Спряхте ли си децата от ясла/дг през лятото?

  • 4 283
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Спрях го.Имаме баба която ще помага а и аз ще излезна отпуска скоро и ще си седим вкъщи на хлад:)

# 16
  • Мнения: 1 640
Започна юни месец,ходи 3 дни и повече не искаше,таман свикна с г-жите и те излязоха в отпуск,а новите не са като старите-отбиват номера явно.Поне това разбрах от противоречивите и объркани обяснения,които ми даде детето.Ще се мъчим отново с адаптация септември,ако аз и баба й издържим дотогава,защото и двете работим по половин ден,а после сме с детето на смени.
  Освен явното нежелание на дъщеря ми,има и др.причина-се появиха и обриви,провокирани от продължит.излагане на слънце/всеки ден в градината извеждат децата в двора,като ги държат само в пясъчника,сянка там няма! Close/.

# 17
  • Мнения: 1 520
Не го спрях.

Остава още седмица до 23, тогава излизат отпуска.
Мина ми през акъла, когато стана сборна групата, но съм в разгара на сесията и малко щеше да ми е нанагорно.

Планирала съм като излезе ваканция заниманията - санаториум, море, гости. Месец и половина ще са само за него. Peace

# 18
  • Мнения: 2 818
Да, така или иначе съм си вкъщи. Пък и изобщо не долюбвам сборните групи...

# 19
  • Мнения: 2 255
НЕ  Rolling Eyes
Бяхме 10 дни на морето  Peace починахме и сега цяло лято всеки го чакат задълженията  Joy аз на работа, малкия на ясла  #Crazy иначе няма кой да го гледа  newsm78
Единствената му "почивка" е че като не мога да се вместя във времето баткото, който е ваканция  newsm44 го взима от ДГ и тичат навън докато се прибера  Wink
Та така до септември .... и после пак ... ама вече в детската градина  thumbsup
Надявам се само да успея да се измъкна от работа за 5-6 дни и да отидем на планина по някое време може би август   Praynig
това е реалността  #Shocked

# 20
  • Мнения: 5 539
Август месец няма да ходи, това е сигурно.
През последните 2 седмици също не беше на градина. Но вкъщи й е скучно и подивява, усещам, че й липсват контактите с другите деца. Пък и вече ми натежава по два пъти на ден да я водя по площадките в тези горещини.
Така че от днес до края на юли пак ще бъде на градина, живот и здраве. Дано да й понесат сборните групи и да не се разболее.
При свеки май няма да я пращам това лято, тя ще бъде 20 дни на море и вероятно няма да има повече отпуска да я гледа.

# 21
  • Мнения: 3 268
След като един ден си я взех полуприпаднала,бледа и обезводнена,реших,че не мога да си го позволя повече.

# 22
  • Мнения: 6 029
След като един ден си я взех полуприпаднала,бледа и обезводнена,реших,че не мога да си го позволя повече.

стига бе? в коя градина?

# 23
  • Мнения: 3 268
Писах в една тема подробно за това.В Павлово.

# 24
  • Мнения: 6 029
Писах в една тема подробно за това.В Павлово.

не съм я чела... както и да е. дано са си получли заслуженото.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Няма да я спирам. Там е много по-интересно, има си режим, много игра с децата, хубаво ядене всеки ден. Вкъщи няма топла вода и дори не мога да измия тенджерите, камо ли да готвя нещо Embarassed
А и ние няма да взимаме отпуска сега, пък бабите и те са работливи.

# 26
  • Мнения: 656
Да, спрях я. Не харесвам сборните групи Peace

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съм. Васи беше за една седмица при майка ми, но не иска повече. Иска си градината. Нищо, че е в сборна група.

# 28
  • Мнения: 5 362
Целият август ще е вкъщи.Няма да я давам в сборна група.
Ще я гледам две седмици аз и две баба й.А и на море ще ходим тогава Grinning
Трябва малко почивка,според мен,но който има възможност,разбира се.

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да спрях го от градината за през лятото.
Септември месец с песен както се казва,пак наново. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт