Поредната юлска седмична тема -09-15/07/07

  • 3 960
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
и моя ред да пусна седмична тема дойде Party Hug

Нека тази седмица е изпълнена с много усмивки и радост!

Приятна и емоционална седмица ви желая, мили момичета!

# 1
  • Мнения: 6 390
Хайде на снимкитеее  Party

# 2
  • Мнения: 316
Eli_cz, а къде са снимките?
Приятна седмица и от мен   bouquet  На почиващите пожелавам хубаво време, на работещите  успехи  Hug

# 3
  • Мнения: 7 914
Morki
 че готин аватар имаш Heart Eyes

Eli_cz
давай де Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 049
Лека и приятна седмица на всички   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 388
Добро утро  Heart Eyes Хубава седмица на всички и от мен  Hug Crazy  bouquet

# 6
Среднощен поздрав!
Да ви пожелая прекрасен уикенд и да грейва слънцето навсякъде за радост на малки и големи.
Хайде по едно разхладително питие да си имате за през събота и неделя.


mcdirock - пожелания за страхотно изкарване в БГ. Много поздрави на нашата леля Деси. Домъчнало ми е за нея. Тя ще е най-щастливата леля сега и ще гушка двете принцески.

Момичета искам да ви запитам нещичко. В момента има намаления и гледах едни много сладки буйки. повече инфо ТУК

Понеже нямам опит искам да ме посъветвате струва ли си да купувам сега такива буйки за моя племенник. Възнамерявам да взема номерация 6-12 месеца, което ще рече периода септември-март. В интернет пише, че отговарят на 16-19 размер.  За момента се чудя и дали са подходящи за прохождащо бебче и чета тук във форума теми за това какви трябва да са първите обувки.
Замислям се и защото не знам как ще се развива детето и дали ще проходи до годинката, а освен това имам приятелка, чийто син е във Франция и евентуално от там по-късно мога да купя подходящи буйки.

Аз ли4но не купувам обувки, без да са пробвани от детето. Стъпалата на децата са много разли4ни, някои са по_Широки и пухкави, други по_издължени и слаби4ки.  Най_ добре е да се купуват в магазини, където продава4ките са и консултант. 16_19 ми се струва много малко за прохождаЩо дете. 

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Добро утро от гората!
След нас остана един слънчев, но и приключенски уикенд.
Днес е ред на облаците пак да си проявят капризите Close Надявам се тази седмица да е последна с дъжд и сивота Praynig

И аз съм любопитна за снимки Mr. Green

Ralfieta, не рискувам да купя обувки без мерене. Веднъж попаднах на едни Адидас-маратонки, чуднички направо и пасващ номер. Но не ставаха на Мартин, той успя да напъха само половин стъпало и дотам  Cry

Приятна седмица на малки и големи Hug

# 8
  • Мнения: 952
Привет сладурани!

Хайде и аз да ви пожелая в разгара на лятото една приятна и усмихната седмица. А на всички онези отдали се на красиви плажове и слънчеви ласки, много приятни емоции да съберете и не забравяйте да се топнете и заради мен .

Благодаря за съветите ви. Явно е по-добре сега да се въздържа от купуване на буйките. Все пак има много време до момента, в който ще трябват и не се знае как ще вървят крачетата като номерация. Ама пусто като ги видях и много ми се прииска да ги взема за бебчо.

Включвам се на опашката от чакащи снимков материал. Предполагам, че тържествата и на двамата рожденници са минали подобаващо с торта, подаръци и много игри.

Целувки и прегръдки за всички  Hug

# 9
  • Мнения: 6 390
ама аъ само подканвам  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 914
ама аъ само подканвам  Mr. Green
така ли? кой трябва да пуска снимки? newsm78 аа май Майка беше я? Mr. Green

# 11
# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Тали и Кари май също newsm78 то и аз исках да пусна Дребчо каращ влакче, но едва ли ще сколасам да стигна до големия комп. че да ги прехвърля.  Confused

# 13
  • Мнения: 7 914
Sonita
 хе, че готино коремче си имаш Heart Eyes

pepelyashka
 пак ли те цоцкат юнаците.. и моя го чекам да се събуди че да ме заръба Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 388
Звезди, а как е твоят юнак?  Heart Eyes Слуша ли? Спинка ли? Кърмите се успешно, доколкото разбирам.

# 15
  • Мнения: 6 390
ама аз само подканвам  Mr. Green
така ли? кой трябва да пуска снимки? newsm78 аа май Майка беше я? Mr. Green
купонджииски снимки чакаме, с торти и подаръци   Whistling
Другите са бонус  Wink

Сониткееее
голям тумбак вече имаш  Hug хайде не остана, още малко ти остава Wink

# 16
  • Мнения: 7 914
ама аз само подканвам  Mr. Green
така ли? кой трябва да пуска снимки? newsm78 аа май Майка беше я? Mr. Green
купонджииски снимки чакаме, с торти и подаръци   Whistling
Другите са бонус  Wink



ааа да сетих сеееее Crazy ..едни шоколадови снимки 4акамеееее Mr. Green


момичета
, замръзнаха ми краката ( не се шегувам), отивам да си търся чорапи ooooh!

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Sonita
 хе, че готино коремче си имаш Heart Eyes

pepelyashka
 пак ли те цоцкат юнаците.. и моя го чекам да се събуди че да ме заръба Heart Eyes
Само малкото бре, голямото е на ясла. След малко отивам да го прибера и да заведа при доки, че не съм на кеф как му изглежда устата след каскадьорския му скок Close

# 18
  • Мнения: 5 183
Ехо, здравейте, мацки!!!

Леле, Сонитка, наистина ве4е голям тумбака  Hug Как ти понасят жегите?

Амейски, давай снимки

Карилуис4е, ти също. Искам с голямо закъснение да 4еститя рождения ден на твоя сладур, тъй като към края на миналата седмица не съм влизала много-много.



Пожелавам на вси4ки ви една усмихната, успешна и плодотворна седмица!!!  Hug

# 19
  • Мнения: 3 388
Леле, Сонитка, наистина ве4е голям тумбака  Hug Как ти понасят жегите?

Засега добре, Майка. Пък и тук не е така горещо, само отделни дни не се диша, ето от вчера е така, задушно е. Вкъщи си стоя полугола и нямам  особени проблеми  Crazy

# 20
  • загубено
  • Мнения: 6 549
Приятна седмица и от мен! На почиващите хубаво време,на останалите лека работа.




момичета
, замръзнаха ми краката ( не се шегувам), отивам да си търся чорапи ooooh!


Леле,и аз искам с чорапи.Тук е такава жега.

# 21
  • Мнения: 6 390
Леле,и аз искам с чорапи.Тук е такава жега.
Веднага си отстъпвам и чорапите, и пуловера, смяна на местата  Party

# 22
  • Мнения: 5 183
Вкъщи си стоя полугола и нямам  особени проблеми  Crazy

Секси мама  Wink
Гледай само да не настинеш.

# 23
  • загубено
  • Мнения: 6 549

Веднага си отстъпвам и чорапите, и пуловера, смяна на местата  Party


Съгласна!Отивам да си купя чорапи,и идвам венага.  Laughing

# 24
  • Мнения: 3 388
Вкъщи си стоя полугола и нямам  особени проблеми  Crazy

Секси мама  Wink
Гледай само да не настинеш.

