Поредната юлска седмична тема -09-15/07/07

  • 3 970
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 110

Карилуис нещо не ми се отварят снимките Crossing Arms, сигурно е от моят нет в службата newsm78


 newsm78 Ами пробвах линковете и в Експлорър и в Мозила и става, нямам идея защо не се отварят при теб

Мимка лек път на вас. За колко време ще сте си в БГ?

# 76
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, аз сега ви изоставям, 4е умирам за сън, а утре съм на ба4кане.
Лек ден на вас и до утре.

Амейски, не се помайвай мила! Ние с Карилуис се от4етохме, а къде са твоите обещани снимки? Hug

# 77
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353

Карилуис нещо не ми се отварят снимките Crossing Arms, сигурно е от моят нет в службата newsm78


 newsm78 Ами пробвах линковете и в Експлорър и в Мозила и става, нямам идея защо не се отварят при теб

Мимка лек път на вас. За колко време ще сте си в БГ?

Не се притеснявай повредата е при мен  comp03

Амейче, честит празник на патерици- много усмивки ви желая baloni bdbaloni baloni
Мимка а на вас лек и безавариен път motor

# 78
  • Мнения: 5 183
Ел, отговорих ти по-горе за партньорката в танците  Hug
Айде махам се, а ти не ни забравяй

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 23:53 от МАЙКА

# 79
  • Мнения: 3 388
Звезди, рита наш бебо и не се спира. Много сме активни и енергични  Crazy Вчера бяхме при док, всичко е наред, вървим все така големички. Шийката ми не е в никакъв случай 3 см, а доста по-скъсена вече. Затова пък по плацентата не се виждат никакви бели петънца все още. В такъв случай не знам дали да очаквам скоро раждане. Надявам се само да не изляза извън термин, че ще станем сигурно над 4 кг  Rolling Eyes Док каза ще се видим чак на 30 август, ако дотогава не съм родила. Сега ми даде един куп изследвания, кардиограми и други, необходими на анестезиста, с когото също трябва да се срещам, дано има свободни часове. Иначе, нашият човек вчера пак се сдоби с един куп нови дрешки от любимите ми магазини, даже и есенно-зимно якенце съм му взела, на супер оферта от Бенетон  Crazy
Това е засега от нас. Хубав ден на всички   bouquet

# 80
  • Мнения: 6 390
Привет
Слави
направо паднах  smile3501 smile3521 newsm10
Браво на Томасчо, да го нацелуваш от нас  Hug
Страхотни са снимките, много сериозен и горд изглежда на сцената  Wink

# 81
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пускаааааааааам......

# 82
  • Мнения: 1 017
пускаааааааааам......

айде де  Hug Hug Hug

# 83
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само да махна червените очи Blush

# 84
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много големи и3ли3ат снимките  Rolling Eyes, какво да правя ?

# 85
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ето тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153019&photo=5  има няколко снимки....3а сьжаление повече сме снимали с камерата....ама колкото да го видите  Mr. Green - става.....парола - *******

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 02:04 от amei

# 86
много хубаво детенце  Hug брава мамма

а за какво служат тези гердан4ета, дето слагате на децата по Швейцарско  newsm78

# 87
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много хубаво детенце  Hug брава мамма

а за какво служат тези гердан4ета, дето слагате на децата по Швейцарско  newsm78

благодаря   bouquet Hug Heart Eyes

това са кехлибарени герданчета...носят се предимно срещу болка при 3ьбоникнене  Grinning, но и не само 3а това.....


отивам да гледам снимките на Томи и Алекс-чето  Peace

# 88
  • Мнения: 3 388
Амейчо, много ти е хубаво детенцето   bouquet

# 89
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Амейски, да го заяде 4овек този шоколад4о  Hug Голям сладур, пу-пу-пу  Heart Eyes  А я ми кажи за вашите къдрици?

Общи условия

Активация на акаунт