Много ли са 60 кг?

  • 3 087
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Утре на слънце Peace

# 16
  • Мнения: 2 959
...Съпругът и децата ми ме харесват така, аз разбира се, опитвам какво ли не за да отслабна...Според вас чак толкова ли са много 60-те ми килограма?...
Амо, според мен не е важно какво ние мислим или дори и съпруга и децата, важната си Ти и как Ти гледаш на своята визия. Факта, че пробваш различни методи да свалиш нежеланите кг ме навежда на мисълта че идеята за някакви "корекции" не Ти е чужда. Успех тогава, но намери един правилен режим, а не гладуване, защото то може само да обостри нещата- както психически така и физически. А за панталона, да си купиш утре, чули и не заради да чуждото мнение, а защото така ще си доставиш на себе си удоволствие. И да продължаваш да поддържаш в Себе си младежкият Си ентусиазъм, ще се радвам да се засичаме по често.
И в крайна сметка таз Твоя "приятелка" е направила нещо полезно- подтикнала Те е да се регистрираш сред нас и да излезеш от анонимност, дори и затова заслужава поздрав.

# 17
  • Мнения: 1 100
Sun.не е само когато ти решиш Naughty
Границарта,внимавайте с границарта Peace
http://www.vbox7.com/play:c6112f19

Мале, как се стреснах. Направо... не е истина. Очаквах да видя друго, но не и това. Много страшно ми стана.

# 18
  • Мнения: 3 461
От позицията на 50 килограмовите , да, много е, от позицията на 70 кг, направо си е мечта. Wink. Според мен не са много, ако са разпределени равномерно, познавам хора на същите килограми и височина, но със слаби крайници, които минават към слабите даже. Peace

# 19
  • Мнения: 1 975
Единствено важно е как се чувстваш ти, а иначе 60 кг стоят много различно на различните хора  Peace И аз съм 160, но на 60 кг съм си свинка, структура, нали  Hug

# 20
  • Мнения: 10 691
Тъй като въпросът тук е прекалено конкретен и моят отговор ще бъде такъв. Без да ми се обижда никой, но да, малко множко идват 60кг на ръст от 160см независимо от структурата  Wink

# 21
  • Мнения: 6 958
Тъй като въпросът тук е прекалено конкретен и моят отговор ще бъде такъв. Без да ми се обижда никой, но да, малко множко идват 60кг на ръст от 160см независимо от структурата  Wink


А 99 кг. на 1.60 по добре ли е???   newsm78

...

Амо важното е ти как се 4увстваш в собственото си тяло и най-важното е 4е имаш подкрепата и оби4та на близките за теб хора  Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 678
Близките те харесват такава,нищо друго няма значение,стига с тез диети и лишения

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
има и една подробност, без да се засегне авторката на темата, защото съм с опита на жена след 40, та  тогава има и особеност на годините, едно отслабване   концентрира върху бръ4ки, отпуснатост на кожата и голяма нужда от  грижи и опъване!в момента се боря с такъв проблем, но аз  тръгнах от доста  кила! разумни кила да се държат, отколкото да се  прави ефект нагоре-надолу!

# 24
  • Мнения: 2 959
... разумни кила да се държат, отколкото да се  прави ефект нагоре-надолу!...
Марси, ами че това е важно за всички не само за определени възрастови групи. Качването и свалянето на кг е един от основните фактори за целулита и за стрийте, да не говорим за отраженията в/ у психиката, така че едва ли е повод за засягане. Проблема с възрастта е по скоро и на хормонално ниво, т.е. че след 35г жената доста бързо губи мускулна маса за сметка на нежелани мазнинки в областта на ханша и талията, а Ти и Амо сте за завиждане как успявате да намерите мотивация за спазване на диети, перфектен външен вид и младежки дух. Каката подкрепя ли те на диетичният фронт?

# 25
  • Мнения: 4 678
Калида аз съветвам за да не губите мускулна маса да се вземат амино и протеин ,но кой ме слуша,нали всяка химия е вредна ooooh!
На тази възраст,трябва външна помощ.Времето не може да се спре ,но може да се забави Peace
Имам чувство ,че съм в сайт на амиши ooooh!

# 26
  • Мнения: 5
   Още веднъж би благодаря.  bouquet Панталончето си го купих. Радвам се, че заради него и моята "добра" приятелка успях, надявам се, да стана част от вас.
    А сега отивам все пак при диетите Wink Ще се боря! #2gunfire
      Поци, кажи нещо повече за външната намеса!

# 27
  • Мнения: 4 678
Като външна намеса имам предвид суплементите Peace

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
калида, мотивацията ми е здраво тяло! гъвкавост и добра форма! мерси! Peace
амо, само това, което ти искаш има зна4ение, ти се харесвай, другите, ако те оби4ат те приемат и така и така! имаш добри хора около тебе, това пък е супер!приятелката я смай  с едно бяло панталон4е, дето ти стои като за тебе! успех!  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 770
 
  Не смятам, че са много, ако си стегната и имаш добри пропорции...
  Мен ме харесваха и 63, ама явно не е било заради дупето...  Sick  hahaha
 
  Поци, какво е "амиши"?

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 17:08 от просто Петя

Общи условия

Активация на акаунт