Фнимавам  Wink

# 25
  • Мнения: 7 914

Веднага си отстъпвам и чорапите, и пуловера, смяна на местата  Party


Съгласна!Отивам да си купя чорапи,и идвам венага.  Laughing
аз ще ти подаря веднага едни нови чорапи - само да се сменим Crazy

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, момичета-кокичета! Поздрави от родното моренце!
Минавам набързо само да се разпиша, и утре ще чета изминалата седмица и началото на тази!  Hug

# 27
  • загубено
  • Мнения: 6 549

Веднага си отстъпвам и чорапите, и пуловера, смяна на местата  Party


Съгласна!Отивам да си купя чорапи,и идвам венага.  Laughing
аз ще ти подаря веднага едни нови чорапи - само да се сменим :crazy
:

Ауууу,супер newsm10. Ако знаете каква е жега тук,няма да си помислите.В краят на седмицата си отиваме в Бг и се надявах там да е по хладно.Ама на ,и там жега.То угодия няма,затова приемам размяната Peace

# 28
  • Мнения: 7 914
mamKami

 и така добре дошла в седмичната тема  bouquet

Bec
 как е моренцето- мама каза че около Варна минало студено течение и морскта вода е доста студена Thinking

# 29
  • Мнения: 2 959
Лека и спорна нова седмичка и от мен!

Майка, да покажеш танцьора и костюма когато Ти остане време.
Амейка и Карилиусче, как минаха рождените дни на Шоки и малкият БТР?
Сонитка, тежи ли вече корема, рита ли малчугана, дава ли Ти да спиш?
МамКами, досега май не сме имали дружка от гръцките земи, дано се чустваш удобно сред нас!
Пътешественичке, да разказваш как Те посрещнаха любимците Ти- Франчи и Гошко, харесаха ли си подаръците?
Морки, от отдавна не се беше появявала, как е АнМари, кърмите ли се още?
Пепеляшко, само подклаждаш любопитството с тез приключенски уйкенди, разказвай де! И като успееш ще чакаме снимките на Дребчо, каращ влакчето.
Тали Дан, адаптирахте ли се вече на израелска земя? Чакаме разказ, моля!
Зайченце, докъде стигнахте с лагера, как се забавлява Криси, дядо ли го гледа?
...моя ред да пусна седмична тема дойде...
Звездице, не си казала че искаш, иначе може да го правиш и по- често, защото Ти го умееш. Много хубаво настроение с красива картичка си ни поднесла! Колко често водиш Ерик да го мерят, седмично или месечно?
Ралфиетко, кръщане на Иван ще правите ли скоро или ще чакате да навърши годинка?
Джоя, ваканция при Теб очертава ли се или работно лято ще бъде?

# 30
  • Мнения: 3 388
Добро утро!   bouquet

Тук е едно слънчево от сутринта, а снощи беше направо студено, наложи се да спим на затворено.

Калидка, бебо не спира. Най-много да се кротне в тумбата за 15 минутки, другото е шавлива работа  Mr. Green Супер активен бебок  Heart Eyes Напоследък слуша и поне към полунощ се кротва, та мама да поспи, че иначе все не може да си намери удобно място, та и напира да излиза  Crazy

Ето я закуската от мен  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 017


Добро утро и от мен, преди да е свърШила седмицата  Crazy Hug

Аз ви попоглеждам, нали знаете  Heart Eyes

Сонита, не остана вечЕ: голямо тумбачЕ с голямо бебе  Hug Като те погледнах, на мен ми стана тежко  Blush   bouquet

Който иска с чорапи да стои посред лято, да заповяда при мен Rolling Eyes СноЩи бях с 2 чифта  Shocked Смръзнала съм се от студ, обачЕ пък розите и теменужките ми в градината обожават времето (Ще ги снимам да ви покажа в какво предцъфтежно състояние са..розите де, теменугите са пълни с цвят)

Пепе, аз съм пропуснала каскадьорските ви прояви  Confused Дано да си е само за тебе притеснението, и да му няма ниЩо сериозно на мъника  Hug

Оставям ви засега, сладурки, че покривам работни нормативи преди отпуската. Вълнувам се като първокласник от ходенето ми в България, и понеже мислите са ми все тук и там, не сколасвам със задълженията  Mr. Green (после заЩо работя много..ами Щото вятър ме вее на бял кон и като ме отвее, чАсове няма връЩане  ooooh!)

# 32
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Добро утро от гората! Hug
Да поясня за каскадьорството. В събота бяхме при приятели на грил, те имат една тераса в градината, на която се бяхме разположили. Мартин си бръмкаше с боби-кар около нас, събираше охлювски черупки и така докато се заигра с едно сгъваемо столче (рибарско или каквото там му се казва) Аз с бебе на ръце, с гръб към Дребчо, разчитаща естествено на таткото да държи под око, когато аз не мога. Та настана дискусия за една чешка бира, и докато таткото ми бърбочи, Дребчо си заклещил крака в столчето и направил полусалто напред от терасата.Има-няма 1 метър, аз крещя на таткото да иде бързо да го вдигне, той пък първо да надникне да види какво е станало.  Twisted Evil Мъжка им работа! Хеле, вдигна го, от устата тече кръв, не дава да се пипне. Проехапал се малко от вътрешната страна на устните.
Подгоних го да идем до спешното (то през 2 улици наблизо) но там в събота вечер поне 20!!! човека чакащи. Абсурд да останем. Така доколкото успях почистих муцунката на Дребчо, той отдавна беше спрял да реве и се върнахме обратно при грила.
И...всяко зло за добро - това дете се разяде като невидяло. Shocked Омете пържолка, половин наденичка и куп краставички. Като разказах случката вчера в яслата и възпитателките се помайтапиха, че с удара му е дошъл акъла да яде прилично. Майтап настрана, но вчера сам си поиска ядене. Досега все го преследвам с храната, а сега сам пита за ядене Flutter


Да ви подсетя само, че днес малката Борянка има изпит, дано го вземе с отлична оценка! newsm10

# 33
  • Мнения: 952
Привет момичета!

Айде и аз се включвам в усиленото палцестискане за Борянка. Исках сутринта рано, рано да се включа да пожелая успех на нашето силно момиче, но ме бяха затрупали с работа и едва сега ми остана малко време.

Sonita - много вкусни бисквитки(ммм...) почерпвам се. Снимките ти са страхотни, бремелинското тумбаче расте, а ти хубавееш(пу,пу, пу). Малкия мъж защо така се е разбързал на финалната права, какви са тез мераци за излизане. То верно, че при мама си е супер, ама да си изчаква реда  Wink
Аз малко нахално пък надникнах в албумчето с бебешките покупки и се влюбих в мечето ви и лъвчето-пеленка(всъщност може и одеалце да е).
Хайде погали коремчето от мен   pregnant
mama B - лека работа. Ти кога щеше да се прибираш в БГ (Нещо тия дни хич ме няма по помненето  #Crazy). А как е синчето, ходил ли е вече на морето.
Не знам сега като си с два чифта чорапи как ще ти се отрази жегата в БГ. Поне ще събереш слънчеви лъчи за студеното временце при вас.
Kalida - за кръщене на Ванко не е сигурно кога ще бъде. Обсъждат се разни варианти - сега септември или пък догодина. А вие с Дана как сте? Целувки и за двечките ви.
А иначе да ви се похваля при мен нещата за кръщенето в събота са наредиха идеално. Оказа се, че е необходимо да ми променят отпуската и сега съм на работа цялата тази седмица. Тъй че от петък вечер съм отпускарка и събота вече съм на линия за празника. Всъщност сестра ми и зет ми ще бъдат кръстниците. А малкия ни бебчо ще влезе отново в църква за да присъства на важния ритуал.
Звезди - ама то при вас не спря да е облачно и да вали. А температурите падат, вместо да се качват. Хайде пращам ви слънчице, че да правите разходки с Ерик. Как е малкия сладуран?  Hug
mamKami -   bouquet добре дошла. Не се притеснявай за времето в БГ. Тук е топло, но не са онези непоносими горещини. Всъщност се очаква, че тази седмица ще е най-горещата и вероятно от другата ще е малко по-прохладно. А като чувам какви жеги са в Гърция тук със сигурност трябва да ти се стори по хладничко.
Вес - целувки за теб и племенниците ти. Как се чувстваш отново сред близките?
А за морето и аз чух от приятелка прибрала се от почивка в неделя, че водата била студена и устните на синчето и след 10 минути във водата посинявали.
Eli_cz - при вас също ли е за чорапи и пуловери? Аз си мислех, че с Емката лудувате из аквапарковете.
МАЙКА - кажи как минаха танците на Томасито, доволен ли е от носията си?
pepelyashka - Марти май голямо падане е направил, важното е всичко да е наред. Щом обаче си хапва добре и даже сам пожелава, то би следвало да се чувства комфортно. Какво ви каза чичо доктор?

Целувки и прегръдки на всички  Hug


# 34
  • Мнения: 1 049
Калида, болни сме и сега се гледаме у дома  Tired
Да пожелая успех на Боряна  Peace Praynig Hug
Лек ден   bouquet

# 35
  • Германия
  • Мнения: 8 103
.... болни сме и сега се гледаме у дома  Tired
....
Уффф, бързо оздравяване!


pepelyashka - Марти май голямо падане е направил, важното е всичко да е наред. Щом обаче си хапва добре и даже сам пожелава, то би следвало да се чувства комфортно. Какво ви каза чичо доктор?
Доки ни успокои, че всичко е наред и прехапаното щяло да отмине само, без да има нужда от мазане.Просто да давам повече за пиене. Whistling
Знаете ли какво ме изкефи при прегледа- отношението на този лекар. Взе Мартин при себе си, показа му слушалките, побъбри му малко, просто го предразположи и получи пълно съдействие от страна на детето. Де да бяха всички докита така...  Flutter

# 36
  • загубено
  • Мнения: 6 549
Здравейте момичета! Много ви благодаря за топлото посрещане.  bouquet  bouquet Много сте мили.  bouquet
Бих ви испратила и аз някоя и друга вкусотиика,ама не сам пращтала до сега и не сам наи наясно как става.Обещавам да прочета и да ви испратя скоро.
Тука наистина жегата е ужасна.Детенце е цялото в папчици,и едвам дишаме.Климатика не е решение,защото ако цял ден е в  кащи как да го изведа вечерта като е 37-38 градуса.Имам  чувството че ще ми се прсни сарцето от горещината.Така си прекарваме ние тук.  grinning039  Nature Sunny  Затова не се чудете как искам и аз хладно,с чорапки и половер.Хаиде отивам да чета и да ви ипратя една хубава почерпка.
Лек ден на всички.




# 37
  • Мнения: 952
Минавам отново набързичко.
Уф омръзна ми вече да работя - от сутринта въвеждам данни в Excel и вече ми изтекоха очичките.

Зайченце бързо оздравяване на малкия юнак. Никакви болести в това хубаво време  Naughty. Специални целувки за него.

Пепи - страшен е бил тоз лекар, жалко че наистина са много малко такива. Ти по кое време взимаш Марти от градината(по скоро ми е интересно за колко часа на ден ходи)

mamKami - стискайте зъби и стойте на климатик, като се приберете в БГ ще правите дълги разходки навън.

Целувки  Heart Eyes

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Ralfieta, от 9 до към 16 обикновенно. Сега го оставям по-дълго да беснее там с неговото приятелче, иначе все след следобедното спане и закуска го прибирах. Зимата го водех в 10ч, (тогава тръгват на разходка навън) но точно между 9 и 10 пък са игрите, рисунките и т.н занимавки, та сега може и той да твори с другите сутрин. Установихме, че не обича да свири с детските инструменти, затова пък подрусва дупето на музика и тананика "Бонбон, бонбон, ти си бонбон..." Mr. Green (леко преиначен текст на песничката "Чичото-бонбон")

А ти над какво си мъчиш очите ? Tired Счетоводство ли някакво newsm78

# 39
Здравейте майки!
Имам една много спеШна молба. Трябва да надпиШа една картичка на руски еzик, н си нямам понятие от еzика. съдържанието е:
всиЧко най-хубаво zа ройдения ден, поzдравяваме те zа дипломирането и те каним най сърдечно във Виена.
Благодаря ви предварително. >мооля ви ако можете, спеШно е.

# 40
  • Мнения: 3 388
Ралфи, аз и тумбата ми ти пращаме милански  Hug Аз като знам обаче колко кг съм, лошо ми става, ама  успокоявам сама себе си, че не ми личат много  Mr. Green
Да ти кажа под секрет, че това с лъвчето е одеалце и е от Икея  Wink Мъжо не искаше да го вземаме, тъй като било изкуствено, но мен толкова ми хареса, че не пропуснах  Crazy

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 15:55 от Sonita

# 41
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Подкокоросахте ми любопитството с това лъвче Mr. Green
Много сладки нещица го чакат бебчето ти, Сонита.  Flutter

# 42
  • Мнения: 3 388
Подкокоросахте ми любопитството с това лъвче Mr. Green
Много сладки нещица го чакат бебчето ти, Сонита.  Flutter

То затова се разбързало да излиза вече  Mr. Green Няма търпение да пробва всичко явно, както се шегува мъжо  Laughing

# 43
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Подкокоросахте ми любопитството с това лъвче Mr. Green
Много сладки нещица го чакат бебчето ти, Сонита.  Flutter

То затова се разбързало да излиза вече  Mr. Green Няма търпение да пробва всичко явно, както се шегува мъжо  Laughing
Стискай здраво и не пускай, кажи му, че малко остана! Mr. Green Навън е жега, да изчака да захладнее Sunglasses

# 44
  • Мнения: 3 388
Тука захладня вече  Joy
Пиша ти го скришом обаче, за да не ме чуе  Mr. Green Laughing Mr. Green

# 45
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
такааааааааааааа....появих се на хори3онта  Hug Heart Eyes

"ту ю-то"  мина супер, Шокито го 3атрупаха с подарьци Joy Joy Joy.....
сега 3а снимките  Wink....някой ще ми каже ли кьде да ги кача, но не искам да се регистрирам, да правя албуми и тем подобни....някой беше пускал сайт, кьдето качваш само снимки, ( май Майка беше Thinking, но не сьм сигурна ) и после постваш линка.....данке   bouquet.....

# 46
  • Мнения: 3 388
3а снимките  Wink....някой ще ми каже ли кьде да ги кача, но не искам да се регистрирам, да правя албуми и тем подобни....някой беше пускал сайт, кьдето качваш само снимки, ( май Майка беше Thinking, но не сьм сигурна ) и после постваш линка.....данке   bouquet.....
Амейче, пробвай тук  Peace  http://imageshack.us/

# 47
  • Мнения: 7 914
да се включа за малко, че вчера освен да хвърля 1-2 пъти по едно оченце на форума Ерик не ми позволи да направя  ooooh!

сега спинка.. или май симулира че спинка, че нещо си мрънка под носа Heart Eyes и аз използвам момента Mr. Green, да надникна пак тук и след малко се понасям към о-малко приятните домашни задължения ooooh!

а и да продължа да се оплаквам от холандското ни време...вчера колкото пъти се понеса наввън толкова пъти( за щастие преди да изляза) се изсипва по някой порой...а днес откакто сме си си отворили очите вали Rolling Eyes... уж го дават от уикенда оправяне на времето- стискайте палци Hug

много Hug на всички  bouquet

# 48
  • загубено
  • Мнения: 6 549
уж го дават от уикенда оправяне на времето- стискайте палци Hug


Стискам,и на ръцете и на краката.Дано сланчицето доиде и при вас.А валежите при нас,че ние тук кам изпаржване отиваме sweating
На всички весело искарване на почивните дни.Повече сланчице  Nature Sunny  Nature Sunny
Прегръщам ви.Целувки smile3525
Ще пиша от Бг,да ви разкажа там как е

# 49
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ето ме и тук от българска земя  Hug

Набързо преслушах предните теми  Sunglasses

4естито на вси4ки рожденници и именници от предишната тема : на тримата Алекс4ета и на именниците  Heart Eyes

При нас температурният шок се изрази в един обрив по главата и тялото на Тони, заради жегите  Tired Ина4е днес е третият ден на моя бонбон в яслата. Добре се 4увства и само се моля да не се разболее  Praynig , 4е има някакви вирус4ета.
Успява да умори лели4ките, ама защото те са свикнали на кротки де4ица и сега им е зор  Mr. Green

Джорджи, как мина в4ера изпита на Борянка?

Майка и Амейка, 4акам снимков материал  Wink

Мамо Б, я дай да видя щуката  Wink

Звезди и Калидка, целувки на Ерик и Дана  Hug

Лека седмица на вси4ки  Hug и ви пращам от българското слън4ице   Nature Sunny

# 50
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте!  Hug
Аз пак набързо Blush, след малко се засилвам към детската градина hahaha
На плаж още не съм успяла да отида, все няма възможност, само на басеин се разписахме. Така, че за водата все още не знам дали е топла или студена. Иначе е доста задушно, и избягвам да излизам около обяд.
Племенниците са като залепени до мен Mr. Green, ревниво си пазят всеки своя подарък и става луда битка, ако единия реши случаааайно да пипне чуждия подарък.  JoyНа каката, тъй като е станала доста суетна, бях взела една детска тоалетка на Уинкс, със червила, лакове, изкуствени нокти Crazy, моливи и сенки за очи... Единствения проблем е, че не може да си я сложи в леглото, като спи hahaha. Брат й вчера я издебна, грабна първото червило и доста умело си го сложи newsm78 Laughing, което сложи началото на нова битка.
Та така, доста рядко се добирам до компютъра.
Поздрави на всички  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 195
Въх , СОнитка , то не останало ...  Hug  Мнго ти тежи тумбата като гледам  Simple Smile

На всички , които искат студ - пращам доста  и дъждец също   Rolling Eyes   Не мога да си нося летните дрехи  Cry

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3а снимките  Wink....някой ще ми каже ли кьде да ги кача, но не искам да се регистрирам, да правя албуми и тем подобни....някой беше пускал сайт, кьдето качваш само снимки, ( май Майка беше Thinking, но не сьм сигурна ) и после постваш линка.....данке   bouquet.....
Амейче, пробвай тук  Peace  http://imageshack.us/

точно това тьрсех...благодаря, Сони  Hug Heart Eyes  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 388
Въх , СОнитка , то не останало ...  Hug  Мнго ти тежи тумбата като гледам  Simple Smile

На всички , които искат студ - пращам доста  и дъждец също   Rolling Eyes   Не мога да си нося летните дрехи  Cry

На моменти  Wink Иначе си я нося сравнително леко  Laughing Тук е хладничко, въпреки че обещаваха африканско лято. Спи се и се диша добре, а и това  помага на тумбаците като мен  Flutter

# 54
  • Мнения: 1 110
Хей моми4ета здравейте и от мен Hug след дълга пауза Confused

Та РД на малкия мина добре, на самия ден валя като из ведро (то така сме ве4е месец де Twisted Evil) и си бяхме тримката у нас , но Алекс4ето си полу4и така 4аканото КУЛЛО ама не триколка Simple Smile
После в неделя празнувахме с баба и дядо на двора и полу4и много подаръци и много се накефи.
Ето снимков материял:
http://rraeva.multiply.com/photos/album/8

Майка мерси за пожеланията. Hug

Калидка ето как се полу4и детската:
http://rraeva.multiply.com/photos/album/6

Поздрави на вси4ки и коийто иска да прати малко слънце насам, а аз пак се гмуркам в нашия дъждовен ден Tired

# 55
  • Мнения: 2 195
Карилуис , много е доволен от колелото  Hug  На кого се е метнал с тези руси къдри  Simple Smile
Вие в Амстердам ли бяхте ? Гледам , че имате като нашата градина със "схюр"
Детската е прекрасна , много свежичко  Party

# 56
  • Мнения: 1 110
Абе кво разправя6 Мимка, той от 2 месеца е заискал колело като на саседското моми4енце т.е на 2 гуми а не на три и сега като го питам ти какво има6 (да каже 4е има рожден ден) той ми казва имам колело Simple Smile
Ина4е да в Амстердам сме, и понеже т.нар градина бе6е с 2 метрови коприви, я раз4истих и горе дулу става за игра сега, само дето дребния се препъва от време на време по пло4ките Confused
А на детската остана да поръ4ам едно бяло гардероб4е от Икеята и да го декорирам и него с ме4о Пух и тази 4аст от обекта се брой за завършена Wink

А за къдрите - маи на мен аз като малка бях руса и къдрава, после само тъмно руса и сега 4ерна. А и мъжо си го вапцам 4ерно, ама и той е тъмно рус в оригинал Laughing

# 57
  • Мнения: 3 388
Карилиусче, много хубави снимки! Малкото човече е такъв сладур, а с тази руса косичка и къдрички е истинско ангелче  Crazy

# 58
  • Мнения: 1 017

Добро утро, сладурки и сладурчовци  Hug

Кари, суперски снимки  Heart Eyes Страхотно хлапенце си имаШ, прилича ми мъъъъничко на братовчет ми, само чЕ рус вариант  Grinning

МамчЕ Щрумф, Ще ги кача снимките със Щуката тези дни  Blush Hug

Амейка, и твоите ги чАкам с голямо нетърпение  Hug

АдаШката вярвам се е справила страхотно  Heart Eyes Джорджи, весела ваканция, и мноооого романтични мигове  Heart Eyes  bouquet Hug

Аз да ви кажа букирах хотел в София, на морето, колата...сега само ми остана да избутам две и половина седмици  Crazy Ако не лудна дотогава, Ще праЩам картички от Бг на всеки, който си поиска  Hug

Тук е облачНо отново, ама поне е сухо, от вчЕра не е валяло...

Много  Hug и   bouquet от мен  Heart Eyes

СлънчЕв ден, сладурки   bouquet

# 59
  • Мнения: 7 430
...Ехооооооо, чувам ли се от Бг-то Hug
..момичета, надявам се скоро да имам време да ви пиша повечко за мен и мъжката тумба Joy

Пожелавам ви едно вълшебно и изпълнено с красиви моменти лято


...много, многоооо, много целувки от нас

# 60
  • Мнения: 6 390
Привет банда

Кари
страхотни снимки  Party Алекс толкова много е пораснал  Hug голяма радост това колело  Mr. Green а стаята е страхотна  Heart Eyes

Бобсан
отново се подсещам да те питам ти каква стая направи на Гогата, така и не разбрах...

Амей
айде давай  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 017

Айде де, Дидка, затъжила се бях  Heart Eyes Hug  bouquet КАк сте всички у дома? Правихте ремонти, ходихте до Канада, върнахте ли се...РАзкажи, моля   bouquet

Ели, стаята на Гого Ще я снимам тази вечЕр, та да я постна заедно със Щуката  Mr. Green Ами направихме я Икейска (естествено), има пух по стените, но под формата на картини, Щото малкият принц не можа да реШи как да съчЕтае Пух, Батман, Спайдърмен и дракони  Crazy За следваЩата есен съм му обеЩала нова стая на ученик  Heart Eyes Тогава повечЕ Ще му е увряла главата сигурно..Тази пролет се опитваШе да ме убеди, чЕ трябвало по цветни стените да бъдат: сега са синя и жълти  ooooh!
А Емката има ли си нейна стая, или оЩе и е рано? Вие в къЩа ли живеете? И какво правите по цял ден като ви валят дъждове и вас  Tired?

Ох, хайде, приготвям се за среЩа с педиатъра..от 9 дерета вода Ще нося, заЩо  не съм си дописала статията  Outta Joint

# 62
  • Мнения: 7 914
яяяя, кой  се е сетил за нас ДуЦКа & МУЦка--> липсваше ниииииии Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
как сте в Сливен? свикнахте ли напълно  Hug как са мъжете Hug Hug

mama B
 ааа браво, че почивката в БГ е уредена, ама да знаеш много ще ни липсваш Hug Hug Hug

Eli_cz
 емката намери ли си нови приятелче вече? Thinking

Sonita

 кажи как е тумбака- рита ли? Hug татко му готви ли го футболист? Mr. Green

kariluis
 лелеее малкия ти юнак става в всеки изминал ден все по и по чаровен Heart Eyes

Bec

 сигурно голям смях пада с тези детски битки а? Heart Eyes

Mama Strumpf

 много целувки и никакви болежки и тем подобни да не се чуват, нали? Hug Hug Hug

mamKami
татито българин ли е или грък? newsm78 и като сте толкова близко до БГ честичко ли се прибирате? newsm78

# 63
  • Мнения: 5 183
Ехей, Дидка, домъ4ня ни за теб.  Hug Heart Eyes
Ела, разказвай.
Как сте?

Моми4ета, нямам време сега да седма да 4ета и да пусна снимки.
След малко ще съм на линия да 4ета, да гл;едам снимки на Карилуис и Амей, ако е пуснала, а и да покажа танцьора Томазо  bowuu

# 64
  • Мнения: 2 195
Къде са на Амейка снимките ?  newsm78  Аз ли пак блея  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 183
Помайва се тя.
Отивам да гледам на Карилуис4ето.
А моите не са с много добро ка4ество, ама нямаше как - снимах отдале4е, а и осветлението в залата беше скапано.
ЕЙ сега ги "мятам"

# 66
  • Мнения: 5 183
Карилуис, гледам с голям интерес.
Много сладък Алекс си имаш. Един такъв рус и къдрав, като кукла  Hug
Чак ме хвана яд, 4е никога не оставих Томи с малко пове4е косица. Той се роди с много коса и гъста, но много се поти. Още 8-месе4ен го подстригахме късо, по4ти войнишко, та до сега - все така, всеки месец късо, та 4ак с машинка... Ама ще взема сега, на дърти години да му пусна малко коса, и без това е модерно по-дълго, а и тук е зима.
Гледам съпруга ти и той дългокос и с буйна грива.  Peace
Направи ми впе4атление, 4е на двора сте доста обле4ени, с изклю4ение на баба му, която е с потник. Студено ли е при вас?

Ето нашето албум4е http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151778&view=1&photo=1
Моля за снизходителност относно ка4еството на снимките.
Важното е 4е танцьора е на ниво и беше много щастлив.
Обра овациите. Разни лели и баби от публиката идваха да го поздравят след изявата и да му кажат колко му се радвали, 4е бил най-малкия (то е о4евидно), а с какъв ентусиазъм танцувал. Става дума за местните - възрастни хора от 4астно пенсионно селище, на които бяха организирали международна танцова програма с цел набиране на средства за децата във Фиджи (нещо подобно).

За албум4ето - който ще гледа, да гледа, щото утре му слагам парола.
Край на публи4ните албуми ве4е.
Имам си обеца на ухото от онзи скапан сайт, в който снимка на Томи беше използвана в абсолютно неподходящ контекст.

# 67
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Майка, браво на танцъора  newsm20  Hands Clap

Карилиус, да цункаш къдрокосия сладур  Hug

Я да питам мамите които бяха постригали къдриците на де4ковците ( за Амей си мисля)- съжалявате ли, и после пораснаха ли им пак къдрици? Питам, защото тук са големи жеги и вси4ки ме карат да пострижа Тони, а на мен не ми се иска  smile3506

# 68
  • Мнения: 2 195
Майка , страхотни са си снимките , а танцьора е невероятен както винаги ! Много е порастнал  Hug   Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 5 183
Благодаря ви за милите думи.
Адски много се вълниувахме в събота и тримата.
Томи, като влезе в голямата зала, с толкова много зрители и ситинска сцена, с музика, която гърми от тонколоните .... Доста се "спиртоса" и замлъкна направо. За момент помислих, 4е ще откаже да се ка4и на сцената, но не стана така. А после беше много горд и доволен. Ние с татко му -също.

# 70
  • загубено
  • Мнения: 6 549
Майка страхотни снимки.Браво на детенцето. smile3501 smile3501 smile3501
Да те питам ,всичките дечица българчета ли са? newsm78

mamKami
татито българин ли е или грък? newsm78 и като сте толкова близко до БГ честичко ли се прибирате? newsm78
Татко ни си е българин.Прибираме се често,сега когато сме в Евросъюза няма проблем с границите и можем да си стоим колкото си искаме newsm44
Преди все документи нямахме,все нещо чакахме от полицията и беше трудно.През януари си бяхме с детенце за 2 месеца,сега пак маи за толкова.Като се планува и едно море краи Варна,ако не ни мине котка път

# 71
  • Мнения: 2 195
Браво   bouquet  На сцената е като професионален танцьор , направо настръхвам  bowuu
На мен ми се е свил стомаха , чакам всеки момент да потегляме и от нерви вися тук на компа да се разтоварвам с вас  Hug

# 72
  • Мнения: 1 110
Маика, страхотен е Томазо с тази носия  Hug  Много са хубави снимките даже  bouquet А и Томи хем такъв сериозен хем се вижда 4е му е хубаво- браво !!!!

Алекс4ето го стригах миналото лято като си ходихме във Варна защото веднага се изрина от топлото, но пак му пораснаха тогава къдриците. Сега напоследък ми се струва 4е ве4е не са толкова на масури и си мисля 4е сега това лято като го острижа и няма да е ве4е къдрав. Ще си кажа като стане Thinking

А за темп тука - за мен е студено - от 12 до 18 градуса е последния месец и духа вятър и валиииии, направо се 4уствам като в късна есен а не средата на юли. А бабата е по потник юото тя си е местна и за нея си е ок.

# 73
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Здравейте малки, големи и още по- големи виртуални дружки Laughing
Аз като Левски току зачезна по някоя и друга седмичка и после хоп изневиделица се появявам с бодра сръпка hahaha Wink
Имам доста работа до края на месеца ooooh! и нямам много време, а след това мисля да излеза отпуска дано ми се отвори вратичка Praynig
Mama Strumpf как се чувства малкия в яслата, а ти без него?
mama B ми то не е останало до прибирането, пък и щом всичко си букнала- много приятни мигове ти желая (и ако имаш път по няшия край ще се радвам да се видим и на живо Hug) Какво стана с педиатъра? Ако нещо ти се опъва дай го насам, гледай колко момичета има тук ще го оправим( вразумим) набързо Joy
Майче  така хубаво се усмихва Томи на снимките, целия грее.
Тези другите с носиите и те ли са българчета-голяма общност сте сякаш там Thinking Коя е приятелката по танци на Томи, да не е кандидат снаха Laughing
Калияда имахме среща гореща с Маймунката-сладурката, и това е повече без бой не казвам  bouquet Ти как си, сякаш ни позабрави не те виждам нещо- липсваш ни:)
Карилуис нещо не ми се отварят снимките Crossing Arms, сигурно е от моят нет в службата newsm78 не ми се коментира с каква тежника ми се налага да работя #Cussing out

mamKami как се справяте с горещините ние тук в Бг едвам дишаме незнам за вас

 ДуЦКа & МУЦка радвам се да те видя другарче по съдба, как се чувстваш на родна земя от кога сте си в БГ?
Пращам  много слънчице на зажаднелите
  Nature Sunny  Nature Sun With Face  Nature Sunny


# 74
  • Мнения: 5 183
МамКАМИ, първо да те поздравя с дбре дошла в седми4ната тема!
Да, вси4ки де4ица са българ4ета - три от тях са от смесен брак, но поне единия родител е българин.
Ина4е, в групата имаме и една японка - женена за българин, както и една новозеландка, която просто се запали по нашите танци и песни. Няма никаква кръвна връзка с БГ, но е голяма фенка.

Мимка, за България ли заминавате?
Юхууууууууу, блазе ви.

Ел, партньорката му по танци е по-голяма от него, но той понеже висок върви и става работата.

# 75
  • Мнения: 1 110

Карилуис нещо не ми се отварят снимките Crossing Arms, сигурно е от моят нет в службата newsm78


 newsm78 Ами пробвах линковете и в Експлорър и в Мозила и става, нямам идея защо не се отварят при теб

Мимка лек път на вас. За колко време ще сте си в БГ?

# 76
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, аз сега ви изоставям, 4е умирам за сън, а утре съм на ба4кане.
Лек ден на вас и до утре.

Амейски, не се помайвай мила! Ние с Карилуис се от4етохме, а къде са твоите обещани снимки? Hug

# 77
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352

Карилуис нещо не ми се отварят снимките Crossing Arms, сигурно е от моят нет в службата newsm78


 newsm78 Ами пробвах линковете и в Експлорър и в Мозила и става, нямам идея защо не се отварят при теб

Мимка лек път на вас. За колко време ще сте си в БГ?

Не се притеснявай повредата е при мен  comp03

Амейче, честит празник на патерици- много усмивки ви желая baloni bdbaloni baloni
Мимка а на вас лек и безавариен път motor

# 78
  • Мнения: 5 183
Ел, отговорих ти по-горе за партньорката в танците  Hug
Айде махам се, а ти не ни забравяй

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 23:53 от МАЙКА

# 79
  • Мнения: 3 388
Звезди, рита наш бебо и не се спира. Много сме активни и енергични  Crazy Вчера бяхме при док, всичко е наред, вървим все така големички. Шийката ми не е в никакъв случай 3 см, а доста по-скъсена вече. Затова пък по плацентата не се виждат никакви бели петънца все още. В такъв случай не знам дали да очаквам скоро раждане. Надявам се само да не изляза извън термин, че ще станем сигурно над 4 кг  Rolling Eyes Док каза ще се видим чак на 30 август, ако дотогава не съм родила. Сега ми даде един куп изследвания, кардиограми и други, необходими на анестезиста, с когото също трябва да се срещам, дано има свободни часове. Иначе, нашият човек вчера пак се сдоби с един куп нови дрешки от любимите ми магазини, даже и есенно-зимно якенце съм му взела, на супер оферта от Бенетон  Crazy
Това е засега от нас. Хубав ден на всички   bouquet

# 80
  • Мнения: 6 390
Привет
Слави
направо паднах  smile3501 smile3521 newsm10
Браво на Томасчо, да го нацелуваш от нас  Hug
Страхотни са снимките, много сериозен и горд изглежда на сцената  Wink

# 81
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пускаааааааааам......

# 82
  • Мнения: 1 017
пускаааааааааам......

айде де  Hug Hug Hug

# 83
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само да махна червените очи Blush

# 84
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много големи и3ли3ат снимките  Rolling Eyes, какво да правя ?

# 85
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ето тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153019&photo=5  има няколко снимки....3а сьжаление повече сме снимали с камерата....ама колкото да го видите  Mr. Green - става.....парола - *******

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 02:04 от amei

# 86
много хубаво детенце  Hug брава мамма

а за какво служат тези гердан4ета, дето слагате на децата по Швейцарско  newsm78

# 87
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много хубаво детенце  Hug брава мамма

а за какво служат тези гердан4ета, дето слагате на децата по Швейцарско  newsm78

благодаря   bouquet Hug Heart Eyes

това са кехлибарени герданчета...носят се предимно срещу болка при 3ьбоникнене  Grinning, но и не само 3а това.....


отивам да гледам снимките на Томи и Алекс-чето  Peace

# 88
  • Мнения: 3 388
Амейчо, много ти е хубаво детенцето   bouquet

# 89
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Амейски, да го заяде 4овек този шоколад4о  Hug Голям сладур, пу-пу-пу  Heart Eyes  А я ми кажи за вашите къдрици?

# 90
  • Мнения: 1 110
Амейски страхотно ти е Шокито Heart Eyes Hug Hug

# 91
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейски, да го заяде 4овек този шоколад4о  Hug Голям сладур, пу-пу-пу  Heart Eyes  А я ми кажи за вашите къдрици?

ааааа, нищо не мога да кажа 3а тях Naughty...питайте татко му  Joy Joy Joy...а3 сьм кафявокоса и правокоса  Crazy

# 92
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ии, ни дейти ми и3червявайте ди Blush Blush Blush...

благодаря ви, момичета Hug Heart Eyes  bouquet

# 93
  • Мнения: 1 049
Ние сме още болни, но да се разпиша в седмичната тема преди да свърши седмицата   bouquet
Комплименти на Клариус за малкия много е готин, детската е станала страхотно   bouquet  bouquet
amei, малкия е пораснал, но си е все същия шоколадко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet
Тали, на патерици да ти честитя рождения ден много здраве и щастие ти желая   bouquet
Бягам , че 5 ден с температура сме  ooooh! Tired

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 19:20 от Zai4enze

# 94
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Амейски, да го заяде 4овек този шоколад4о  Hug Голям сладур, пу-пу-пу  Heart Eyes  А я ми кажи за вашите къдрици?

ааааа, нищо не мога да кажа 3а тях Naughty...питайте татко му  Joy Joy Joy...а3 сьм кафявокоса и правокоса  Crazy

Имах впредвид дали пораснаха същите след като го беше постригала предо време, защото съм пред дилема.

# 95
  • Мнения: 1 017


ИИииииииииииииии, Амейски, картинка си отглеждате вие у дома  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
КАто малкият принц е Heart Eyes
ТАкъв е чаровен и изразителен, и с тези къдри и очички, Ще има да вълнува момичЕШки мисли... Heart Eyes
ДА ви е жив и здрав, и много усмихнат...

# 96
  • Мнения: 1 017


Ето от мен рибата  Hug
Видеото неЩо не иска да зареди  Thinking
Утре пак Ще пробвам.

http://outdoors.webshots.com/album/559868867GDWdRI?track_pagetag … Actions/FullAlbum

# 97
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Абсолютни сладури са и тримцата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да му мислите какви свекърви ще сте с тези хубавци Wink


Mama Strumpf аз пак недоразбрала, в българска ясла ли е твоето юначе Thinking

# 98
  • Мнения: 952
Момичета нямах много време тези дни, но минавам набързичко да хвърля едно оченце тук.
Утре ще пиша повечко, че вече доста окъснях.
Предполагам, че повечето от вас вече блаженно спинкат и затова ще си позволя да ви оставя тук сутрешното кафенце.
Калида, Кита милички ако четете тази вечер и понеже при вас ще е надвечер запазете си кафенцето за утре, че не върви за вечеря.



Желая ви спокоен и усмихнат уикенд.
  Hug

# 99
  • Мнения: 5 183
много сериозен и горд изглежда на сцената  Wink

Ели, наистина беше много горд, 4е и той ве4е излиза на сцена с другите българ4ета и е "Кував (хубав) като тях"  Crazy Едно от мом4енцата дойде, обле4ено с дънки и блузка. Нямали време да се обли4ат - преобле4е се там. Томи ме пита на уше:"Мамо, защо Криси не е българ4е?". Казвам му, 4е си е наше 4исто българ4е, а той:"Не е, виж - не е с български дрехи!!!"  Laughing Mr. Green
Утре пак е на репетиция.

Отивам да гледам Амейските снимки.  Hug - Не ми ги отваря!!! Confused

Леле, Бобсън, голяма щука - голямо нЯщо!!!  Shocked

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 07:38 от МАЙКА

# 100
  • Мнения: 2 907
Ееее, от една седмица ги чакам амейските снимки, а тя махнала паролата Sad. Съответно не мога да ги видя.

Кари, супер сладко дреби! И с голяма коса. Като ти казвам, че си приличат с моята мишка...

Майка, Томи как така е с бг.носия? Това някакво българско събиране ли е? Много сладък и много пораснал!

Амейски, чакам за парола  Wink

# 101
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Добро утро от гората! Hug

МамаВ, колко време се дебне такава риба бре?
(Срам, не срам, аз рибарско чедо все се чудех, как хората могат да имат толкова търпение и нерви да чакат нещо да захапе Thinking

При нас има слънце   Nature Sunnyнай-сетне! Чакам момците да се наспят и се изнасяме на плаж newsm44

Усмихнат ден на всички! Heart Eyes Party

# 102
  • Мнения: 7 914
момичета,
 най на края успявам да се добера до компютъра... ние май сме на темата кърмаческа стачка...та ревем и се мръщим...ама може и да е по-зле не се оплаквам Heart Eyes


Майка
 Томи е страхотен Heart Eyes

мама Б

 леле каква си рибарка Heart Eyes страхотна щука си уловила Hug

амейски и аз изпуснах снимките Rolling Eyes

приятен уикенд   bouquet

# 103
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
6789  Grinning

# 104
  • Мнения: 2 195
Привет от България ! Пращам ви жега ( на холандките особено  Wink )
Пътуването беше сравнително добре , снощи пристигнахме в 12 вечерта с леки инциденти  Rolling Eyes
По принцип нямам интернет тук , но останах изненадана  Wink  Embarassed  Така че ще съм с вас  Hug
Амейски не ми се отварят снимките от тук  Confused

# 105
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Мимка, какво е станало? Къде минахте и как пътувахте?

# 106
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551

Mama Strumpf аз пак недоразбрала, в българска ясла ли е твоето юначе Thinking

Да, Пепи  Peace
Нали сме си за цяло лято този път, та реших да понапреднем с българския  Flutter
Само ме е страх от вси4ки болести и епидемии, които върлуват тук  Sick
Изкара ве4е цяла седмица безпроблемно, но тази сутрин си повърна млякото, а ве4ерта вдигна температура  Confused Да видим тази нощ и утре как ще е   Praynig

# 107
  • Мнения: 2 959
Страхотна темичка се заформи- само със снимков материал.
Карилиусче, честито Ви колело. Алекс много е пораснал. Детската е страхотна, сега виждам къде си оползотворявала своб. време. А Ти кога се пострига, нали имаше дълга коса?
Амейка, Шоколадчето расте и с тез очи става все по чаровен. С Джема виждахте ли се?
Майка, всичките усилия по търсенето на костюма си заслужават. Томи целият сияе, очевидно се е справил блестящо като гледам по възрастните как го гледат. А и вече се е преборил със сценичната треска, явно сцената ще го изкушава занапред!
Джорджа, надявам се че всичко е наред с изпита на Борянка и сега й пожелавам една страхотна БГ ваканция, както и на вас с Масимо.
...нямам интернет тук , но останах изненадана...Така че ще съм с вас...
Мимката, изненадата е взаимна. Много се радвам че ще има включвания от Търново. Стънчи как понесе пътуването, вие само тримата ли бяхте или дядото пътува с Вас?
Зайченце, оздравяхте ли, свалихте ли температурата?
Ралфиетко, как мина кръщането? Кръстниците как се справиха, Ти ли пое грижата за Иван докато сестричката кръщаваше?
Мамо Б, ами че Ти си свършила цялата подготвителна работа за една хубава ваканция- буквани коли, хотели, уговорени срещи със стари приятели, сега остава да мине и времето. Много са Ти хубави снимките, голяма си сладурана- замечтана във водите на езерото, но тук изглеждаш много по- уверено спокойна от предишната мечтателна снимка. Явно има развитие при Теб. Как мина срещата с педиатъра?
Пепеляшко, големи инциденти сте имали с Мартин- младши, но важното е че от всичко лошо пак доброто остава- апетита е увеличен. Зараства ли раната?
Мамче Щтрумпф, какво реши с къдрите на малкият Смърф? Според мен пак ще се появят, поне така е при Дана. Виждате ли се с Щтрумпфетката, или Тя е на работна вълна?
МамКами, ще чакаме разкази от БГ почва, да знаеш!
Звездице, сложихте ли вече първата ваксина на малчугана? Овладяхте ли кърмаческата криза?
Мистична, отдавна не се бяхме засичали, спомняш ли си преди 1год появяването Ти сред нас?! Колко неща се промениха, и колко добре се отразява времето на хората понякога?! Вече по- съвсем друг начин звучиш, уверена, спокойна, открила това което търси, или ако не точно знаеща как да постигне целта си?!
Вес, много поздрави на Теб и двамата сладури- Франчи и Георги. 1/2 при Теб ли е или по- късно ще се появи?
...Ехооооооо, чувам ли се от Бг-то...
Дуцке Муцке, чуваш се, обикновено гласчето Ти пробива навсякъде, но Ти го знаеш, нали?! Много сте хубави на аватара/ това е нова снимка с Мирото, нали?!/, а за подписа няма думи/ с новата камера ли са?!/.
Елл, чуствата са взаимни, да знаеш! Докъде смяташ да стигнете на морето, в БГ или пак по гръцко?
...Док каза ще се видим чак на 30 август, ако дотогава не съм родила...
Сонитко, това означава ли че няма до тогава да ходиш на ежеседмичните прегледи, или просто ще се срещаш със сестра само за измервания и урина?
Джоя, какво ще кажеш за рибената снимка на Мама Б, сериозен улов е това, нали?!

Приятна и слънчева неделя!

# 108
  • Мнения: 1 110
Aaaaa Kalidka тая благородна дейност да се оттърва от косата я сътворих преди 1-2 месеца...май месец беше ако се не лъжа newsm78
То не стига 4е по4на да се скубе на ки4ури ами и Алексът бе6е тогава в период 'каквото е останало даи да го дооскубя' та реших проблема
генерално Grinning

# 109
  • Мнения: 5 183
Амей4е, видях го най-сетне Шокито. Мноооооооооого е сладък и МНОГО пораснал ми се струва. Да го нацелуваш и нагушкаш от една леля от дале4ните земи  Hug Heart Eyes

Май4е Щрумф, лесно ли намерихте място в детска ясла в родината или го записахте в 4астна такава? Знам 4е е доста трудно и се 4ака дълго. На нас ни предстои да си ходим за 4 месеца и ми се иска малко да походи на градина. Мамите в Бургаския форум ми казват, 4е за държавна градина няма да ме огрее. Живея в квартал с много детски градини - само до нас има три. Но явно са се народили много деца. не ми пре4и и 4астна да е, но те са само в центъра и става по-сложно. Накрая просто няма да ходи на градина най-вероятно, за радост на бабите  Crazy Сподели при вас как стана.

Мистик, това не е българско събиране, а концерт с благотворителна цел, организиран в едно 4астно селище - богати възрастни хора - private retirement village. Имаше представители на разли4ни култури. А по принцип от около половин година тук се сформира група за български народни танци "Български рози" ("Bulgarian Roses") и жънат големи успехи навсякъде и ги търсят и канят за у4астие. Наш Томи се вклю4и наскоро. Те всъщност от 2-3 месеца решиха да има и детско у4астие, но той 4ак сега се престраши. Това е неговият дебют на сцената.

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 03:45 от МАЙКА

# 110
  • Мнения: 2 959
... тая благородна дейност да се оттърва от косата...
Карилиусче, чак пък "благородна", толкова разкошна беше косата Ти. Не Ти ли беше жал да направиш такава генерална стъпка, не че сега не Ти отива? Имаш много хубава форма на лицето и прическата я подчертава, но просто си спомням предишната Ти визия, особено с новата рокля миналата година.
...ми се иска малко да походи на градина...
Майка, според мен и Тамасито ще бъде доволен. Той е много контактен и много любознателен и контакта с деца с др. стереотип ще му се отрази добре. Ще се чуства стимулиран да показва и изучава нови неща. Оправя ли се вече времето при Вас, кога започва пролетта?

# 111
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, Щрумфетка все по работа ходи, а и утре се прибира към Франс, ама се видяхме де, а и драбосъците бяха заедно на ясла  baby_neutral

Майка, аз живея тук в малко провинциално град4е и място в яслите колкото искаш  Wink деца да има!

# 112
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, мами!  Hug
Моята почивка до момента минава в легнало положение Crossing Arms. Още втория ден направих някаква остра алергия към нещо, което не се знае какво е, и 3 дни подред ме слагат на системи.  Tired Преди малко се върнах от последната, и утре ме пращат на алерголог. Отиде ми плажа.  Close, не ми дават да се показвам на слънце, не ми позволяват да ям почти нищо, да не се къпя с топла вода, а с хладка... ooooh!

Калида, половинката беше тук, но си замина за Швейц, че не му дадоха повече отпуска, и сега в неделя и аз се връщам при него. А малките палавници постоянно ме търсят  Simple Smile

Амеи, голям сладур е русото къдраво шоколадче, да ви е жив и здрав!

Мимка, приятно прекарване на вас!  Hug

# 113
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Bec,  Hug дано се оправиш по-скоро!


Добро утро от гората Hug

Тук настана жега, да не повярва човек. И на плаж ходихме дори, днес пак това ни чака. Няма да се радваме дълго на топло слънце, та поне сега да използваме Mr. Green възможността.

# 114
  • Мнения: 5 183
О, Вес, много неприятно! Дано бързо се оправиш!

Да, Калида, и аз мисля, 4е на Томи много добре ще му се отрази да походи малко на детска градина и в БГ и ще направя вси4ко възможно да посещава такава, поне няколко 4аса седми4но.
А тук не е пролет, напротив. Баш зима си е. Август е най-студения и дъждовен месец обикновено, както в България пък е най-горещия.
Как е Дана Сладурана?  Hug

# 115
  • Мнения: 952
Здравейте сладурани!
Дойде и краят на уикенда. Надявам се, че всички сте отпочинали малко или много и сте готови с нови сили да посрещнете идващата седмица.
Тези дни пропуснах страшно много, въпреки че хвърлях по едно оченце. Обещавам вече да съм по-често сред вас:lol:

Каня ви в Новата седмична темичка. Заповядайте!


Общи условия

Активация на акаунт