Сгъваема или дървена кошарка?

  • 2 442
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
аз пък точно за това иксах да си спи в кошарата ,защото при мен се вреше из мен и е постоянно потен,а за 5-6 пъти в които е спал в кошарата ,никога не съм го намирала потен,чак се притеснявах да не би да му е студено Peace

# 16
  • Мнения: 2 957
И аз говоря от опит,защото имаме и дървена и сгъваема.
За тези от плат се чудя как може изобщо да коментирате.Някакво подобие на легло-изработено от плат за палатки.Шито легло.
Дървената ни кошарка е с колелца и също се мести,така че това не го изтъквайте като предимство на сгъваемите.На всяка дървена се слагат колелца.Има 2 нива,решетката се сваля и си става едно нормално легълце за по-големи дечица.

# 17
  • Мнения: 3 457
И аз говоря от опит,защото имаме и дървена и сгъваема.
За тези от плат се чудя как може изобщо да коментирате.Някакво подобие на легло-изработено от плат за палатки.Шито легло.
Дървената ни кошарка е с колелца и също се мести,така че това не го изтъквайте като предимство на сгъваемите.На всяка дървена се слагат колелца.Има 2 нива,решетката се сваля и си става едно нормално легълце за по-големи дечица.
аз само като си представих как на приятелката ми детето падна  назад и си удари главичката  в тези дървени легла и на момента решихме и купихме кошарата-въпрос на личен избор Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз предпочитам дървените и в момента  сме с такава.
Мисля след няколко месеца за му взема и платнена за игра, но дървената пак ще се използва предполагам. Най-малкото може да се трансформира и в обикновено легло и да си спи на него до 5-6 годишен. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние у дома спим на дървени лела, не виждам защо детето да прави изключение.
Имаме сгъваема кошара но я ползваме само като ходим някъде, не мога да си представя постоянно да спи в нея: нестабилна е и циркулацията на въздух е затруднена.
Ако се спреш на сгъваема поне матраче купи, че тези дунапреновите на сгъваемите хич не са за предпочитане за постоянно спане на тях.

# 20
Estestweno,4e darwena ko6arka,tesi ot plat se wodiat turisti4eski legla sa pat sa udobni no sa posoianno polswane mislia 4e darwenata ko6arka si e klasika.Moiat sin spinka w darwena ko6arka(laminat)na 3 niwa.sega sme na 2 niwo plota sa preobli4ane e otgore,stabilno e i mnogo udobno pak i ima 4ekmeje sa dre6kite mu a tesi sgawaemite niamat???

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Имаме и двете  Peace. За вкъщи е с дървената и да си призная това легло не го заменям за нищо. Страхотно попадение. За пътуване имаме сгъваема  Blush  върши работа , но немога да си представя това да е основното му легло.  Иначе за игра е незаменима  Laughing.

# 22
  • Мнения: 701
Мисля да взема и двете!Все пак при баба като иде трябва на нещо да спи!

# 23
  • Мнения: 2 957
Мисля да взема и двете!Все пак при баба като иде трябва на нещо да спи!

Добро решение  Peace Нашата сгъваема я взехме с тази цел Wink

# 24
  • Мнения: 2 891
Имам и двете, като сгъваемата оценявам като неразумна покупка. Матракът, с който се продава е неудобен. Трябва да се купи задължително и допълнителен дунапренен, който ако се ползва често се степва, така че ако се ползва като основно легло, пак трябва да се купи традиционен матрак. Когато детето стане на 2 г., отново ще трябва да се взима дървено легло. Всеки да си калкулира разходите сам.

Малко ОФ - Ако вас ви сложат в легло и единственото, което виждате е белият таван и едни и същи картинки на обиколниците, хубаво ли ще ви е? Да не говорим за мрежите на сгъваемите легла, които са толкова ситни, че ако гледаш през тях, всичко ти се размазва и после болят очите. Тествайте, не е трудно  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 750
titini, ако ще взимате преносима кошарка, по-добре вземете такава за игра - те са по-широки. Така детето ще може и да си играе вътре, пък и няма да му е тясно. Тези, които ги водят за сън са много тесни, поне според мен. Докато спеше вътре госпожицата ни, не можеше да се завърти както трябва и се буташе в мрежите, което пък я разсънваше и тя мрънкаше.

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 13:37 от Tatalina

# 26
  • Мнения: 3 926
Сияна се удря и в двете легла, но наистина смятам, че дървеното си е за вкъщи. Сгъваемата кошара безумно запарва лятото Confused и студи зимата. Отдолу се завихрят страшни ветрове, дори да има само леко течение. Това все едно да спиш на походно легло вкъщи. Честно казано 5 години съм спала на матрак на земята, но хубав матрак и спалня взехме чак като бях в 8-мия месец и трудно се изтъркалвах от леглото Wink но пак не спяхме на походни легла или нещо такова... Дори скоро мислехме с мъжа ми да купим два матрака и да ги съединим за детето и да го оставим да спи на земята и да се върти на спокойствие, защото в леглото се удря... Но ни е много малко мястото. Ако имах възможност да има нейна стая непременно щеше да спи на голям матрак на земята. Grinning
Що се отнася до безопасността... ами смятам, че децата се учат от грешките си. НИкога ли не ги оставяте да играят на пода? или не ги пускате на площадката вън, за да не си издраскат колената? Или не им давате да пълзят вкъщи, за да не настинат? А какви играчки купувате тогава - само плюшени и меки??? Или всъщност никакви, защото плюшените събират прах и са алергоопасни (ама че дума Wink)

# 27
  • Мнения: 814
 Благодаря ви за отговорите момичета  bouquet. Сега ще вземем дървена кошарка, а по- нататък ще вземем и сгъваема Peace.

# 28
  • Мнения: 469
бих искала да попитам мамитата които имат и са против сгъваемите кошари заради спарването, като този модел ли са http://family-bg.com/prX_2392.htm?osCsid=4b0a1b238e08e5decd63dbf6fd3bd58c или такава http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_70&products_id=2056

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 20:52 от magirz

# 29
  • Мнения: 2 039
бих искала да попитам мамитата които имат и са против сгъваемите кошари заради спарването, като този модел ли са http://family-bg.com/prX_2392.htm?osCsid=4b0a1b238e08e5decd63dbf6fd3bd58c или такава http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_70&products_id=2056
Това е абсолютно една и съща кошара,разликата е в плота за повиване,второто ниво и играчката  Wink

Общи условия

Активация на акаунт