Голяма тема за "мъничката" Мечта

  • 2 531
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Миличка white, разтрепера ме твоята история, чета, плача и се моля всичко да е наред  Praynig Аз съм една от тези, на които ти успя да върнеш позагубената вече надежда  Grinning
А ти се поуспокой и се наслаждавай на това, което сте постигнали и в най-скоро време вече ще гушкаш "най-голямата твоя мечта"  baby_neutral  Пожелавам ти успех и само положителни емоции  Peace  bouquet

# 16
  • Мнения: 179
Прекрасно е, че  има такива новини!
И от тук едно пламенно честито!

# 17
  • Мнения: 2 422
 smile3518 smile3521 newsm53 newsm51 smile3521 РАЗПЛАКАХ СЕ от радост
ЧЕСТИТОООООООООООООООООО ОХ ТОЛКОВА МИ СТАНА ХУБАВО

# 18
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ех, Мира! Браво момиче! Браво си силата и куражът! Браво за търпението! Най-сърдечни пожелания! Hug Hug Hug Аз съм beny в Зачатие Grinning

# 19
  • Мнения: 1 951
Честитооо! Много, много се радвам за теб!  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Честити миличка  Hug
Всичко ще бъде наред. Успокой се  и се радвай на всеки момент от сега нататък със малкото човече в теб.
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и най-сладкото бебче след 9  месеца.
  bouquet

# 21
  • Мнения: 364
Честито!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Най-накрая, след толкова усилия и мъки, мечтата ти се превръща в  реалност! Каква по-хубава новина в понеделник! Ти си нашият лъч надежда! Благодаря, че сподели чувствата си! Hug
Дай, Боже, всичко да мине добре! Praynig Пожелавам ти безпроблемна бременност и сладко бебче! Ти го заслужаваш! Всички го заслужаваме!
Рано или късно ще успеем, вярвам в това!  bouquet
Плаках от щастие и умиление. Радвай се на това, което предстои! Прегръщам те! Hug

# 22
  • Мнения: 1 143
ЧЕСТИТО, мила white  !!!    ЧЕСТИТО !!!

Направо дъхът ми спря!
Ето я благата вест, която чакахме от доста време!

Сега се радвай на щастието си, то е твое! Но и наше! Благодаря за споделената радост!
Пожелавам ти от тук нататък всичко да мине много леко и изцяло да се насладиш на вълшебните 9 месеца, които те очакват!


 newsm51  newsm51  newsm51

# 23
  • до морето
  • Мнения: 494
Откога чаках някой да се похвали и при нас!
Благодаря ти white за споделената радост, надежда и вяра, имам нужда от тях сега!
Не мога да си представя радоста ви мисля, че тя е неземна... пожелавам ви спокойствие, щастливи дни и споделена обич с които да посрещнете най-желания малък човек! Бъдете здрави!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 24
  • Мнения: 2 381
white, честито Simple Smile
Благодаря ти, че сподели. Сигурна съм, че историята ти даде надежди на много хора.
  bouquet

# 25
  • Мнения: 902
Мили момичета, не можете да си представите, колко сте прекрасни. Връщате ми усмивката и вярата, че дните могат да бъдат и слънчеви.
Нека всяка от вас съвсем скоро да напише своята темичка.

# 26
  • Мнения: 1 143
                   

                   "Благовещение"

Започнах да шия този гоблен с надеждата да предизвикам добрата вест да дойде и при нас. Ето, че имало защо! White, това е надежда за всички нас! Нека ангелът да пази теб и твоето мъниче!

P.S. Мисля, че е време клиниката да актуализира сайта си.   Laughing

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 18:41 от shoshkata

# 27
  • Мнения: 2 259
Незнам какво да напиша.
Възхищава ме факта ,че не си се отказала и си продължила борбата.
Ти проведе  много битки.
Спечели и голямата войната.
След 9 месеца ти пожелавам да прегърнеш най сладката награда за   всичко преживяно!
Пожелавам ти от сърце само прекрасни и безценни мигове да изживееш,както на теб така и на цялото ти семейство!

# 28
  • Мнения: 547
Мила,White!Честита радост!   bouquet Прекрасна новина!Много се развълнувах и много се радвам,че се сбъдна още една прекрасна мечта-твоята мечта и вече тупка сърчицето на още едно от нашите най-чакани и желани бебчета.Всички ние сме тук,за да те подкрепяме и вярвам, че бременността ти ще мине безпроблемно.А от мен имаш стиснати палци да протече възможно най-леко за теб откъм неразположения.Това е прекрасно усещане и съм много щастлива че дойде твоя ред да го споделиш с нас  Hug.Наслаждавай се на всеки прекрасен миг от тук нататък!Времето минава много бързо  Grinning

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 18:48 от Dji-djo

# 29
  • Мнения: 524
Дори не знам, откъде да започна...
Началото на борбата за тази Мечта е някъде преди повече от 3 години.
Беше все още копнеж, естествен като въздуха и водата. Скоро след това се превърна в мечта. И после... месеци, месеци, месеци... Потъваш, изплуваш, потъваш, изплуваш. Винаги с много любов.
Мила White, ЧЕСТИТО! всички тук сме страшно съпричастни към твоята огромна "мъничка" мечта, която се реализира стъпка по стъпка. стискам палци и горещто ти желая всичко да е наред, лека и безпроблемна бременност. четейки писмото ти сълзите ми тръгнаха още на първото изречение. сълзи на радост и сълзи на надежда, че това щастие скоро ще се случи и на всички нас, в което съм убедена.  ти си толкова силна жена, че едва ли има нужда да ти пожелавам кураж, затова ще ти пожелая повече спокойствие и само хубави емоции до самия щастлив край и съответно щастиво начало на тази мечта. прегръдки от мен Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт