ГОРЕЩО-Венетка се развежда

  • 7 818
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
никой не ти е казал, че са звезди, такива няма в държавата. но ги познава цяла България. или и това ще отречеш?

# 46
  • Мнения: 249
в крайна сметка покрай нея Тишо не беше забравен иначе щеше да е в девета глуха.Той се ожени за нея заради рекламата и защото е известна,а тя защото явно няма кой да и обърне внимание вече,все пак Венчето надали е такава светица на каквато се прави Joy

# 47
  • Мнения: 207
И двамата са ми супер противни,много ми бяха странни като двойка.Нещо Венетчето май преигра снощи в предаването.Две три минути преди да каже за развода на Камелия сподели,че на Тишо преди две години не му станал по време на секс и тя горката се почуствала грозна,дебела-айде нема нужда.После сълзи,колко го обичала, пък се опита да го унижи.Все си мисля,че при стеклите се обстоятелства най-малко трябваше да споделя точно това.

# 48
  • Мнения: 249
то при никакви обстоятелства не би трябвало до споделя пред цяла българия че мъжа и не може да го вдигне. Горкия Тишко сега всички знаят,а тя е доста глупава

# 49
  • Мнения: 901
за какъв пи ар в България да говорим ?
Венетка води някакво тъпо предаване посред нощите , Тишо има ресторант ..да не са някакви холивудски звезди .
просто тя попремина 30 и много й се иска семейство и дете , на него му се искаше секси-жената от кориците ..това е .
Човекът поне е пич и няма да тръгне да я плюе по медиите , иначе щеше да види тя  приятно ли е , както обича да се рови из мръзното бельо на хората ...
За български пи ар в България говорим. Разбирай нескопосан, необмислен, изкопиран от Европата. Сега отивам да видя някъде не са ли го качили това предаване.

# 50
  • Мнения: 13 512
Венетка пак ще поеме стария път....за по една вечер в колата, ама вече  не е на 25..По-скоро женитбата и беше ПР,отколкото развода. Хвана последния влак, ама и на него не я возиха дълго.

# 51
  • Мнения: 207
то при никакви обстоятелства не би трябвало до споделя пред цяла българия че мъжа и не може да го вдигне. Горкия Тишко сега всички знаят,а тя е доста глупава


Да при никакви обстоятелства и аз мисля така,но при това,че се развеждат и той я е оставил просто е абсурдно.Затова сълзите и след това ми се видяха доста неестествени,може да греша,но все пак newsm78

# 52
  • Мнения: 901
Тази дама или е много глупава или изобщо не иска да е с Тишо вече. Иначе нямаше на цяла България да разказва за засечката.

# 53
  • Мнения: 13 512
Тази дама или е много глупава или изобщо не иска да е с Тишо вече. Иначе нямаше на цяла България да разказва за засечката.
А, дреме му на Тишо! Доколкото си спомням и  в бб  не се представи като страшния любовник,така че...

# 54
  • Мнения: 391
Shocked ShockedТишо подал молба за развод Shocked

ГолЕм праз! Па и три страници сте изписали.

# 55
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
От тази година съдът вече няма ваканция. А преди като имаше започваше през август а не през юли.

# 56
  • Мнения: 249
съдебна ваканция иматя е от юли месец,но тези които не са си приключили делата и са си насрочили дати работят до края на месеца,а това кога е подадена молбата за развод няма значение защото съда и прокуратурата не излизат ваканция и това може да се направи по всяко време

# 57
  • Мнения: 985
Ако бях на мястото на Тишо,много отдавна да съм й била шута. #2gunfire

# 58
  • Мнения: 457
Знаейки я вече Венетка, смятам че тепърва уж невинно ще се изпуска за изцепките на Тишо, а той като всеки нормален човек си има изцепки. На нея номерата й нямат край. Сигурно и книга ще напише (заради рейтинга) един ден за нещастното си детство, за щастливия си семеен живот с не до там хрисимия си съпруг (той трябва да бъде оклепан леко казано) , за низа от връзки следващи неочаквания край на брака й и затова как са били несполучливи тези връзки, защото Тишо я е комплексирал и тя жертвата се чувства употребена. На нея разбрахме, че й пречи на взаимоотношенията с мъжете това, че баща й ги изоставил с майка й, когато била малка. Сега се чудя как ли ще й се отрази, това че Тишо я изоставя newsm78

# 59
  • Мнения: 249
ще разберем в следващия ВИП Бръдър как се чувства Венчето Joy

Общи условия

Активация на акаунт