Хайде на млякото, че ей на идва лятото-> 6 част........

  • 19 650
  • 502
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
desi_minkova Мила, ако не си  гладна разбира се, че може и само една кофичка мляко да ядеш - или да я замениш със плодове или зеленчуци  Hug Hug
~Поли~ ако от доста време си  в застой - смени малко  режимът  Hug
Мимис, мами 73   bouquet поздравления за добрите резултати от лунуването  Hug
GlaDneSS добре дошла и  много минуси  ти  желая
Marinaaa детенце, ще ядеш сопата  hahaha Joy казах ти само сутрин да се мериш  и да не ядеш боклуци - кремвирши и биренки  Hug успешен шопинГ
ky  ти си  ми стимулът  Hug нали си  ни отличничка
Мони * и аз от днес съм се зарекла да съм жЕлезна - че след 3 седмици ще идва мъжа и  да няма ефекта Бау  Embarassed Twisted Evil
аз смятам да съм  на мляко и зеленчуци и от  време на време по някой плод
 до  сега съм на две кафета с канела и  2 малки круши
успешен слабителен ден Млечни хубавици

# 16
  • Мнения: 6 029
ох аз четох четох и накрая на млякото се спрях, че най лесно и евтино ми се види.... до колкото разбрах трябва да ям по две кофички кисело мляко на ден + салата и евентуално плод? а какво мляко да си взимам?

# 17
  • Мнения: 3 647
Julie добре  дошла  Hug  bouquet
Да права си  евтинко е и не е  сложно за спазване
за млякото  каквото  ти е най-вкусно
аз лично предпочитам Герма - защото има  най-много  живи  бактерии в него, но понеже не го продават наоколо взимам добружанско, роса или мистър пиикс - всичките  ги произвежда Фама
 при  мен водеща е цената и  вкусът
взимала съм и Верея -имат  нискомаслено и от него съм доволна
 накратко  което  на теб ти  е вкусно
желая ти успех и  много  минуси
 Hug

# 18
  • Мнения: 3 036
 Здравей Julie Hug,
До колкото знам може всякакво и колкото е по малък % масленост по добре.Диетата е чудесна защотото в това горещо време хем диетеваш,хем ти е леко на стомаха а и настина е по евтивно

# 19
  • Мнения: 6 029
ей друго е да не си сам.. благодаря за топлото посрещане.. днес не се мерих умищлено, че вчера ядох сладолед... утре ще се премеря... да видя. а след малко отивам на пазар, че в хладилника има само овче мляко. кисело. много го обичам, ама е бая мазно.

# 20
Здравейте и от мен!!!
Честита нова тема.. ANGYA, поздравления!  Hug

Момичета, браво за постиженията.. завиждам ви.. но аз обаче не съм толкова радостна .. възможно ли е за 5 дена да не мръдна нито килограм .. сутринта се качих на кантара и ...не съм мръднала Sad   Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 21
  • Мнения: 1 416
Добро утро мили момичета пак хей групичката млечна се събрала Милз аз като бях на монодиетката не само не свалих ми беше по лошо обаче важното е да не се отказваш резултата понякога по бавно идва  NaughtyЮле добре дошла  newsm74 newsm74 newsm74Поли хапни 2-3 дни нещо различно да го шашнеш метаболизма и после пак напред с диетката  PeaceНВД36 къде се загуби  newsm78Мимис браво за минусчетата  HugЕ сега виште какъв е резултата от млечната диетка как човек да устой

# 22
  • Мнения: 3 036
мами в друга диета видях че и ти имаш с какво да се похвалиш  newsm10

# 23
  • Мнения: 3 647
Как сте мацки  ?
аз току що  сгънах едно  кисело  мляко  и два корнишона
а сутринта 2 малки круши
за довечера  съм намислила доматена салата и  второто  мляко

Milz ако тренираш много  е възможно  каквото свалиш да го правиш на мускули
  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 416
Хайде малко отчет за днес 2 кафета,голама салатка от краставици само с оцет и 2 чаши айрян .Деска аз се похвалих в старата темичка ама май последна писах .Момичета хваля се видях мечтаната 5-ка на кантара снощи и толкова съм щастлива че ви черпя пак макар и виртуално

# 25
  • Мнения: 213
 smile3525ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА МОМИЧЕТА smile3525
 newsm51ANGYA СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ МЕН newsm51
МАМИ 73 НЕ СЪМ СЕ ЗАГУБИЛА ТУКА СЪМ МЪЖО Е НОЩНА СМЯНА И ИЗЛИЗАМЕ СЪС БЕБО ПО РАЗХОДКИ ЗА ДА МОЖЕ МЪЖО ДА СПИ  bouquet   bouquet  bouquet
ДА СЕ ОТЧЕТА ЗА ДНЕС

СУТРИНТА - 1 КАФЕ ГОЛЯМО
                       ОБЯД- ПОЛВИН КОФ КИС МЛЯКО 1 ПАРЧЕНЦЕ КЪШКАВАЛ 1 КРАСТАВИЧКА МАЛКА 
                        ВЕЧЕРЯ--ПОЛВИН КОФ КИС МЛЯКО МАЛКА ШОПСКА САЛАТКА И 2 ПЕЧЕНИ ЧУШКИ
                           МАЛКИ
         ЧАИ --3 ПЪТИ НА ДЕН

ТОВА МИ Е ЗА ДНЕС МЕНЮТО АКО Е МНОГО КАЗВАЙТЕ  CrazyМНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН  love001  love001  love001  love001

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 15:26 от nvd36

# 26
  • Мнения: 139
Привет момичета,
Ами да се запиша и аз - Може ли???   bouquet  Щото сама няма да се справя!
Кантарът отчита 64 а трябва да стана 54. И за да не казвам от утре, започвам от днес нищо че не устоях на една бутер-баничка и 5-6 шок. бонбона...така е като не закусвам.
Хайде сега стискайте палци и до утре!  newsm68

# 27
  • Мнения: 6 029
manna_mi, здрасти. и аз ядох сутринта хляб и топено сирене, ама беше преди да прочета темата Mr. Green

# 28
  • Мнения: 511
АNGYA  Hug

Мимис,кажи по колко време седиш с това фолио,много ли е гадно Tired
ХИЧ НЕ Е ГАДНО.и аз го правя този номер с фолио за свежо съхранение.потиш се страшно много  там където си се увила и стоиш колкото изкаш.аз се увивам по краката и ханша защото това са проблемните ми зони. Peace
момичета откакто свалих тези килограми много комплименти започнах да получавам ,забравила съм какво е да те заглеждат бе... Heart Eyes
а мъжо чак полудява от ревност Mr. Green ама на мен ми е готино Peace Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 1 416
Привет,привет как я карате  newsm78НВД 36на мен твоето меню ми се вижда доста добро  Peace мисля че в края на седмицата ще ни се похвалиш със свалени килца  PeaceКу  толкова е хубаво човек да се харесва и околните да го харесват ,мило е жената да види възхищение в погледите на другите това се чувства красива и ценена Манна ми Добре дошла  welcomeЕто сега и моето меню за довечера

Общи условия

Активация на акаунт