Коя е вашата стая?

  • 1 613
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Ами ние като сме в гарсониера, имаме само една.  Grinning

Предпочитам да я наричам дневна  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 017

аз май в която и къЩа да ида, все към кухнята ме влечЕ  Laughing Винаги там ми е най уютно  Hug
У дома, понеже кухнята и дневната са сляти, ами там си стоя, играя с детето, работя и..всичко  Grinning

# 17
  • Мнения: 6 029
нямам си. всичко е обсебено от децата.

# 18
  • Мнения: 678
Във всяка една се чувствам добре. Даже докато живеех при родителите ми имах навика на два - три месеца да сменям стаята, в която спя - за разнообразие. Но имам слабост към диваните - най- много ми е комфортно да се излегна на някой диван с книжка в ръка. Мога цял ден да си откарам така.

# 19
  • Мнения: 3 537
всекидневната Peace

# 20
  • Мнения: 617
Ми то незнам какво е спалня ли е, всекидневна ли е! Там спим там седим, там ни е компютъра, там ще бъде и бебо, пък и телевизора там!

# 21
  • Мнения: 368
И моята е детската.

# 22
  • Мнения: 3 405
Ние имаме една стая и друга - кухня с дневен тракт. Навсякъде съм. Другите също.

# 23
  • Мнения: 4 806
хъм, не знам...
това май е най-трудният въпрос, дето съм срещала тук  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 698
Спалнята  Flutter

# 25
  • Мнения: 227
Детската!

# 26
  • Мнения: 1 432
Хол или всекидневна все тази.Там стоим с детето и играем  на земята заринати в куп игра4ки.Но много оби4ам да стоя и  в кухнята.Когато детето е с баща си аз се осамотявам там и разпускам с по някой сладкиш  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 929
Зависи от частта на денонощието - през деня в хола, след 18.30 в кухнята и накрая в спалнята. Определено най-добре се чувствам в спалнята Laughing - поради ред причини, които няма да изреждам.

# 28
  • Bapнa
  • Мнения: 762
В хола при компютъра  Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 273
Ами ние като сме в гарсониера, имаме само една.  Grinning

Даммммм.  И ний така.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт