Поредната юлска седмична тема -09-15/07/07

  • 3 973
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 110
Амейски страхотно ти е Шокито Heart Eyes Hug Hug

# 91
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейски, да го заяде 4овек този шоколад4о  Hug Голям сладур, пу-пу-пу  Heart Eyes  А я ми кажи за вашите къдрици?

ааааа, нищо не мога да кажа 3а тях Naughty...питайте татко му  Joy Joy Joy...а3 сьм кафявокоса и правокоса  Crazy

# 92
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ии, ни дейти ми и3червявайте ди Blush Blush Blush...

благодаря ви, момичета Hug Heart Eyes  bouquet

# 93
  • Мнения: 1 049
Ние сме още болни, но да се разпиша в седмичната тема преди да свърши седмицата   bouquet
Комплименти на Клариус за малкия много е готин, детската е станала страхотно   bouquet  bouquet
amei, малкия е пораснал, но си е все същия шоколадко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet
Тали, на патерици да ти честитя рождения ден много здраве и щастие ти желая   bouquet
Бягам , че 5 ден с температура сме  ooooh! Tired

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 19:20 от Zai4enze

# 94
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Амейски, да го заяде 4овек този шоколад4о  Hug Голям сладур, пу-пу-пу  Heart Eyes  А я ми кажи за вашите къдрици?

ааааа, нищо не мога да кажа 3а тях Naughty...питайте татко му  Joy Joy Joy...а3 сьм кафявокоса и правокоса  Crazy

Имах впредвид дали пораснаха същите след като го беше постригала предо време, защото съм пред дилема.

# 95
  • Мнения: 1 017


ИИииииииииииииии, Амейски, картинка си отглеждате вие у дома  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
КАто малкият принц е Heart Eyes
ТАкъв е чаровен и изразителен, и с тези къдри и очички, Ще има да вълнува момичЕШки мисли... Heart Eyes
ДА ви е жив и здрав, и много усмихнат...

# 96
  • Мнения: 1 017


Ето от мен рибата  Hug
Видеото неЩо не иска да зареди  Thinking
Утре пак Ще пробвам.

http://outdoors.webshots.com/album/559868867GDWdRI?track_pagetag … Actions/FullAlbum

# 97
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Абсолютни сладури са и тримцата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да му мислите какви свекърви ще сте с тези хубавци Wink


Mama Strumpf аз пак недоразбрала, в българска ясла ли е твоето юначе Thinking

# 98
  • Мнения: 952
Момичета нямах много време тези дни, но минавам набързичко да хвърля едно оченце тук.
Утре ще пиша повечко, че вече доста окъснях.
Предполагам, че повечето от вас вече блаженно спинкат и затова ще си позволя да ви оставя тук сутрешното кафенце.
Калида, Кита милички ако четете тази вечер и понеже при вас ще е надвечер запазете си кафенцето за утре, че не върви за вечеря.



Желая ви спокоен и усмихнат уикенд.
  Hug

# 99
  • Мнения: 5 183
много сериозен и горд изглежда на сцената  Wink

Ели, наистина беше много горд, 4е и той ве4е излиза на сцена с другите българ4ета и е "Кував (хубав) като тях"  Crazy Едно от мом4енцата дойде, обле4ено с дънки и блузка. Нямали време да се обли4ат - преобле4е се там. Томи ме пита на уше:"Мамо, защо Криси не е българ4е?". Казвам му, 4е си е наше 4исто българ4е, а той:"Не е, виж - не е с български дрехи!!!"  Laughing Mr. Green
Утре пак е на репетиция.

Отивам да гледам Амейските снимки.  Hug - Не ми ги отваря!!! Confused

Леле, Бобсън, голяма щука - голямо нЯщо!!!  Shocked

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 07:38 от МАЙКА

# 100
  • Мнения: 2 907
Ееее, от една седмица ги чакам амейските снимки, а тя махнала паролата Sad. Съответно не мога да ги видя.

Кари, супер сладко дреби! И с голяма коса. Като ти казвам, че си приличат с моята мишка...

Майка, Томи как така е с бг.носия? Това някакво българско събиране ли е? Много сладък и много пораснал!

Амейски, чакам за парола  Wink

# 101
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Добро утро от гората! Hug

МамаВ, колко време се дебне такава риба бре?
(Срам, не срам, аз рибарско чедо все се чудех, как хората могат да имат толкова търпение и нерви да чакат нещо да захапе Thinking

При нас има слънце   Nature Sunnyнай-сетне! Чакам момците да се наспят и се изнасяме на плаж newsm44

Усмихнат ден на всички! Heart Eyes Party

# 102
  • Мнения: 7 914
момичета,
 най на края успявам да се добера до компютъра... ние май сме на темата кърмаческа стачка...та ревем и се мръщим...ама може и да е по-зле не се оплаквам Heart Eyes


Майка
 Томи е страхотен Heart Eyes

мама Б

 леле каква си рибарка Heart Eyes страхотна щука си уловила Hug

амейски и аз изпуснах снимките Rolling Eyes

приятен уикенд   bouquet

# 103
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
6789  Grinning

# 104
  • Мнения: 2 195
Привет от България ! Пращам ви жега ( на холандките особено  Wink )
Пътуването беше сравнително добре , снощи пристигнахме в 12 вечерта с леки инциденти  Rolling Eyes
По принцип нямам интернет тук , но останах изненадана  Wink  Embarassed  Така че ще съм с вас  Hug
Амейски не ми се отварят снимките от тук  Confused

Общи условия

Активация на акаунт