Как се справяте със самотата?

  • 4 985
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
Ако бяха по 150 лв. да видим колко процента от мъжете щяха да си помислят за развод и дали нямаше да се замислят първо, преди да си развържат гащите пред някоя фръцла.

Ха-ха, разсмя ме рано-рано!  hahaha
Мислиш ли, че това може да е спирачка?

# 16
  • Мнения: 1 425
Мислиш ли, че това може да е спирачка?
Естествено че е спирачка. И по-някое време ще стане това в България. Надявам се че ще е в обозримо бъдеще.

# 17
  • Мнения: X
Да бе, моля те.
Пак ще си развързва гащите, само дето ще ти се прибира вкъщи ти да го переш.
Айде моля те, мерси и за спирачката. Хем късане на нерви хем денонощно следене + ниско самочувствие, защото си го пъха някъде другаде...  Sick

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Моргана и аз се чувствах така когато той си тръгна-питах се :защо ли ми беше това дете?Неисках да я гушкам ,не можех да и  се радвам,обмислях вариант да му я дам на него а той щеще да я захвърли на родителите си във Велинград.
Но сега като я гледам как протяга ръчички и как брат и я обича и си казвам правилно постъпих като не му я дадох.Обичм си я ,та аз я чаках с толкова нетърпение,а каде е той  потърси ли я?обича ли я?
Знам ,че някога нашите деца след като разберат истината за бащите си ще ни обичат и ще са горди с нас,че сме ги отгледали макар и с лишения и за тях и за нас.
Господи,как искам да видя ,че един ден той страда за дъщеря си и че именно тя ще е най-голямата  болка в живота му.
А на онази другата искам живота да и го върне с двойна и тройна доза-знам че е гадно,но.......

# 19
  • Мнения: 1 425
Да бе, моля те.
Пак ще си развързва гащите, само дето ще ти се прибира вкъщи ти да го переш.
Айде моля те, мерси и за спирачката. Хем късане на нерви хем денонощно следене + ниско самочувствие, защото си го пъха някъде другаде...  Sick
Дали ще се прибира, зависи от това дали ти го пускаш в къщата.  fight

# 20
  • Мнения: 1 732
Да бе, моля те.
Пак ще си развързва гащите, само дето ще ти се прибира вкъщи ти да го переш.
Айде моля те, мерси и за спирачката. Хем късане на нерви хем денонощно следене + ниско самочувствие, защото си го пъха някъде другаде...  Sick
Дали ще се прибира, зависи от това дали ти го пускаш в къщата.  fight

И кой печели от всичко това??? newsm78
Човек ако сам не си поставя граници, ни закони, ни нормативни актове, ни издръжки ще го уплашат.
А ако е решил на всяка цена да си го пъха някъде, то може и срещу заплащане да стане това.
И после да си се прибере вкъщи - ни лук ял, ни лук мирисал.

Е, благодаря за такава съпружеска вярност  Sick

# 21
  • Мнения: 1 425
[Човек ако сам не си поставя граници, ни закони, ни нормативни актове, ни издръжки ще го уплашат.
А ако е решил на всяка цена да си го пъха някъде, то може и срещу заплащане да стане това.
И после да си се прибере вкъщи - ни лук ял, ни лук мирисал.

Е, благодаря за такава съпружеска вярност  Sick
Вярно е, че човек сам трябва да си поставя гранници, обаче ако има някакви финансови санкции - много хора, от тези дето не мислят, ще се замислят какво правят.
Това че някой си го пъхал някъде срещу заплащане не ми е проблем. Това че някой на някого изневерявал също не ми е проблем.  Или не им стига секса в къщи, или са си просто курварчета. Както и преди съм казвал - които си ги е избрал да му мисли.
За мен е проблем, ако децата не получат това което им се полага, и високата издръжка е метод именно това да се постигне. Това, че може би ще се замислят какво правят е полза бонус.

# 22
  • Мнения: 1 732
Вярно е, че човек сам трябва да си поставя гранници, обаче ако има някакви финансови санкции - много хора, от тези дето не мислят, ще се замислят какво правят.

Дано!  Peace
Въпреки, че ако следваме логиката на другите закони, санкции-бол, ама санкционирани-няма! Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 17 413
Пантерчо, аз пък да ти кажа, че на мъж, на който не му пука като си го вади на разни места , че детето му ще остане без баща, хич и няма да му запука от едни пикливи 150 лева. Не е до парите, до мъжа е.

# 24
  • на морето
  • Мнения: 314
Как се справям със самотата ли?Ами да Ви кажа честно вече така свикнах да съм сама, че не ми пречи.В моментите ,когато ми стане гадно ,си пийвам една бира, надувам музиката и тегля една майна на всички мизерници, които ме използваха и прецакаха.Добре ,че детето ми е голямо (10 god) ,че ми дава тонус и комуникация.Знаете ли, за трите години през които съм сама стигнах до извода ,че човек трябва сам да се оправя с всичко ,заобградих се с приятели и в моментите на скука хващам телефона  .Понякога се успокоявам ,че развода е най малкото зло ,което може да ти се случи в живота. Ако трябва да сме честни има къде по големи ужасии-болести ,смърт и др.

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
На мнението на Birdy съм,че мъж дето си го вади навсякъдв и не му пука ,че детето му ще расте без него едвали ще го уплашат 150-200лв издръжка.А и я я платил я не-а сами знаете да търсиш правда в нашата съдебна система........Пантерчо,аз пак да ти кажа ,когато сме си ги избирали или си права ,че не сме гледали или добре сме били подлъгани.

# 26
  • Мнения: 1 425
Пантерчо, аз пък да ти кажа, че на мъж, на който не му пука като си го вади на разни места , че детето му ще остане без баща, хич и няма да му запука от едни пикливи 150 лева. Не е до парите, до мъжа е.
Никой не е казал че трябва да са 150лв. Нека му вземат 1/3 от доходите - да видим дали няма да му "запука". Ама да се направи система дето да не може да бяга по тъча ами да си плаща.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 413
Ами не знам, Пантерски, наистина не мисля, че това би спряло един мъж да кръшка ...
Може и да не съм права, ама ...

# 28
  • Мнения: 671
Права си,права си...

# 29
  • Мнения: 515
И аз мисля ,че си права Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт