ФОТОГРАФИЯ - 12

  • 16 272
  • 538
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 863
Много си самокритична май, я покажи една снимчица:))

# 76
  • Мнения: 3 810
дъждец- има надежда! И моя предишния беше Зенит Mr. Green
Но май не си видяла и другите тайни- мерак и инат. Може нещо от тях да ти липсва newsm78

Jaly , смея ли след толкова хвалби по момите да кажа нещо различно? Crazy
Всъщност нямах време да ги видя на голямо- отивам да се поправя!

# 77
  • Мнения: 3 810
малеее, на задното момиченце очите- по- котешки и от на котето!
Подкрепям останалите- продължавай да ги снимаш! Peace

Вечернице, честито апарат! Значи и в Бг ще снимаш?

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 20:40 от мимиту с кирилизация

# 78
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Мимиту, страшни снимки! Браво на моделките и на теб!

Вечи, честит нов апарат. Даваме ти срок тази нощ да разучиш книжката и утре вече почвай да пускаш снимки. Mr. Green

Трислон, много ми харесаха двата пейзажа, особено този с кея.

Дъждец, не се отказвай, от тук можеш мнооооооого да научиш, само време и желание да имаш.

Jaly, страхотна снимка на момичетата!!!

# 79
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
дъждец- има надежда! И моя предишния беше Зенит Mr. Green
Но май не си видяла и другите тайни- мерак и инат. Може нещо от тях да ти липсва newsm78

Jaly , смея ли след толкова хвалби по момите да кажа нещо различно? Crazy
Всъщност нямах време да ги видя на голямо- отивам да се поправя!

Ох, аз и мерак и инат имам. Снимам ли, снимам, ама качествени снимки, трудно докарвам.  Rolling EyesОсобено ако дам апарата на програма. На авто вече не снимам  Mr. Green - нали се уча... Добре че, не съм с лента, че тогава... Съпругът ми трябва да е милионер! Rolling Eyes
Онзи ден снимах сина ми в парка. Хванала съм движението му - беше с тротинетка. Трябва да ви покажа тази снимка, да видите има ли хляб в нея...

Мимиту, браво на Самсунга. И на фотографката, де! Peace
Вечи, честит фотоапарат. Със здраве да си го ползваш и повече снимки да показваш!

# 80
  • Мнения: 1 630
Една снимка от днешната фотосесия на приятелка


Доста е омазана с ФШ,
Но бялото е "прегоряло" нарочно
Исках да е много силно контрастна

# 81
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Една снимка от днешната фотосесия на приятелка


Доста е омазана с ФШ,
Но бялото е "прегоряло" нарочно
Исках да е много силно контрастна

Рали, дай я по-голяма!

# 82
  • Мнения: 2 961
Мимиту много хубави снимки;) Наистина все едно си с друг апарат-голяма промяна  Hug
Вечи,честит апарат.С нетърпение чакам новите ти снимки Wink
Trislon днес ми спря нета и не можах да ти благодаря за това,което ми обясни.За инфото на снимките Wink
Та ... много ти благодаря,не го знаех   bouquet
Рали,дай по-голям размер на снимката.

# 83
  • Мнения: 1 630
Извинявайте, много съм завеяна
Ето


http://ralypictures.multiply.com/photos/photo/11/2

# 84
  • Мнения: 2 863
Рали, малко ми е стряскащо като не виждам къде е формата на ръцете?

Аз съм много разочарована..намерих девойките днес и ги снимах, и сега имам снимки на фокус, но я няма  магията, днес все едно е друго  дете...

# 85
  • София
  • Мнения: 6 743
Извинявам се предварително за грубото намесване  Mr. Green , но имам въпрос.
Как да ресайзна снимка без да се променят цветовете  newsm78
Пробвах е обикновен програма с кроп, но цветовете стават коренно различни.После пробвах с ФШ>имидж>канавас сайз и пак се промени цветово  Sad Как да я направя така, че да не се променя друго освен големината  Sad  Praynig
Благодаря предварително   bouquet  Hug

# 86
  • Мнения: 2 961
Рали и не мен не ми стои добре без ръцете. Confused И от воала тялото изглежда някак като каменно...
Jaly давай снимките Simple Smile

# 87
  • Мнения: 2 863
Дамянти, Image- image size  и задаваш размер, който искаш, като гледаш да е чекнато constrain proportions
амбър, ще покажа, ама днес няма нищо за гледане... то хората са казали "всеки ден не е Великден" Laughing

# 88
  • Мнения: 1 630
Ръцете са вдигнати скръстени над главата
Не бях забелязала, че е стряскащо защото аз знам къде са, но сега като се загледах, май сте прави  Embarassed

# 89
  • София
  • Мнения: 983
Рали, разгледах снимката преди да прочета какво си написала за нея и я възприех като каменна статуя. Като такава ми седи много добре - не ми липсват ръцете - харесва ми. След като прочетох описанието и коментарите, обаче, почнах и аз да се чудя дали пък наистина не е стряскащо Laughing

Мимиту, и ината и мерака са ми в излишък  Peace Ще се боря докрай, пък да видим кой кого Mr. Green

Ей до тука съм я докарала:








Направо ме е срам да показвам тия нескопосани снимки след всичко, което съм виждала тук   Embarassed  Въпреки това моля, критикувайте - не ме жалете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт