Общофорумско палцестискане

  • 4 352
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • France
  • Мнения: 726
Стискам палци

# 46
  • Мнения: 2 196
Стискам палци и ти пожелавам успех!
На останалите също. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 47
  • UK
  • Мнения: 3 959
Стискате ли? Аз чакам всеки момент да ми се обади да каже че е свършил с първия, трябваше да го чакам, но ми излезе нещо спешно и се прибрах преди малко...

Да ви разкажа, той каза да не го правя, че ще му се смеете, ама нищо, вие няма. Сънувал снощи че е нарисувал всички бг-мамми как му стискат палци. Каза, че това бил израз на положителната енергия, която му изпращате. Wink

# 48
# 49
  • Мнения: 136


Да ви разкажа, той каза да не го правя, че ще му се смеете, ама нищо, вие няма. Сънувал снощи че е нарисувал всички бг-мамми как му стискат палци.

 Joy е не мога,смешно ми е
голямо рисуване е паднало
поне бръчките махнали ни?

чакаме добрата новина

# 50
  • София
  • Мнения: 2 079
Чакам и аз!     newsm10
Мърморанке, говори с момчето и ни кажи!

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Утре ще говоря с него като се видим за втория изпит. Днес се чухме за малко по телефона и звучеше доволен, утре ще разказва. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 550
всичко стискам  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 366
Ние сме двама и стискаме двойно  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Успех!

# 54
  • UK
  • Мнения: 3 959
Видях го днес, каза че е доволен от себе си, но имало много добри сред останалите, което е нормално. Изпратих го преди малко на най сложния му изпит, но за който е най подготвен, и сега се надявам да се справи без проблем. Изпита е осем часа, та като свърши към четири (ако не излезе по рано, защото това го е правил хиляди пъти и каза, че се справя за четири часа (а аз му казах да не бърза и да е сигурен че е готов)), ще ми се обади да каже как е минало. А довечера ще проверя оценката му в сайта, трябва да са излезли. Дано да се е справил. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 187
 thumbsup fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Късмет и успех пожелавам!

# 56
  • Мнения: 990
Желая му успех  Praynig

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да напомня да стискате палци утре - от осем до четири е изпита. Много е важно...

# 58
  • Мнения: 917
Стискам всички палци  Peace
Гледам момчето е от Бургас.. ша го вземе значи Peace

# 59
  • Мнения: 366
Хубав ден е утре. Успех!  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт