Поредната юлска седмична тема -09-15/07/07

  • 3 977
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 390
Привет банда

Кари
страхотни снимки  Party Алекс толкова много е пораснал  Hug голяма радост това колело  Mr. Green а стаята е страхотна  Heart Eyes

Бобсан
отново се подсещам да те питам ти каква стая направи на Гогата, така и не разбрах...

Амей
айде давай  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 017

Айде де, Дидка, затъжила се бях  Heart Eyes Hug  bouquet КАк сте всички у дома? Правихте ремонти, ходихте до Канада, върнахте ли се...РАзкажи, моля   bouquet

Ели, стаята на Гого Ще я снимам тази вечЕр, та да я постна заедно със Щуката  Mr. Green Ами направихме я Икейска (естествено), има пух по стените, но под формата на картини, Щото малкият принц не можа да реШи как да съчЕтае Пух, Батман, Спайдърмен и дракони  Crazy За следваЩата есен съм му обеЩала нова стая на ученик  Heart Eyes Тогава повечЕ Ще му е увряла главата сигурно..Тази пролет се опитваШе да ме убеди, чЕ трябвало по цветни стените да бъдат: сега са синя и жълти  ooooh!
А Емката има ли си нейна стая, или оЩе и е рано? Вие в къЩа ли живеете? И какво правите по цял ден като ви валят дъждове и вас  Tired?

Ох, хайде, приготвям се за среЩа с педиатъра..от 9 дерета вода Ще нося, заЩо  не съм си дописала статията  Outta Joint

# 62
  • Мнения: 7 914
яяяя, кой  се е сетил за нас ДуЦКа & МУЦка--> липсваше ниииииии Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
как сте в Сливен? свикнахте ли напълно  Hug как са мъжете Hug Hug

mama B
 ааа браво, че почивката в БГ е уредена, ама да знаеш много ще ни липсваш Hug Hug Hug

Eli_cz
 емката намери ли си нови приятелче вече? Thinking

Sonita

 кажи как е тумбака- рита ли? Hug татко му готви ли го футболист? Mr. Green

kariluis
 лелеее малкия ти юнак става в всеки изминал ден все по и по чаровен Heart Eyes

Bec

 сигурно голям смях пада с тези детски битки а? Heart Eyes

Mama Strumpf

 много целувки и никакви болежки и тем подобни да не се чуват, нали? Hug Hug Hug

mamKami
татито българин ли е или грък? newsm78 и като сте толкова близко до БГ честичко ли се прибирате? newsm78

# 63
  • Мнения: 5 183
Ехей, Дидка, домъ4ня ни за теб.  Hug Heart Eyes
Ела, разказвай.
Как сте?

Моми4ета, нямам време сега да седма да 4ета и да пусна снимки.
След малко ще съм на линия да 4ета, да гл;едам снимки на Карилуис и Амей, ако е пуснала, а и да покажа танцьора Томазо  bowuu

# 64
  • Мнения: 2 195
Къде са на Амейка снимките ?  newsm78  Аз ли пак блея  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 183
Помайва се тя.
Отивам да гледам на Карилуис4ето.
А моите не са с много добро ка4ество, ама нямаше как - снимах отдале4е, а и осветлението в залата беше скапано.
ЕЙ сега ги "мятам"

# 66
  • Мнения: 5 183
Карилуис, гледам с голям интерес.
Много сладък Алекс си имаш. Един такъв рус и къдрав, като кукла  Hug
Чак ме хвана яд, 4е никога не оставих Томи с малко пове4е косица. Той се роди с много коса и гъста, но много се поти. Още 8-месе4ен го подстригахме късо, по4ти войнишко, та до сега - все така, всеки месец късо, та 4ак с машинка... Ама ще взема сега, на дърти години да му пусна малко коса, и без това е модерно по-дълго, а и тук е зима.
Гледам съпруга ти и той дългокос и с буйна грива.  Peace
Направи ми впе4атление, 4е на двора сте доста обле4ени, с изклю4ение на баба му, която е с потник. Студено ли е при вас?

Ето нашето албум4е http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151778&view=1&photo=1
Моля за снизходителност относно ка4еството на снимките.
Важното е 4е танцьора е на ниво и беше много щастлив.
Обра овациите. Разни лели и баби от публиката идваха да го поздравят след изявата и да му кажат колко му се радвали, 4е бил най-малкия (то е о4евидно), а с какъв ентусиазъм танцувал. Става дума за местните - възрастни хора от 4астно пенсионно селище, на които бяха организирали международна танцова програма с цел набиране на средства за децата във Фиджи (нещо подобно).

За албум4ето - който ще гледа, да гледа, щото утре му слагам парола.
Край на публи4ните албуми ве4е.
Имам си обеца на ухото от онзи скапан сайт, в който снимка на Томи беше използвана в абсолютно неподходящ контекст.

# 67
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Майка, браво на танцъора  newsm20  Hands Clap

Карилиус, да цункаш къдрокосия сладур  Hug

Я да питам мамите които бяха постригали къдриците на де4ковците ( за Амей си мисля)- съжалявате ли, и после пораснаха ли им пак къдрици? Питам, защото тук са големи жеги и вси4ки ме карат да пострижа Тони, а на мен не ми се иска  smile3506

# 68
  • Мнения: 2 195
Майка , страхотни са си снимките , а танцьора е невероятен както винаги ! Много е порастнал  Hug   Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 5 183
Благодаря ви за милите думи.
Адски много се вълниувахме в събота и тримата.
Томи, като влезе в голямата зала, с толкова много зрители и ситинска сцена, с музика, която гърми от тонколоните .... Доста се "спиртоса" и замлъкна направо. За момент помислих, 4е ще откаже да се ка4и на сцената, но не стана така. А после беше много горд и доволен. Ние с татко му -също.

# 70
  • загубено
  • Мнения: 6 593
Майка страхотни снимки.Браво на детенцето. smile3501 smile3501 smile3501
Да те питам ,всичките дечица българчета ли са? newsm78

mamKami
татито българин ли е или грък? newsm78 и като сте толкова близко до БГ честичко ли се прибирате? newsm78
Татко ни си е българин.Прибираме се често,сега когато сме в Евросъюза няма проблем с границите и можем да си стоим колкото си искаме newsm44
Преди все документи нямахме,все нещо чакахме от полицията и беше трудно.През януари си бяхме с детенце за 2 месеца,сега пак маи за толкова.Като се планува и едно море краи Варна,ако не ни мине котка път

# 71
  • Мнения: 2 195
Браво   bouquet  На сцената е като професионален танцьор , направо настръхвам  bowuu
На мен ми се е свил стомаха , чакам всеки момент да потегляме и от нерви вися тук на компа да се разтоварвам с вас  Hug

# 72
  • Мнения: 1 110
Маика, страхотен е Томазо с тази носия  Hug  Много са хубави снимките даже  bouquet А и Томи хем такъв сериозен хем се вижда 4е му е хубаво- браво !!!!

Алекс4ето го стригах миналото лято като си ходихме във Варна защото веднага се изрина от топлото, но пак му пораснаха тогава къдриците. Сега напоследък ми се струва 4е ве4е не са толкова на масури и си мисля 4е сега това лято като го острижа и няма да е ве4е къдрав. Ще си кажа като стане Thinking

А за темп тука - за мен е студено - от 12 до 18 градуса е последния месец и духа вятър и валиииии, направо се 4уствам като в късна есен а не средата на юли. А бабата е по потник юото тя си е местна и за нея си е ок.

# 73
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Здравейте малки, големи и още по- големи виртуални дружки Laughing
Аз като Левски току зачезна по някоя и друга седмичка и после хоп изневиделица се появявам с бодра сръпка hahaha Wink
Имам доста работа до края на месеца ooooh! и нямам много време, а след това мисля да излеза отпуска дано ми се отвори вратичка Praynig
Mama Strumpf как се чувства малкия в яслата, а ти без него?
mama B ми то не е останало до прибирането, пък и щом всичко си букнала- много приятни мигове ти желая (и ако имаш път по няшия край ще се радвам да се видим и на живо Hug) Какво стана с педиатъра? Ако нещо ти се опъва дай го насам, гледай колко момичета има тук ще го оправим( вразумим) набързо Joy
Майче  така хубаво се усмихва Томи на снимките, целия грее.
Тези другите с носиите и те ли са българчета-голяма общност сте сякаш там Thinking Коя е приятелката по танци на Томи, да не е кандидат снаха Laughing
Калияда имахме среща гореща с Маймунката-сладурката, и това е повече без бой не казвам  bouquet Ти как си, сякаш ни позабрави не те виждам нещо- липсваш ни:)
Карилуис нещо не ми се отварят снимките Crossing Arms, сигурно е от моят нет в службата newsm78 не ми се коментира с каква тежника ми се налага да работя #Cussing out

mamKami как се справяте с горещините ние тук в Бг едвам дишаме незнам за вас

 ДуЦКа & МУЦка радвам се да те видя другарче по съдба, как се чувстваш на родна земя от кога сте си в БГ?
Пращам  много слънчице на зажаднелите
  Nature Sunny  Nature Sun With Face  Nature Sunny


# 74
  • Мнения: 5 183
МамКАМИ, първо да те поздравя с дбре дошла в седми4ната тема!
Да, вси4ки де4ица са българ4ета - три от тях са от смесен брак, но поне единия родител е българин.
Ина4е, в групата имаме и една японка - женена за българин, както и една новозеландка, която просто се запали по нашите танци и песни. Няма никаква кръвна връзка с БГ, но е голяма фенка.

Мимка, за България ли заминавате?
Юхууууууууу, блазе ви.

Ел, партньорката му по танци е по-голяма от него, но той понеже висок върви и става работата.

Общи условия

Активация на акаунт