и на вас ли вечер ви се отваря апетита?

  • 2 844
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Мерси Петя, ама аз от мъничка съм си така Hug. Това са ми много ярки спомени от дете още- как все ме карат да ям Rolling Eyes И номерът при мен е да не се оставям на това постоянно чувство за ситост, защото стомахът все пак се свива. И става много трудно да влезеш в ритъм отново.
Преди цикъл по принцип повече ми се хапва. При приятелките ми е същото- особено за сладки.

а колко кила си?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ми то през деня просто няма време!Остава само вечерта.Тогава на спокойствие  мога да се разгърна , така да се каже. Peace

# 17
  • Мнения: 4 770
 illy,  радвам се, щом не си болна...  Grinning
 Хмм, на снимките имаше доста сладки бузки... Mr. Green  newsm78  Наистина, колко тежиш?   Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 376
Мдааа...през деня нямам време да ям,вечер съм ужасно гладна,но тогава тябва да приспивам детето,след това е вече почти 22часа и ми е минал глада,пък и ще ме измъчва чувство на гузност ако ям...Затова го карам много нездравословно-солети или някакви солени бисквитки си хапвам пред компютъра,а през деня ако имам време нагъвам няколко домата...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 751
illy,  радвам се, щом не си болна...  Grinning
 Хмм, на снимките имаше доста сладки бузки... Mr. Green  newsm78  Наистина, колко тежиш?   Rolling Eyes
Амив  момента съм 52-53 кг, но защото съм отслабнала последно време. Иначе бях 55-56. Висока съм 173 см Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 196
Ми отваря ми се апетит,но рядко си позволявам да ям след 19,00 часа. Wink

# 21
  • Мнения: 6 164
Еми да, така е лятото по принцип - денем от жега: пуфтиш, пръхтиш - как да ти се яде?!  Sick И като захладнее вечерта се отваря апетита. Grinning

# 22
  • Мнения: 178
Изобщо не ми се отваря апетит тогава.  Naughty Вечерям най-късно в 8-9. След този час просто се настройвам за сън, а не за ядене. Не бих се и сетила да ям късно вечер.  33uu

# 23
  • София
  • Мнения: 6 082
И на мен вечер хич не ми се яде... ако мога да приключа с хапването докъм 19:00, се чувствам най-добре. При късни вечери на другия ден ми е тежко и нямам апетит... Confused

# 24
  • Мнения: 393
Аз през деня ям малко или почти не ям, гледам вечер да не се тъпча и да ям леки храни, и успявам само когато съм далеч от хора  Sad видя ли някой да яде нещо и веднага ми се преяжда. През деня не е така, но вечер  Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 4 025
И аз ям доста вечерно време напоследък, макар че и през деня си ям, не пропускам нито закуската, нито обяда.Вечер ям повече за успокояване, като си хапна порядъчно и кръвта слезе към стомаха, най-накрая спирам да мисля за работа и се отпускам.Все пак се старая да не преяждам.

# 26
  • Мнения: 35 967
по всяко време нямам проблем да мушна още нещо   chef за съжаление Crazy

# 27
  • Мнения: 2 759
                     Вечер е времето, когато мога да изям слон. И после се мразя до другия ден около обяд... После забравям и вечерта пак отначало  ooooh!.

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
имам гаден навик от много години да ям основно ве4ер, като работех пък няма време за ядене или не  се ядеше за да не ми се доспи после! та ве4ер грух4о от хладилника и масата не става, а имали и нещо ,семки, ядки, сладки, някои вкуснотии не се оставят за другия ден! тук  се нау4их да ям според мярката,нали се дели за вси4ки, никога не се готви пове4е от дозата, не се повтаря ядене на ве4еря! но пък моят ме глези пак ве4ер, шоки, семки, кешу, сладолед, не разбра ,4е не оби4ам! сега сме с ултиматум никакви гъдели, докато не стана фиданка!

# 29
  • Мнения: 5 362
Еми да, така е лятото по принцип - денем от жега: пуфтиш, пръхтиш - как да ти се яде?!  Sick И като захладнее вечерта се отваря апетита. Grinning
Много точно казано.И аз съм така,за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт