Мими,страшна е първта.Направи и един кроп само на главичките и раменцата.Мисля,че ще стане супер.Сега нямам възможност да ти я кръцна аз,за да видиш.

# 67
  • Мнения: 11 327
Мими, страхотни са! Особено първата.

Джали, тези две девойки са с жестоки очи. Наистина ако можеш ги снимай пак.

Аз съм вече горда притежателка на Д80, ама няма да се мяркам много със снимки - разучавам книжката Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 6 743
Мимиту, адски ме кефят.Мен пък втората ме кефи повече  Hug
Вечи, честитоооо   bouquet

# 69
  • Мнения: 1 630
Мими, съпер са и двете, особено първата

Вечи, честито
пускай снимки 

# 70
  • София
  • Мнения: 983
Мимиту, много ми харесват и двете снимки   bouquet  Ама ти напредваш със страшни темпове - я кажи каква е тайната  Laughing

Вечернице, честито и от мен  bouquet С нетърпение чакам снимки  Hug

# 71
  • Мнения: 2 863
не съм мимиту, ама тайната е една- СНИМАНЕ Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 3 810
Eeeee, мерси!
Ама какви са ми моделки Mr. Green
Но има и още тайни- мерак като на пубер за онова дето го иска Фрида, инат на онова с дългите уши, дето не е заек... Laughing

Трислон, и аз си мислех за кроп. Даже и тези са мъъъничко кропнати.

А иначе, още не съм се отказала да си напиша домашното от Джеминариус- даже записки съм си надраскала, а и дебна едни гълъби, които искам да хвана в полет- трудна работа Tired чак невъзможна...

Jaly , смених стаята Grinning, а искаш ли да си сменим апаратите? Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 863
Хе- хе не, не искам аз съм си ОК със Сонито за сега, като ми стане малко, тъкмо ще мога да си образувам мечта за един ДСЛР.... за сега ми покрива напълно нуждите и уменията де Mr. Greenпък ти не каза нищо за "моите" девойки Crossing Arms Whistling

# 74
  • София
  • Мнения: 983
не съм мимиту, ама тайната е една- СНИМАНЕ Heart Eyes

Ох, бе и аз снимам като за световно, ама все още нищо не става за показване  Cry Направо съм отчаяна от себе си и от тъпата сапунерка. Преди 15-тина години правех в пъти по-добри снимки със Зенит  Tired

Общи условия

Активация на акаунт