Шампоани SERI?

  • 12 133
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 028
След 100 вида скъпи шампоани за моята коса с мазни корени и сухи краища,мога да кажа,че именно този на"Сери" за мазна коса се държи най-прилично. Peace

# 16
  • Мнения: 95
Не съм доволна от Керанов,бързо ми омазняваше косата и изглеждаше прилепнала.Не мисля да си купувам повече от тази марка. Laughing Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 759
                    Много харесвам и Керанов, но сега карам на козметиката на "Сери". Досега не съм намирала шампоан, но маските им за коса и боите са много добри, а също и балсам за тяло от серията "555". Миришат МНОГО приятно, което ми беше важно за маските, щото не ги измивам.

# 18
  • Мнения: 27
аз работя във фризьорски салон и  работим с две марки Londa i Farcom серията Сери. В салона най - често се ползва  Сери от професионалната серия. Използваме зелен балсам с жожоба и много хубав шампоан в жълта опаковка, намерих същите в магазин, но в по- малки опаковки. Използваме също кристалите без който дългите и трудно разресващите се коси не биха се сресали изобщо, маската с розовия капак който миреше на сладолет  е за боядисана коса и струва 6.90 и ампули за подхранване на косата много хора в салона изказаха положителни отзиви за марката. За маската казаха, че прави косата блестяща, за ампулите ми казаха, че удължажва ащото първо подхранва. аз също използвам нещата на сери и съм много доволна и мога да кажа, че тези продъкти могът да се сравняват с лонда и другите известни марки но тези са с сравнително ниски цени. в един форум прочетох  една жена да казва че бойте се отмиват бързо а аз ще кажа следното нешо. бойте като рубела, арома и всякъкви такива който могът да се намерят в магазин всичко по 1 лев за траини защото се използват много химикали който запазват цвета по дълго но не щадят косъма....виждала съм какво представлява една коса третирана с тези бои гледката е плачевна. докато боите и не само на  сери а и на лонда и на гарниер се отмиват бързо затова пък запазват целоста на косъма. това е Simple Smile

# 19
# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Брей, аз тъкмо си взех шампоан - 1л. (8 лева) на СЕРИ за нормална коса. Веднъж го пробвах и ми хареса, но все още твърди впечатления нямам. Иначе също съм чувала добри отзиви за ФАРКОМ.

Общи условия

Активация на акаунт