Тайната на дългата и гъста коса-12

  • 31 519
  • 381
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 782
аз вече свърших едното шишенце Виолитон /така май се казваше/ и сега ще си почина. Въпросът ми е дали следващият път пак това да си взема или да се разтърся за оригинала.

# 31
  • Мнения: X
аз вече свърших едното шишенце Виолитон /така май се казваше/ и сега ще си почина. Въпросът ми е дали следващият път пак това да си взема или да се разтърся за оригинала.
ДА! Значително по -добре е, тъй като няма куп ненужна химия. Първоначално е възможно да ти се стори, че косата остава по - мазна, но се променя след няколко използвания.

# 32
  • Мнения: 1 234
И аз да питам нещо:идва ми време да почивам,а отворих второто шише с тривитаминол.Дали може да му стане нещо  newsm78 Пише че срока му след отваряне е 28 дни,а то толкова е и почивката Rolling Eyes


П.п. Казвам отворих,защото е най-точната дума,но все пак да поясня-шишето е с гумена капачка и метално уплатнение.Не съм махала капачката,само леко надигнах уплатнението и тегля със спринцовка Wink Това за отваряне ли се води  Thinking

# 33
  • Мнения: 302
И аз свърших едното шишенце с Адзе, сега следва второто и след това почивка. И аз със спринцовка в гумата действам. Незнам дали се води за отворено, но вероятно да защото все пак влиза въздух, поне според мен де  Peace

# 34
  • Мнения: 1 234

Ами да,така е.Ама пък много ще ми стане тривитаминола. Confused Ще почивам май,пък после ще видим става ли нещо от тоя тривитаминол,или не Wink

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 15:15 от Jezabel

# 35
  • Мнения: 302
Както си прецениш, сигурно всичко е индивидуално, в зависимост от типа коса. На моята коса специално 2 месеца маска и 1 месец почивка както си е стандартното, и се отразява чудесно. Хиляди благодарности на Деси, че сподели максата и на Зори, че поддържа темата и че е толкова отзивчива   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 149
Току що си измих косата.И при мен има силен косопад,но при мен не е  от маската тя моята и без това си капе Mr. GreenЧувала съм ,че за косопад чесънът е "вълшебник"-само,че незнам другите съставки кои са newsm78Ако  някой знае нека сподели,че да пробваме.Иначе маската с тривитаминола ми се отразява добре ще се опитам да кача снимка
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14472&AlbumId=44416-това е след като ме настрига една компетентна фризьорка #2gunfire-ама така ми се пада като правя експерименти със себе си #Crazy

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 15:43 от viktori

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
viktori, една от най-големите грешки в живота ми е да си сложа чесън в маската...идея нямаш как мирише после и колко време не можеш да се отървеш от миризмата, когато е влажно или вали...отвратително е Sick...не бих повторила никога Naughty

# 38
  • Варна
  • Мнения: 102
И на мен ми предстои периода на почивка от маската, но мисля да продължа да си я правя без тривитаминола и един път седмично.Какво ще кажете, дали няма  да си увредя косата по някакъв начин  newsm78

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ellyy, ако усещаш, че косата има нужда от подхранване продължи маската, но не прекалявай Naughty с времето косата ще свикне и няма да има ефект...напротив ще започне да не и влияе добре...ако косата ти е здрава и искаш просто да я подхранваш по-добре спри за месец... Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 102
Благодаря ти.Май наистина ще е по добре да си почина.И без това сега косата ми е супер от бременността и изобщо не пада.ама после....

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ами после ще започнеш с маската и ще пиеш витамини...всичко ще е наред   LaughingPeace

# 42
  • Мнения: 1 149
Благодаря ти.Май наистина ще е по добре да си почина.И без това сега косата ми е супер от бременността и изобщо не пада.ама после....
Почивай,че после като се роди бебче косата ти ще има нужда от подхранване.  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 149
Много ми бухва косата-при вас така ли става?Пиличам на разплетен дамаджан Mr. Green

# 44
  • Мнения: X
Много ми бухва косата-при вас така ли става?Пиличам на разплетен дамаджан Mr. Green
Това е и от новопоникналата коса - два месеца бях "гнездо в ремонт" - всички ме съветваха да се подстрижа, за да намаля обема, но като порасна достатъчно косата, "натежа" и сега не е въобще толкова бухнала. Вече не съм двойничка на Пеги Бънди  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт