No comment - да не се гледа от чувствителни хора!

  • 2 585
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Чак се чудя на съфорумките ,които "нямат думи след този ужас ,който са видели" дали не преиграмват малко newsm78

Аха, правя се на ощипана мома.

Ясно е, че навсякъде стават такива неща, но се съмнявам някой да поеме отговорност в случая. Нищо, че според някои няма за какво...

Отговорност за какво?Наистина не виждам насилие .

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Интересно ми е какво виждате - ясно се видя, че на човека му разбиха главата нарочно в земята Thinking

# 17
  • Мнения: X
На мен пък ми е много чудно, как за някои съфорумки, това им се струва съвсем в реда на нещата  #Crazy
На клипа видях, как полицаите предупредиха този човек да не обижда - съвсем мирно.
След това видях как този гражданин се опита да скъса ризата на единия полицай.
И накрая трябваше да го милват ли?

Никой не е казал,че трябва да го милват!Но само не ми казвай,че при такава реакция,те са длъжни да му разбият главата в земята #CrazyАми ако беше умрял?
Когато искаха да му служат белезниците - той се опъваше и въртеше, затова му удариха главата.


Браво на тях!Заслужил си го е,щом като не дава да му сложат белезници. #Crazy
Ами нали са трима,могат да му сложат белезниците и без такива ексцесии.Има начини,нали са учили за това?
И плюс това,човека не е престъпник, за да се държат така с него.
 Полицията трябва да всява респект,а не страх у хората.
Откакто Румен Петков защити полицаите,които биха журналиста,те започнаха да се държат още по-нагло.Все едно сме във времето на комунизма ooooh!

# 18
  • Мнения: 4 195
На клипа видях, как полицаите предупредиха този човек да не обижда - съвсем мирно.

това не се вижда - полицаите са гадове, стават сутрин и се чудят кой протестиращ да смелят днес Crazy

Марги моля те, покажи ми точно в кой кадър полицая скачаше върху някого.
Не, сериозно, гражданите не спазват реда, не се подчиняват на полицая - за опазване на обществения ред са длъжни да го правят, в противен случай - арест, такъв е закона - законово, от този клип полицаите няма за какво да ги пипнете. специално за този случай, си вършат работата, защото предоствратяват да станне по - напечено. И защо си мислите, че един редови полицай ей така ще удари гражданин - ще го удари след заповед, по радиостанция, устна от разните там шапкари около него - и е длъжен да я изпълни, щото иначе - жена ид ете гладни ще останат.
Има за какво да се зачекне полицията, но точно този клип не е това, за което да я зачекнем. По склонна съм, да зачекнем полицая пуснал Ламборджините, ама и това е направил по нареждане отгоре, щото ако приберат или глобят не който трябва ( а повярвайте ми, в нашата мила държава има хора за които закона не ВАЖИ) фиу фит и айде на улицата - остават без работа.......та, кофти, да никойне ги е карал да стават полицаи, и именно за това, светсните полицаи масово напускат, сещайте се кви индивиди ще останат в родната полиция - само един пример - бивш военен алкохолик - в момента полица, и няма да коментирам по - натам. Тъпа родна действителност. Confused

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Браво на тях!Заслужил си го е,щом като не дава да му сложат белезници. #Crazy

Това ти го казваш, не аз. Не прави такива изводи от думите ми. Никъде не съм защитила полицаите.
Само писах, какво видях на клипа.

На клипа видях, как полицаите предупредиха този човек да не обижда - съвсем мирно.

това не се вижда - полицаите са гадове, стават сутрин и се чудят кой протестиращ да смелят днес Crazy
Вижда се, сега ще видя точно коя минута е и ще пиша. И да пиша ли, когато псува и обижда полицая? А в коя минута му дърпа ризата и нашивката за да я скъса?

# 20
  • Мнения: 6 315
Видях, че както му държи главата я пуска и рязко я натиска надолу при което човекът си я разбива. Това имах предвид под скачане.

Както и да е, явно не съм хич наред със зрението и разбиранията си. Утре си купувам розови очила.

По темата няма какво да коментирам повече.
Лека нощ!

# 21
  • Мнения: 6 618
Според мен в такива ситуации полицаите действат с някакви специални техники на които са обучени.
Ами ако беше някой луд имаше нож  newsm78
Все пак са длъжни да пазят и собствения си живот и те жени и деца имат.
Ще изгледам пак клипа ,защото аз не виждам някой да му удря главата в земята.

# 22
  • Мнения: 599
Аз смятам,че полицаите си вършат работата и нямат никаква вина.Те за това са там-да въдворяват ред.След като стачката е незаконна, миньорите какво правят там или дайте да погазваме всички закони,пък после другите ни виновни.Това нещо/този клип/ обиколи миналата седмица всички медий,незнам защо сега го чоплите.А и си спомнете колко полицаи пък бяха бити,ама тогава сигурно това си е в реда на нещата.Питайте в Румъния защо не си заключват колите,питайте в Турция защо като видят полицай или военен автобусите спират,за да го попитат дали неиска да се качи.Всичко това е защото има респект и уважение към тази институция.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това си е в човешката природа. Има един филм- Експериментът се казва. Въпросният експеримент се състои в това да се наберат доброволци и на лотариен принцип да се разпределят по равно затворници и надзиратели. Изолират ги в истински затвор и ги следат с камери. Положението напълно излиза от контрол- човек, когато получи власт става друг. Просто е. Иначе и полицаите са хора, аз ги обичам. Стига да не ме бият.

# 24
  • Мнения: 25 623
Питайте в Румъния защо не си заключват колите,питайте в Турция защо като видят полицай или военен автобусите спират,за да го попитат дали неиска да се качи.Всичко това е защото има респект и уважение към тази институция.

Ами сигурно защото техните полицаи бият и арестуват престъпници, а не въоръжени със знамена стачкуващи, природозащитници и пенсионери?  newsm78

# 25
  • Мнения: 599
Питайте в Румъния защо не си заключват колите,питайте в Турция защо като видят полицай или военен автобусите спират,за да го попитат дали неиска да се качи.Всичко това е защото има респект и уважение към тази институция.

Ами сигурно защото техните полицаи бият и арестуват престъпници, а не въоръжени със знамена стачкуващи, природозащитници и пенсионери?  newsm78


Престъпник е всеки,който не спазва закона.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 397
Какаво нормално виждате в ситуацията. Нима за всяка обидна дума трябва да ти разбият главата- това ли е редно?  Shocked  Все си мисля че нещата трябва да се решават законово, в съда.
Миналата година  във Варна присъствах на акция на специалните служби. С маски нахлуха в дискотека, свалиха десетина момчета на земята, абсолютно случайни,  дърпаха ги като животни, блъскаха , обиждаха,  ритаха ги, а те трепереха... от страх.  Едно момче от съседната маса отнесе шамар само защото гледаше, а всички гледахме - ужасени...
Преди години в Холандия случайно присъствах на арест на няколко тинейджъри на улицата. Обиждаха полицаите, но те си вършеха задълженията професионално, без абсолютно никакво насилие, без да обръщат внимание на обидите.

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мен днешните полицаи ме плашат, не ме респектират. Забелязали ли сте колко лошо гледат, имитират някакво мутренско поведение. Имаше нещо тотално сбъркано в поведението им, за жалост.

# 28
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Няма да защитавам никой, само ще кажа, че видях българското знаме - стъпкано и кърваво....
И аз така.Гледката не ми хареса хич,все пак не сме на бойното поле ,че да си бършем кървищата със знамената. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 25 623
Преди години в Холандия случайно присъствах на арест на няколко тинейджъри на улицата. Обиждаха полицаите, но те си вършеха задълженията професионално, без абсолютно никакво насилие, без да обръщат внимание на обидите.

Професионалисти!  newsm10
А не като тук - събрани от кол и въже комплексарчета, постигнали върховната си мечта - да бият безнаказано когото си искат.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт