Бременна на Плаж

  • 16 984
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
Най-много 5 пъти да съм ходила на плаж като бременна за около час.

# 31
  • Мнения: 4 555
Споделям мнение, че е грозно.
На теб какъв ти е проблема?
Подразних се. Все едно хората ходят на плаж за да се харесват на другите, а не за собствен кеф.

# 32
  • Мнения: 183
Хайде сега до тези, които вече са ходили на море.... Какво плажно мляко сте ползвали и какъв фактор трябва да е? Колко дълго се излагате на слънце?

# 33
  • Мнения: 2 897
Та естетически не беше особено привлекателна гледка изотзадзе... Mr. Green
Е, какво от това!? Не знаех, че на плажа пускат само след конкурс за красота  Thinking

Изобщо не става въпрос за естетика.Те лекарите го казват-не е препоръчително(от чисто хигиенна гледна точка)още повече ако си бременна.
Все пак всеки си решава,държа да подчертая,че изказвам само мнение,не го натрапвам Peace

# 34
  • Мнения: 183
Ооооо, я моля ви,  #Cussing outпрестанете да разменяте остри реплики... Всички са различни - хубави, грозни, приятни, неприятни и т.н. Важното е да се чувствате добре на плажа , макар и 30 минути да сте седяли на ден на плажа. Важното е вие да съумявате да се пазите и да се чувствате приятно в кожата си. Wink Та, попитах ви нещо преди малко... Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 8 769
Та, попитах ви нещо преди малко... Crossing Arms
Какво плажно мляко сте ползвали и какъв фактор трябва да е? Колко дълго се излагате на слънце?
А според теб какъв е отговора?
Плажното мляко, респективно факторът, който се нанася зависи от типа кожа, а не от това дали си бременна или не.
А колко дълго се излагаш на слънце-зависи единствено и само от теб.
Можеш да питаш гинеколога си, в същност.
Моята гинеколожка например бе против това да се пържи бременна на слънцето, независимо в кой месец е.... Wink

# 36
  • Мнения: 2 897
Ооооо, я моля ви,  #Cussing outпрестанете да разменяте остри реплики...
Я не се ядосвай пък ти Simple Smile  Wink
Както писах вече-не съм се пекла по-различно като бременна.На слънце до 11 сутрин,след това под чадъра или в хотелската стая здрав сън(примерно),следобед след 16.00.Първоначално се мажа с по-силен фактор,след няколко бани минавам на по-слаб.Много важно е непрекъснато да се хидратира кожата,защото се разтяга и трябва да се пази от появата на досадните стрии Peace

# 37
# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Всеки след обяд съм там и въобще не ми пречи, чувствам се чудесно.

# 39
  • Мнения: 2 897
Момичета,а с цял бански ли бяхте или с половинки?Аз ще ходя на море август,тогава ще съм в 5-я и мисля да си ходя със стария ми бански,който е с горнище и долнище.Виждала съм редовно така на плажа бременни момичета и никога не ми е ставало неприятно,даже напротив,но какво ли ми пука?

Щом не ти пука,нямаш проблем Wink
Аз ходех с половинки,но не ми и личеше особено по това време(5-я месец) Sunglasses

# 40
  • Мнения: 4 555
Аз бях с един 36-ти фактор, след като почернях малко минах на 20-ти. Марката обаче изобщо не мога да си я спомня. Дали не беше Нивея? Едно светло синьо.
Банските ми бяха половинки.
Преди да ида на море се печах на терасата си, включително корема. Без да се мажа с нищо, но между 8:30 и 9 часа сутринта.

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз за момента още съм си само по прашки, ама не се знае до кого. И лосион слагам мн често.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 688
нямам търпение да дойде време за моретоооо:)Няма да седя дълго под слънце,ще се пазя и ще се мажа с кремове за слънце.

# 43
Да и с трите бремнености ходих на моренце.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Ходих си до последно на море.

Общи условия

Активация на акаунт