Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
Миранди, тъй като не стигна до нас имай предвид че ти стискам палци за най- хубавото 14-дневно ваканционно преживяване. Ще Те чакаме, да знаеш!
...моята Алекс е копие на баща си...
Карамфиле, скромността Ти е пословична. Както разбрах очите ми не ме лъжат, визуално Твоята стройна Дългокоска прилича на Теб, по характер не я познавам затова там може и копие на баща си да е. Приятна среща и утре да разказваш и показваш ако имаш останали силици от купона в Библиотеката.
...утре мисля да се отдам на дълбок размисъл и анализ...
Ей, Журито, я горе главата. Размисъл и анализи посред лятото не са много приемливи. Зареждай сега емоционалните батерии, пълни ги с оптимизъм и слънце, а медитациите и търсенето на истинското Ти Аз, дълбоко скрито в теб ги остави за мрачните периоди. Да няма ПМС около Теб или всичко е на работна основа? А кг няма и шанс да им хванеш спатийте докато не обуздаеш вътрешната си неудовлетвореност.
НелиВБ, поздравления за загубените морски кг. А 1/2 като не ходи на море как отбелязва отпуските си? Баткото завърши ли вече семестъра, за него почивка полага ли му се?
...мъжът ми уточни, че на него му харесвало на мен как ми стои...
Чернокоса Лъвице, това си е вид завоалирано мъжко обяснение, мога да си предтставя как си се почуствала, виждайки резултата от полаганите усилия. Какъв цвят е новият Ти бански? Внимавай с тез сваляния на кг, защото и много малко да са не е много добре, но пък от друга страна при Теб няма мазнини има само мускул, но все пак.
...затова ходихме на почивка май месец...
Ани33, нали не искаш да ми кажеш че няколкото почивни майски дни ще бъдат ваканцията на Криса таз година, детето заслужава с отличие завърши?! И защо патладжана да е вреден?
РосиК, много неприятно това с менискуса, не си споменавала преди. Как е получил таз травма, доста е болезнено? Ще излизате ли с мотора, Ти караш ли или 1/2 е водача?
Вичито, поздравления за Мурсалският чай и селена, но защо предпочиташ суплементите, а не ползваш хран. източници? Приятна отпуска Ти желая!
Алексче, Ти цял ден на диня ли караш, засища ли? А кога ще връщаш посещението в Бургас на сестричката? А таз ли беше новата рокля която си купи, отива Ти цвета?! Вас с Аля май по- скоро за приятелки Ви мислят а не за майка и дъщеря, нали, но важното е че Русокоската Ти така те и приема?!
...Напоследък имам емоционални проблеми...
Миленна, ей това вече е лошо. Дано по скоро отминат тез проблеми, защото вярно сега сваляш, но то е на база стрес и наред със загубените килца неприятностите Ти се отразяват и другояче. А иначе факта че вече си овладяла "сладкият глад" е доста важно постижение.
Бифанко, дано да си изкарала хубави моменти в Библиотеката и от Теб разкази ще чакаме, нали?!
Дими, а ти като си ограничила вафлите и шоколадите, как са малчуганите Ти и те ли не ги ядат вече?
Шарли, показва ли се ново зъбче на Ивето или в момента зъбният въпрос е в застой? 1/2 ползва ли кросттренажора?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 522
ЗДравейте момичета,
Калида мъжът ми изобщо не му се чува даже за кростренажор. Той преди доста години се е занимавал много сериозно с фитнес, но му пада една щанга на гърдите и си е счупил 5 ребра. От тогава не е тренирал, но като стане въпрос за фитнес кардио уредите изобщо не го вълнуват. Смята, че са пълна загуба на време. На Ива четвъртото зъбче го очакваме скоро, макар че като гледам с каква скорост избиват, може и 2-3 месеца да минат tooth
РХ върви отново добре при мен. Вчера бях на плодове и зеленчуци. Днес лунувам, така че нищо няма да ям до довечера. Не помня до колко часа беше.
Хубав, усмихнат и успешен ден от мен   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 724
Добро утро милички Hug. Ако си спомняте ,Аля и нейната вокална група бяха на гости на тв7, предаването щяло да се излъчи или днес от 9.30 или другата неделя от 9.30 страхотна информация ми дадоха Close, няма що. Калида ,вчера цял ден бях на диня, чак вечерта си хапнах салатка с препечен хляб. Днес не съм решила какво ще ям ,но за закуска със сигурност пак ще е диня. Роклята, с която съм на партито, не е нова. Тази, която си купих последно, е по- официална ,ако се снимам с нея ,ще ви я покажа. Права си ,с Аля често ни бъркат ,че сме приятелки, а не майка и дъщеря. В Бургас не съм решила кога ще ходя, тя племенницата заминава при кака си в Испания и Аля няма да има компания, ще видим, може сама да отида за два -три дена. Шарли ,успешно лунуване. Нели ,радвам се, че пак си сред нас, налегна ме носталгия за моренцето като ти четох постинга, защото имаше години, когато децата бяха по -малки и така си прекарвахме почивките ,бягахме, плувахме.... Реге ,звучиш ми все по -добре сигурно и така се чувстваш ,много се радвам за тебе. Сега ви желая приятна неделя, целувам ви всички  love001 .Чао.

# 18
  • Мнения: 513
Калида,на нашия батко не му се полага почивка, понеже закъса с изпитите и има две поправки, затова и не дойде с нас / той от море не се отказва/, а таткото е  #2gunfireзапален рибар, но на море  не го удовретворява риболова, та си остава в къщи или взима отпуските  си в друго време и ходи да лови риба /  hahahaдори и малолетни риби-както казва той/. Преди години се дразнех, но сега Hug вече свикнах и даже  Peaceвзе  да ми харесва да си карам почивката сама с децата / е вече само с дъщерята/.  ThinkingНяма нужда, човек като не му е интересно да го караш на сила-както и на мен не ми харесва да ходя за риба. Единствено консенсуса е  във връзка с пикниците в гората, та така се уравновесяваме.
Днес мисля да направя за обяд едни пълнени тиквички по рецептата на Ками, а за вечеря ще мисля.  newsm78Само как ще се отучвам от яденето на сладолед, като излезем на раходка вечер/доста воля ще трябва да имам/.  ThinkingАко не вечерям и не ям нищо след сладоледа  ще става ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
Добро утро  smile3507.
Голям купон беше снощи, голяма веселба. Мина където се появеше наставаше невероятна веселба. Карамфила, много си готина  smile3525.
Аз от утре ще съм на плодове и салати  newsm56, че снощи  Drunk beer cook и други такива. Сраммммммм, но пък беше много хубаво.
Весел ден на всички. Аз днес ще се отдам на активна почивка  smile3521

# 20
  • Мнения: 141
Можете ли да ми кажете кои зеленчуци са скорбялни и  кои - безскорбялни? Не мога да се ориентирам...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Можете ли да ми кажете кои зеленчуци са скорбялни и  кои - безскорбялни? Не мога да се ориентирам...
Погледни тази табличка

# 22
  • Мнения: 861
Привет!  bouquet

Как сте момичета? Аз изкарах още един хубав ден. Днес стояхме много на плажа-почти 4 часа. Доста се поопекохме, вече съм ужаааасно черна, а отпуската тепърва започва. Лицето ми е изгоряло, което ми отива, но пък сигурно ще се обели  Tired. Калида, банският е в черно и бяло. Горницата е стандартен сутиен, а долницата боксер-прашка. Явно усилията са си стрували, защото днес си спечелих фен на плажа  newsm53. На пясъка до нас имаше един младеж, който ме зяпаше през цялото време  Blush. Ееех, толкова добре се почувствах...след месец ставам на 32, а още ставам, нали?!
След обяд не можах да заспя, но пък четох книга, което всъщност звучи смешно, като че ли кой знае какво съм направила, но толкова рядко намирам време за това. Преди малко се върнахме от кафето, където ходим, мъжът ми излезе, децата легнаха в леглото да слушат един диск с приказки, който шефът ми им направи...а аз пак на компа. Обикновено ви чета сутрин, но и сега не е зле, преди лягане. Алекс, много се надявам предаването по ТВ7 да не е било днес, защото ако е било така съм го проспала.
Стана вече седмица, откакто съм на плодове (като изключим снощните маслинки в дискотеката, които ни сервираха с водката  Embarassed, ама бяха страхотни-зелени, вътре с бадем). Много се харесвам така, но от утре трябва да въведа някой зеленчук. Новият ми червен панталон, с който бях във вторник вече ми е широк и мъжът ми току що пак ми изнесе лекция-стърчащи кокали не харесвал и да съм спирала да слабея. А и слушайте история: Вчера децата бяха при баба си и Денис искал супа. Леля му казала "Денис, дай аз да ти изям супата". А той: "Че майките не ядат супа. Майките ядат само домати и краставици"  Sick Мдаа, взех да преминавам оная граница (линка, дето наскоро Поци ни пусна).

Сега отивам да нагушкам децата за лека-нощ. Утре пак ще намина да ви поздравя.  Peace

# 23
  • Мнения: 4 380
Това ли е разделното ви хранене? Shocked Цяла седмица на плодове е гладуване, а не разделно хранене. ooooh!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте момичета,
Реге много добре ми звучиш, сигурна съм, че и добре се чувстваш. От поста ти лъха самочувствие и увереност. Браво! Но определено би трябвало да започнеш да включваш и други храни към плодовете, защото наистина има граници, които не трябва да се преминават. После става страшно. Моят съвете е първо да включиш сурови зеленчуци - краставици, домати, зеле, после варени скорбялни - картоф, царевица, а след това и риба, месо, млечни. Нели то по принцип сладоледа сам по себе си не е разделен, но така или иначе е по-добре когато го ядеш да е отделно и самостоятелно от всичко друго, но не разбирай, че казвам да вечеряш със сладолед. Това не е полезно. Алекс и аз се надявам предаването на Аля да не е било вчера, защото съм го пропуснала.
Вчера аз лунувах и вечерта хапнах само 2 праскови. За днес още не съм решила какво ще приготвям и какво изобщо ще хапвам, но определено отново си влязох в ритъм с режима.
Хайде хубав, усмихнат и успешен ден от мен.  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Grinning. Първо да отговоря на xenia- цял ден на плодове е разтоварващ режим, или пречистващ ...няма значение .Аз го правя ,когато съм" прегрешила", както обичаме да си казваме тук. Много се е изписало по темата ,ако ти се чете, прочети и ще видиш ,че не това е разделното ни хранене Hug. Шарли ,Реге, вчера не излъчиха записа на Аля ,надявам се да е другата неделя ,ако не е минал на 1 юли Close. Малко ме е яд на организаторите ,защото почти никаква информация не ни дадоха .За концерта в бг радио -също, макар ,че видях големи камери да снимат .Реге ,ами аз ако дойда в Бургас, каквато съм бяла ,ще ме е срам да застана до теб  Laughing. Нели, аз също няколко години ходих само с дъщеря си на почивка, а сега вече и тя порастна ,и си търси компания на нейната възраст Sad. Бифанче ,благородно ти завиждам за купона, и аз така чух, че било страхотно .  Много хора липсват  Cry,сигурно са на почивка .Днес ще приготвям спагети на фурна, това искат всички ,а за мен ще си направя нещо с тиквички. Желая ви приятен летен ден Hug. Целувки  love001 .Чао.

# 26
  • Мнения: 1 986
  Здравейте,мили разделни дружки  bouquetЛипсвахте ми тези дни Hug Hug HugАз се позагубих,защото половинката ми имаше в  петък рожден ден-тогава черпи колегите си и му помагах да пазарува;в събота бяхме с приятели в едно близко до Търново селце,в една възстановена къща от 17в.,под един чардак бяхме разположили масата,от едната страна минава реката,а насреща-Балкана-ех,красота.......В неделя пък събрахме родителите ни у дома и така стана "три дни яли,пили и се веселили" Laughing
  Недоспало ми е Tired,но няма как,на работа съм,довечера-на курс/който,Слава Богу,приключва другата седмица/,а следобед е времето,посветено на дъщеря ми,ето ни и нас:
   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128704&photo=212

   Реге,винаги с удоволствие чета и препрочитам постовете ти-толкова си сладкодумна HugХайде,следващия път ела с мъжа ти до Търново Wink
   РХ пак го наруших,покрай рожденния ден Embarassed,днес съм пак във форма,въпреки,че усещам,че съм сложила тук-там,и може би онези 2 кг.са се възстановили Confused-не смея да се претегля.
   Хубав,разделен ден на всички  bouquet

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 14:41 от Sophi

# 27
  • Мнения: 338
Здарвейте, момичета! wavey
Най-накрая и аз да се запиша за новата темичка. Толкова съм заета напоследък, че нямам време да ви изчета. Затова само ви   love001 newsm51 Hug
До скоро, мили дами!  bouquet

# 28
  • Мнения: 392
Момичета да ви питам какво означават черните квадратчета на таблицата?Например - ориз с царевица или ориз с царевица и грах.Току що си хапнах ориз с царевица , а не знам дали е правилно. Sick
Софи - нещо не успях да видя снимката.
Алекс - забравих да ти кажа , че правилно съм те разпознала на снимките от плажното парти.Ти от колко време си на РХ?

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 12:28 от USER 1

# 29
  • Мнения: 573
Здравейте от мен!Не съм писала може би от месец,но ме беше срам (иначе си ви чета редовно),бях занемарила рх и естествено веднага ми се отрази на фигурата.От днес съм стриктна,до края на месеца трябва да съм свалила поне  килограма.
Другата седмица ,само да сме здрави заминаваме с Еди на Трявна .Запазили сме си една много приятна вила и се надявам да си прекараме страхотно. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт