Как се справяте със самотата?

  • 4 962
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 303
Да, обаче ако стане като в Америка-да се сключват предбрачни договори и при развод да се плаща издръжка и на майката, не само на детето като изключим холивудските звезди, кой средностатистически мъж би могъл да издържи такава финансова инжекция?
А относно изневерите-няма мъж, който да не изневерява, въпросът е да не хлътва и да не поддържа връзка, да си гледа сем-вото и децата.
При нивото на заплатите в Б-я, не мисля, че ако въпросният г-н получава 500-600 лв., 150-200 лв. издръжка няма да го съборят-не е вярно.

# 31
  • Мнения: X

А относно изневерите-няма мъж, който да не изневерява,

Тука грешиш! Stop

# 32
  • Мнения: 1 425
Ами не знам, Пантерски, наистина не мисля, че това би спряло един мъж да кръшка ...
Може и да не съм права, ама ...
Да кръшка няма да го спре, но поне ще мисли преди да прави деца.

# 33
  • Мнения: 2 655
Да, обаче ако стане като в Америка-да се сключват предбрачни договори и при развод да се плаща издръжка и на майката, не само на детето като изключим холивудските звезди, кой средностатистически мъж би могъл да издържи такава финансова инжекция?
Тук също можеш да търсиш издръжка от бившият си съпруг по бракоразводното дело, ако си невиновен за разтрогването на брака.

# 34
  • Мнения: 1 732

А относно изневерите-няма мъж, който да не изневерява,

Тука грешиш! Stop

Да, грешиш!  Tired

# 35
  • Мнения: X
Пантерчо, аз пък да ти кажа, че на мъж, на който не му пука като си го вади на разни места , че детето му ще остане без баща, хич и няма да му запука от едни пикливи 150 лева. Не е до парите, до мъжа е.
Никой не е казал че трябва да са 150лв. Нека му вземат 1/3 от доходите - да видим дали няма да му "запука". Ама да се направи система дето да не може да бяга по тъча ами да си плаща.
ама нали се разбрахме че половината народ се осигурява на 160 лева бе човек
ти все едно не живееш в БГ.. ми на Марс...  newsm78

# 36
  • Мнения: 1 732
Пантерчо, аз пък да ти кажа, че на мъж, на който не му пука като си го вади на разни места , че детето му ще остане без баща, хич и няма да му запука от едни пикливи 150 лева. Не е до парите, до мъжа е.
Никой не е казал че трябва да са 150лв. Нека му вземат 1/3 от доходите - да видим дали няма да му "запука". Ама да се направи система дето да не може да бяга по тъча ами да си плаща.
ама нали се разбрахме че половината народ се осигурява на 160 лева бе човек
ти все едно не живееш в БГ.. ми на Марс...  newsm78

Каси, не само той живее на Марс, ами всички...
Всички, които не са се сблъсквали с реалността лице в лице.
То на теория и баба знае  Tired

# 37
  • Мнения: 1 425
Айде от Марс една статия на светнатите земляни:
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=335572
Цитат
Само 64,3 на сто от работещите българи са осигурени върху пълния размер на трудовото си възнаграждение.
Вярно е че не са всички, но са над 50%, и се увеличават постоянно.
Цитат
17,8 на сто са заявили, че са осигурени върху част от трудовото си възнаграждение
- тук има и хора които се осигуряват на доста високи зааплати, макар и не целите.
Цитат
4,2 на сто не знаят дали са осигурени, а 13,7 на сто изобщо не са осигурени.
Тея двете групи явно са доста зле с главата - надявам се че вашите бивши не са в тях, макар че е възможно.
Цитат
От анкетираните висшисти 79,2 на сто са отговорили, че са осигурени върху пълното си трудово възнаграждение
е ако сте си хванали някой строител с основно образование, дето бачка по строежите и не се осигурява изобщо - проблема не е мой.

Освен това има достатъчно начини да се докажат доходи и финансово състояние - адвокатките са ги писали поне 3-4 пъти.
Аре със здраве (от Марс).

# 38
  • Мнения: 1 425
Малко хора са стъпили на земята по-здраво от мен. А виж в този форум доста хора хвърчат из облаците и като се изтърсят на земята много болезнено се получава.

# 39
  • Мнения: 1 732
Малко хора са стъпили на земята по-здраво от мен. А виж в този форум доста хора хвърчат из облаците и като се изтърсят на земята много болезнено се получава.

каза архангелчето и отлетя към небето... Wink

# 40
  • Мнения: 911
Цитат
От анкетираните висшисти 79,2 на сто са отговорили, че са осигурени върху пълното си трудово възнаграждение
е ако сте си хванали някой строител с основно образование, дето бачка по строежите и не се осигурява изобщо - проблема не е мой.

Освен това има достатъчно начини да се докажат доходи и финансово състояние - адвокатките са ги писали поне 3-4 пъти.
Аре със здраве (от Марс).

ех, Пантер, тъкмо щях да се възтрогна от една твоя свежа мисъл малко по-горе и...ти взе, че изпляска тоз цитат...с висшистите и среднистите Wink

моичкият като си е купил три дипломи за висше образование, и определено се осигурява на повечко от минималната заплата, смяташ, че някой ако му вземе повече пари за издръжка, изведнъж ще започне по-малко да го сърби и ще спре да се оглежда ли? много наивничко!

не можеш с парични санкции да вмениш морални норми - като нямаш какво да те гризе, когато вършиш мизерии, каквито и пари да ти коства...хич, ама хич няма да се спреш да си го слагаш по чуждо.

ако сте си хванали някой строител с основно образование, дето бачка по строежите и не се осигурява изобщо - проблема не е мой = а това изречение си го прочети и се засрами - да не ти обяснявам аз защо - и пак да ти кажа: "Предварителен преглед" - има такава функцияSunglasses

# 41
  • Мнения: 1 425
моичкият като си е купил три дипломи за висше образование, и определено се осигурява на повечко от минималната заплата, смяташ, че някой ако му вземе повече пари за издръжка, изведнъж ще започне по-малко да го сърби и ще спре да се оглежда ли? много наивничко!
Ами най-малко ще му остават по-малко кинти за зарибяване на разни други мацки. А и финансовите удари много навътре ги вземат хората дето са егоисти. И освен това го смятам за справедливо по отношение на децата. Може и да съм наивен.

а това изречение си го прочети и се засрами - да не ти обяснявам аз защо
Прочетох го няколко пъти и пак бих го написал. Нищо лично към строителите - всъщност вуйчо ми е такъв, майка ми също работи в тази област. Нищо лично и съм хората с осночно образование (не със средно). Ама ако човека е без образование, крие доходи от държавата и за капак и за баща/съпруг не става - ами извинявай ама която го е избрала е била идиотка на идиотките. И случая изобщо не е мой проблем (за голяма моя радост).

# 42
  • Мнения: X
Цитат
От анкетираните висшисти 79,2 на сто са отговорили, че са осигурени върху пълното си трудово възнаграждение
е ако сте си хванали някой строител с основно образование, дето бачка по строежите и не се осигурява изобщо - проблема не е мой.
ам... уви... е не е с основно ма то все тая в случая... и не бачка по строежите ма то почти...  smile3511
и все си виках - айде бе - кво като не е учил - няма да дискриминирам хората на база образование.... патка заспала..  Sick
това за бившия
освен него обаче имам един кръг приятелки (висшистки - да ти подчертая дебело), които се осигуряват на минимум и това по никакъв начин не зависи от тях  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 09:03 от Анонимен

# 43
  • Мнения: 1 732
освен него обаче имам един кръг приятелки (висшистки - да ти подчертая дебело), които се осигуряват на минимум и това по никакъв начин не зависи от тях  Crossing Arms

За справка - получавах около 600 лв.
Осигуряват ме върху 160 лв.
Нищо не мога да направя, освен да си сменя работата.
Ама гаранция - Франция!  Sick

# 44
  • Мнения: 1 732
и все си виках - айде бе - кво като не е учил - няма да дискриминирам хората на база образование.... патка заспала.. 

Каси, мацка, не това е най-важното...
Щото имам приятелка с две специалности-скапа се от четене-сега е учителка и получава около 300 лв. с клизма  Sick
А мъжът и е фаянсаджия и понеже е работно момчето носи вкъщи около 1000 лв.
И си гледа семейството. И се грижи.
Та и това не е критерий!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт