Поредната юлска седмична тема -09-15/07/07

  • 3 971
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 388
Добро утро!   bouquet

Тук е едно слънчево от сутринта, а снощи беше направо студено, наложи се да спим на затворено.

Калидка, бебо не спира. Най-много да се кротне в тумбата за 15 минутки, другото е шавлива работа  Mr. Green Супер активен бебок  Heart Eyes Напоследък слуша и поне към полунощ се кротва, та мама да поспи, че иначе все не може да си намери удобно място, та и напира да излиза  Crazy

Ето я закуската от мен  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 017


Добро утро и от мен, преди да е свърШила седмицата  Crazy Hug

Аз ви попоглеждам, нали знаете  Heart Eyes

Сонита, не остана вечЕ: голямо тумбачЕ с голямо бебе  Hug Като те погледнах, на мен ми стана тежко  Blush   bouquet

Който иска с чорапи да стои посред лято, да заповяда при мен Rolling Eyes СноЩи бях с 2 чифта  Shocked Смръзнала съм се от студ, обачЕ пък розите и теменужките ми в градината обожават времето (Ще ги снимам да ви покажа в какво предцъфтежно състояние са..розите де, теменугите са пълни с цвят)

Пепе, аз съм пропуснала каскадьорските ви прояви  Confused Дано да си е само за тебе притеснението, и да му няма ниЩо сериозно на мъника  Hug

Оставям ви засега, сладурки, че покривам работни нормативи преди отпуската. Вълнувам се като първокласник от ходенето ми в България, и понеже мислите са ми все тук и там, не сколасвам със задълженията  Mr. Green (после заЩо работя много..ами Щото вятър ме вее на бял кон и като ме отвее, чАсове няма връЩане  ooooh!)

# 32
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Добро утро от гората! Hug
Да поясня за каскадьорството. В събота бяхме при приятели на грил, те имат една тераса в градината, на която се бяхме разположили. Мартин си бръмкаше с боби-кар около нас, събираше охлювски черупки и така докато се заигра с едно сгъваемо столче (рибарско или каквото там му се казва) Аз с бебе на ръце, с гръб към Дребчо, разчитаща естествено на таткото да държи под око, когато аз не мога. Та настана дискусия за една чешка бира, и докато таткото ми бърбочи, Дребчо си заклещил крака в столчето и направил полусалто напред от терасата.Има-няма 1 метър, аз крещя на таткото да иде бързо да го вдигне, той пък първо да надникне да види какво е станало.  Twisted Evil Мъжка им работа! Хеле, вдигна го, от устата тече кръв, не дава да се пипне. Проехапал се малко от вътрешната страна на устните.
Подгоних го да идем до спешното (то през 2 улици наблизо) но там в събота вечер поне 20!!! човека чакащи. Абсурд да останем. Така доколкото успях почистих муцунката на Дребчо, той отдавна беше спрял да реве и се върнахме обратно при грила.
И...всяко зло за добро - това дете се разяде като невидяло. Shocked Омете пържолка, половин наденичка и куп краставички. Като разказах случката вчера в яслата и възпитателките се помайтапиха, че с удара му е дошъл акъла да яде прилично. Майтап настрана, но вчера сам си поиска ядене. Досега все го преследвам с храната, а сега сам пита за ядене Flutter


Да ви подсетя само, че днес малката Борянка има изпит, дано го вземе с отлична оценка! newsm10

# 33
  • Мнения: 952
Привет момичета!

Айде и аз се включвам в усиленото палцестискане за Борянка. Исках сутринта рано, рано да се включа да пожелая успех на нашето силно момиче, но ме бяха затрупали с работа и едва сега ми остана малко време.

Sonita - много вкусни бисквитки(ммм...) почерпвам се. Снимките ти са страхотни, бремелинското тумбаче расте, а ти хубавееш(пу,пу, пу). Малкия мъж защо така се е разбързал на финалната права, какви са тез мераци за излизане. То верно, че при мама си е супер, ама да си изчаква реда  Wink
Аз малко нахално пък надникнах в албумчето с бебешките покупки и се влюбих в мечето ви и лъвчето-пеленка(всъщност може и одеалце да е).
Хайде погали коремчето от мен   pregnant
mama B - лека работа. Ти кога щеше да се прибираш в БГ (Нещо тия дни хич ме няма по помненето  #Crazy). А как е синчето, ходил ли е вече на морето.
Не знам сега като си с два чифта чорапи как ще ти се отрази жегата в БГ. Поне ще събереш слънчеви лъчи за студеното временце при вас.
Kalida - за кръщене на Ванко не е сигурно кога ще бъде. Обсъждат се разни варианти - сега септември или пък догодина. А вие с Дана как сте? Целувки и за двечките ви.
А иначе да ви се похваля при мен нещата за кръщенето в събота са наредиха идеално. Оказа се, че е необходимо да ми променят отпуската и сега съм на работа цялата тази седмица. Тъй че от петък вечер съм отпускарка и събота вече съм на линия за празника. Всъщност сестра ми и зет ми ще бъдат кръстниците. А малкия ни бебчо ще влезе отново в църква за да присъства на важния ритуал.
Звезди - ама то при вас не спря да е облачно и да вали. А температурите падат, вместо да се качват. Хайде пращам ви слънчице, че да правите разходки с Ерик. Как е малкия сладуран?  Hug
mamKami -   bouquet добре дошла. Не се притеснявай за времето в БГ. Тук е топло, но не са онези непоносими горещини. Всъщност се очаква, че тази седмица ще е най-горещата и вероятно от другата ще е малко по-прохладно. А като чувам какви жеги са в Гърция тук със сигурност трябва да ти се стори по хладничко.
Вес - целувки за теб и племенниците ти. Как се чувстваш отново сред близките?
А за морето и аз чух от приятелка прибрала се от почивка в неделя, че водата била студена и устните на синчето и след 10 минути във водата посинявали.
Eli_cz - при вас също ли е за чорапи и пуловери? Аз си мислех, че с Емката лудувате из аквапарковете.
МАЙКА - кажи как минаха танците на Томасито, доволен ли е от носията си?
pepelyashka - Марти май голямо падане е направил, важното е всичко да е наред. Щом обаче си хапва добре и даже сам пожелава, то би следвало да се чувства комфортно. Какво ви каза чичо доктор?

Целувки и прегръдки на всички  Hug


# 34
  • Мнения: 1 049
Калида, болни сме и сега се гледаме у дома  Tired
Да пожелая успех на Боряна  Peace Praynig Hug
Лек ден   bouquet

# 35
  • Германия
  • Мнения: 8 104
.... болни сме и сега се гледаме у дома  Tired
....
Уффф, бързо оздравяване!


pepelyashka - Марти май голямо падане е направил, важното е всичко да е наред. Щом обаче си хапва добре и даже сам пожелава, то би следвало да се чувства комфортно. Какво ви каза чичо доктор?
Доки ни успокои, че всичко е наред и прехапаното щяло да отмине само, без да има нужда от мазане.Просто да давам повече за пиене. Whistling
Знаете ли какво ме изкефи при прегледа- отношението на този лекар. Взе Мартин при себе си, показа му слушалките, побъбри му малко, просто го предразположи и получи пълно съдействие от страна на детето. Де да бяха всички докита така...  Flutter

# 36
  • загубено
  • Мнения: 6 580
Здравейте момичета! Много ви благодаря за топлото посрещане.  bouquet  bouquet Много сте мили.  bouquet
Бих ви испратила и аз някоя и друга вкусотиика,ама не сам пращтала до сега и не сам наи наясно как става.Обещавам да прочета и да ви испратя скоро.
Тука наистина жегата е ужасна.Детенце е цялото в папчици,и едвам дишаме.Климатика не е решение,защото ако цял ден е в  кащи как да го изведа вечерта като е 37-38 градуса.Имам  чувството че ще ми се прсни сарцето от горещината.Така си прекарваме ние тук.  grinning039  Nature Sunny  Затова не се чудете как искам и аз хладно,с чорапки и половер.Хаиде отивам да чета и да ви ипратя една хубава почерпка.
Лек ден на всички.




# 37
  • Мнения: 952
Минавам отново набързичко.
Уф омръзна ми вече да работя - от сутринта въвеждам данни в Excel и вече ми изтекоха очичките.

Зайченце бързо оздравяване на малкия юнак. Никакви болести в това хубаво време  Naughty. Специални целувки за него.

Пепи - страшен е бил тоз лекар, жалко че наистина са много малко такива. Ти по кое време взимаш Марти от градината(по скоро ми е интересно за колко часа на ден ходи)

mamKami - стискайте зъби и стойте на климатик, като се приберете в БГ ще правите дълги разходки навън.

Целувки  Heart Eyes

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Ralfieta, от 9 до към 16 обикновенно. Сега го оставям по-дълго да беснее там с неговото приятелче, иначе все след следобедното спане и закуска го прибирах. Зимата го водех в 10ч, (тогава тръгват на разходка навън) но точно между 9 и 10 пък са игрите, рисунките и т.н занимавки, та сега може и той да твори с другите сутрин. Установихме, че не обича да свири с детските инструменти, затова пък подрусва дупето на музика и тананика "Бонбон, бонбон, ти си бонбон..." Mr. Green (леко преиначен текст на песничката "Чичото-бонбон")

А ти над какво си мъчиш очите ? Tired Счетоводство ли някакво newsm78

# 39
Здравейте майки!
Имам една много спеШна молба. Трябва да надпиШа една картичка на руски еzик, н си нямам понятие от еzика. съдържанието е:
всиЧко най-хубаво zа ройдения ден, поzдравяваме те zа дипломирането и те каним най сърдечно във Виена.
Благодаря ви предварително. >мооля ви ако можете, спеШно е.

# 40
  • Мнения: 3 388
Ралфи, аз и тумбата ми ти пращаме милански  Hug Аз като знам обаче колко кг съм, лошо ми става, ама  успокоявам сама себе си, че не ми личат много  Mr. Green
Да ти кажа под секрет, че това с лъвчето е одеалце и е от Икея  Wink Мъжо не искаше да го вземаме, тъй като било изкуствено, но мен толкова ми хареса, че не пропуснах  Crazy

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 15:55 от Sonita

# 41
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Подкокоросахте ми любопитството с това лъвче Mr. Green
Много сладки нещица го чакат бебчето ти, Сонита.  Flutter

# 42
  • Мнения: 3 388
Подкокоросахте ми любопитството с това лъвче Mr. Green
Много сладки нещица го чакат бебчето ти, Сонита.  Flutter

То затова се разбързало да излиза вече  Mr. Green Няма търпение да пробва всичко явно, както се шегува мъжо  Laughing

# 43
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Подкокоросахте ми любопитството с това лъвче Mr. Green
Много сладки нещица го чакат бебчето ти, Сонита.  Flutter

То затова се разбързало да излиза вече  Mr. Green Няма търпение да пробва всичко явно, както се шегува мъжо  Laughing
Стискай здраво и не пускай, кажи му, че малко остана! Mr. Green Навън е жега, да изчака да захладнее Sunglasses

# 44
  • Мнения: 3 388
Тука захладня вече  Joy
Пиша ти го скришом обаче, за да не ме чуе  Mr. Green Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт