July morning - или новата юлска седмичка! Ваканцияяя!!!

  • 3 218
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 110
Амейски 4естито на малкото Шоки   bouquet Hug

И ние така - утре ще сме си следобед само тримката,а за неделя поканихме тукашните баба и дядо, а сестрата на мъжа ми и семеиството и казаха 4е не можели да доидат. Та тази година кроти4ко ще си празнуваме.

# 61
  • Мнения: 2 959
Честит 2- ри Рожден Ден на малкият пораснал БТР- Алекс!


Карилиусче, да Ти е живо и здраво Рожденничето! Усмихнато и безгрижно детство му желая! Весел и незабравим празник Ви желая, макар и в тясна семейна атмосфера!

Ралфиетка, още го мислим как да разпределим отпуската, че много места искаме да посетим. Сестричката кога смята да започва захранването?
Амейка, избра ли вече БГ ваканционна дестинация?
Мамче Б, при Теб явно работата е с постоянно темпо, няма лято или зима как се оправяте покрай отпускарският сезон, още ли си в частната лаборатория? Ти август ли ще прескочиш до БГ, мога да си представя колко трудно ще Ти е да разпределиш времето м/у столицата, Родопите, морето...?
Пепеляшко, а решихте ли проблема с жилището, в общежитието ли ще оставате още? Ти пиеш ли някакви витамини?
Звездице, а как си със следродилната депресия, прескочи ли тоз етап или предстой?
Майка, а как се отоплявате в НЗ- на газ ли сте или ток?
Романтичке, тоз път като лично ще ходиш, да си вземеш спец. поетична тетрадка от миналото когато си била в творчески апогей, нали няма да забравиш?
...Ами Ще се вклЮ4а, заЩо не? Стига да има с какво ...
Джоя, така казано обещаващо звучи, дано сред нас има достатъчна силно привлекателна личност или обсъждан въпрос, които да Те стимулира да се появиш, защото Ти се нуждаеш от такъв "провокатор" за неизчерпаемата си енергия.

Хубав петъчен ден ви желая!

# 62
  • Мнения: 7 914
kariluis и тук да пожелая на малкия ти голям мъж Честит 2-ри Рожден ден  и много усмивки да озаряват сладкото му личице

# 63
  • Мнения: 5 476
Добро утро! Hug

 newsm78  Предполагам за последно се разписвам преди да замина,а в Бг нямам нет. Peace

Кariluis да пожелая  Честит 2-ри Рожден ден много здраве и безгрижно детство!!!



Да не правя списък от имена - на всички , спокойни и изпълнени с положителни емоции юлски дни!  Heart Eyes Hug  bouquet

 И да стиската палци на дъщеря ми на 10ти!  Wink Hug

 Целувки на всички малки и големи  Heart Eyes Hug
 
  До скоро!  bouquet
 

# 64
Джоя, така казано обещаващо звучи, дано сред нас има достатъчна силно привлекателна личност или обсъждан въпрос, които да Те стимулира да се появиш, защото Ти се нуждаеш от такъв "провокатор" за неизчерпаемата си енергия.

Хубав петъчен ден ви желая!

Калида, недей така, вси4ките сте ми интересни, ина4е нямаШе да ви Шпионирам  Wink
По въпроса за провокациите _ аз ли4но го от4итам като слабост, ама какво да се прави поддавам се понякога  Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 1 909
Здравейте, дружина!
Честити рождени дни на двете двегодишни  рачета на Амеи и Карилиус!  balloon newsm67  ura dazzler1 Само по мляко и шоколад да им върви!
(Аз правих точно три шоколадови торти в разстояние на една седмица и май  се нашоколадих за дълго време)

Джорджа, постоянно стискам палци, да знаеш! Приятна ваканция!

Калида,  а вие ще правите ли нещо интересно през лятото?   Outta Joint

Ралфи, тук  тези дни духа ужасен силен вятър, и пак имаше пожари, и пак съвсем наблизо и си беше много страшно!  Rolling Eyes Rolling Eyes Едва днес като че се поуспокоява  и силно се надявам през уикенда да успеем да се цопнем в моренцето

Мама Б - къде е щуката? Чувала съм, че времето при вас е особено променливо -  шегувахме се със Сашо  като беше бебе, че си мени настроението като времето във Финландия  Sob

# 66
  • Мнения: 1 110
Моми4е мерси за хубавите пожелания Hug
Ето една малка по4ерпка от нас с АлексЪт


# 67
  • Мнения: 952
Привет сладурани!
Хайде и тук да поздравя бонбончето на kariluis.

Честит 2-ри рожден ден на малкия чаровник Алекс!
Желая му детство отрупано с безгрижни моменти. Нека да расте здраво, умно и весело дете.

Да ти е живо и здраво детенцето kariluis и да сгрява винаги твоето сърце със слънчевата си усмивка.
 
Почерпвам се веднага, че то как да устоя на тез изкушения.

