ГОРЕЩО-Венетка се развежда

  • 7 829
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 961
за какъв пи ар в България да говорим ?
Венетка води някакво тъпо предаване посред нощите , Тишо има ресторант ..да не са някакви холивудски звезди .
просто тя попремина 30 и много й се иска семейство и дете , на него му се искаше секси-жената от кориците ..това е .
Човекът поне е пич и няма да тръгне да я плюе по медиите , иначе щеше да види тя  приятно ли е , както обича да се рови из мръзното бельо на хората ...

Точно!

# 61
  • Мнения: 457
A-a, една от основните функции на влизането й в ББ беше да докаже на цяла България  колко е щастлив семейният й живот, защото имаше подмятания в обратна посока. Нали са я поканили нея от ББ и тя казала, че без Тишо не влиза там сама. Тогава поканили и Тишо.

# 62
  • Мнения: 1 012
абе тя ако продължава така да го клепа той човека ще му писне накрая и ще почне и той да дрънка и ще стане една...А коя Камелия се развежда?

# 63
  • Мнения: 2 891
Вие нямате ли близки, които са деца от разбити бракове и това им се отразява в последствие. Една от най-добрите ми дружки е такава. Не може да пребори мнителността и ревността си, заради разгонения си баща. В такива филми се вкарва сама, че не е истина просто. Обсебваща любовница е. Тя също се разведе скоро. Хората се събират и се разделят. Защо мислите, че не са имали чувства помежду си? Венета е излизала все с несериозни хора, от бохемски среди. Намерила е в леността и уравновесеността на Тишо спокойствие, но явно на него му идва в повече. Аз така мисля.

# 64
  • Мнения: 4 371
Жалко за всеки брак, който е разбит.
Мъчно ми е за Венета, харесвам я.
.....................
Венета е излизала все с несериозни хора, от бохемски среди. Намерила е в леността и уравновесеността на Тишо спокойствие, но явно на него му идва в повече. Аз така мисля.
И аз така мисля!

# 65
  • Мнения: 2 673
Много се радвам за Венета. Просто се чудя кво хареса в този мазен флегматик....

Вие нямате ли близки, които са деца от разбити бракове и това им се отразява в последствие. Една от най-добрите ми дружки е такава. Не може да пребори мнителността и ревността си, заради разгонения си баща. В такива филми се вкарва сама, че не е истина просто. Обсебваща любовница е.
...за съжаление разпадналия се брак на родителите \според мен\ е направил Венета обсебваща с мнителността, ревността, консерватизма си.. SickИска на всяка цена да задържи до себе си мъж, който неиска да бъде притискан...то пък кой ли мъж иска... newsm78Жалко, че Тишо не е разбрал от какво е продиктувано поведението и...Определено е имала нужда от помощ...Но той е недостатъчно силен, за да и помогне на се чувства уверена ...

# 66
  • Мнения: 5 622
Вие нямате ли близки, които са деца от разбити бракове и това им се отразява в последствие. Една от най-добрите ми дружки е такава. Не може да пребори мнителността и ревността си, заради разгонения си баща. В такива филми се вкарва сама, че не е истина просто. Обсебваща любовница е. Тя също се разведе скоро. Хората се събират и се разделят. Защо мислите, че не са имали чувства помежду си? Венета е излизала все с несериозни хора, от бохемски среди. Намерила е в леността и уравновесеността на Тишо спокойствие, но явно на него му идва в повече. Аз така мисля.

Има мъже, на които им харесва да бъдат обсебени от жената до тях. Ако Тишо не е такъв, значи не той е човекът за Венета, просто   Wink

# 67
  • Мнения: 5 468
Жал ми е за Венета. Тя много иска да има семейство и деца...
Но пък интуицията ми се оказа вярна... през цялото време като ги гледах във Вип Брадър, се чудех, дали Тихомир я обича. Държанието му към нея беше доста студено...

# 68
  • Мнения: 2 891
Нормално, тя го е душила, но от любов  Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 2 673
Жал ми е за Венета. Тя много иска да има семейство и деца...
Но пък интуицията ми се оказа вярна... през цялото време като ги гледах във Вип Брадър, се чудех, дали Тихомир я обича. Държанието му към нея беше доста студено...
... наистина беше доста безразличен и студен...Според мен отдавна фраска друга...Плазмодийно ми се вижда неговото поведение още от предишното му участие в Къщата... Sick
И на мен ми е жал за Венета, дано скоро да срещне мъжа на своя живот... и да има Дом и Семейство.

# 70
  • Мнения: 5 622
Жал ми е за Венета. Тя много иска да има семейство и деца...
Но пък интуицията ми се оказа вярна... през цялото време като ги гледах във Вип Брадър, се чудех, дали Тихомир я обича. Държанието му към нея беше доста студено...

На Тишо отношението му към ВСЯКА жена ще бъде студено. Има и такива мъже за съжаление.И те не са от моята кръвна група изобщо.  Stop

# 71
  • Мнения: 2 891
Не мисля, че зад студенината на един мъж винаги се крие друга. Не са малко тези, дето макар и разлюбили, са вярни на "нея" и достойнството си, до разрешаване на ситуацията.

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 11:53 от jj okocha

# 72
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
И тази песен на Десислава, при която сочеше него (в брадъра)....http://uk.youtube.com/watch?v=HvMi2OA2yuo
За мен Тишо е плужек.

# 73
  • Мнения: 2 673
Тишко, едвам си прикриваше желанието да се отпусне, да по.купонясва Mr. Green, да по.зяпа Mr. Green, гОркиьо не  е узрял за семейство струва ми се..Като мишок се крие...егати...от себе си май newsm78

# 74
  • Мнения: 302
Не изчетох цялата тема!Венета каза ли в предаването си защо се развеждат?
Според мен те са коренно различни и въобще не бяха един за друг!Пък дано отсега нататък и двамата да си намерят половинката!

Общи условия

Активация на акаунт