Giorgia - да ви пожелая лек полет и една невероятна ваканция в родината. Според седмичната прогноза БГ ще ви посрещне със слънчице и температури през следващата седмица 33-38 градуса. Добре, че заминавате на моренцето    grinning039
Обещавам да стискам палци на 10-ти и да пращам позитивна енергия към Италия.

chumbi - дано наистина успеете през уикенда да се разхладите в моренцето. Аз снощи гледах по новините кадри от пожарите по Френската Ривиера и направо настръхнах. Запалила се някаква кола и от там се разрастнал пожара - такива огнени стълбове бяха, че си беше страшно дори и на ТВ-то. Надявах се да е далеч от вас, че гледах къщи имаше наблизо. Дано няма повече такива инциденти.

Звезди - защо така Ерик е терминатор, не кротува ли бебока или ви мъчат тежки колики?

Kalida - захранването при бебо за сега е на етап - на ден увеличаваме с по-лъжичка. Засега е на пюренце от кайсии по препоръка на педиатърката. Но миналата седмица опита и изстискана круша (пак по една лъжичка). Вероятно другата седмица сестра ми ще го захрани и с морков, но гледа да не бърза.
На всички много целувки и прегръдки  Hug

# 68
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Една среднощна честитка за порастналото юначе Алекс!
kariluis, да ти е здрав и винаги засмян малкият мъж! Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 6 390
Честит рожден ден на Алекс!
Много здраве и безгрижно детство!
Heart Eyes  bouquet



То се е видяло, че в понеделник ще ни затрупате със снимки и разкази  Whistling Whistling Whistling

Тук са празници, никаква ме няма, обаче прочетох че за бира пишете  Wink няма как да не кажа, че напълно се съгласявам с вас  Mr. Green

Вчера се виждахме с приятели, който ще се местят в CH. та те казаха, че там говорят швейцарски, но си пишат чист немски, и те питали - защо не го пишат това което изговарят, и а швейцарците им казали, че е невъзможно да се пише на швейцарски  Thinking

Амейка и Меги - ако се включи де, ако може да кажат каква е тая работа  Thinking

Иначе голям клинчар е тук, всеки ден ни вали от три седмици на сам, не могат да ми изсъхнат крачолите, ще мухлясат вече...Предполагам времето е почти същото като в страната на големия бял облак  Sunglasses Mr. Green

# 70
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Извънредно вклЮ4ване....  Wink

4естит РД на Алекс4ето на Карилиус

Да расте палав и безгрижен и да носи много радост на мама и тати  Hug

Банда, след три 4аса палим джета и потегляме към Бг_то та по тоя повод пожелавам на вси4ки приятна ваканция. На о4акваЩите мами леко и безпроблемно раждане и живот и здраве ШЪ са "видим" по_нататък  Hug  bouquet Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 952
Среднощен поздрав!
Да ви пожелая прекрасен уикенд и да грейва слънцето навсякъде за радост на малки и големи.
Хайде по едно разхладително питие да си имате за през събота и неделя.


mcdirock - пожелания за страхотно изкарване в БГ. Много поздрави на нашата леля Деси. Домъчнало ми е за нея. Тя ще е най-щастливата леля сега и ще гушка двете принцески.

Момичета искам да ви запитам нещичко. В момента има намаления и гледах едни много сладки буйки. повече инфо ТУК

Понеже нямам опит искам да ме посъветвате струва ли си да купувам сега такива буйки за моя племенник. Възнамерявам да взема номерация 6-12 месеца, което ще рече периода септември-март. В интернет пише, че отговарят на 16-19 размер.  За момента се чудя и дали са подходящи за прохождащо бебче и чета тук във форума теми за това какви трябва да са първите обувки.
Замислям се и защото не знам как ще се развива детето и дали ще проходи до годинката, а освен това имам приятелка, чийто син е във Франция и евентуално от там по-късно мога да купя подходящи буйки.

# 72
  • Мнения: 1 526
Привет- мривет от още витаещото из облаците мое Величество!

Първо да са живи и здрави рождениците!
Много материал съм изпуснала, та мисля да ви попрочета.
А аз ще ви разказвам по- късно, малко да ми се поуталожат емоциите!

# 73
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

Карилиус, да ти е 3драв и щастлив малкия попрастнал мьж и много да те радва  Hug Heart Eyes  bouquet

Ели, до колкото 3нам, швейцарският няма граматика  newsm78, ама не сьм много сигурация...по чатовете и ТВ-то си пишат на швейц Thinking.......я нека и Меги си каже компетентното мнение, че тя е с повече стаж от мен тук Hug Heart Eyes......иначе е вярно, говорят на швейц., но всичко е на немски, френски или итал. ( поне в немската част ).....

Калида, след сватбата на сестричката се мятаме някьде кьм Бургас....тамьн да си покажем Шокито на роднините, че не са го виждали още, а и ние малко да попочинем.......

Тали, домьчня ми 3а теб  Hug Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, не съм ви 4ела.
Влизам само да се "от4ета набързо" и из4езвам, 4е имахме гостен4е и двамата така виляха, 4е имамда оправям, а утре цял ден ще ни гопстуват приятели, които живеят във ферма, извън града.
за танците да кажа - много вълнение!
Нямам думи.
Детето ми танцува за първи път на сцена и се справи много добре.
беше най-малкия танцьор, но се справи прекрасно!
Снимки -тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт