Тениски, тениски!

  • 19 864
  • 663
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Една за мен и една за цицоманчето ми!   bouquet

...Поход за кърмене (тази година в Пловдив)...

Т.е. в София няма да има поход тази година??   Sad

# 16
  • Мнения: 394
и аз искам една, вталенка

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
...Поход за кърмене (тази година в Пловдив)...

Т.е. в София няма да има поход тази година??   Sad
Идеята е всяка година да е на различно място, за да могат повече хора да се включат. Хубаво ще е, ако се намерят варианти за транспорт от Сф до Пв, за да се съберем много и заедно Grinning Миналата година само ние с Мяу можахме да отсрамим града на тепетата, за жалост. Може пък тази година в Пловдив да се съберем много майки от много градове! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 401
А има ли вече дата?? Дано да навия мъжи да дойдем!  Praynig Съжалявам, че оспамих и тази тема, много ма е срам!  Embarassed

Ама съм червена шапчица! Видях темата по-долу..  ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 616
И аз искам 1+1, обаче да помоля какъвто и вариант да се избере за мамите да е евентуално с по-голямо деколте или копчета, знам ли, за да е удобна за кърмене, моля!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 440
И аз съм ЗА тип потник (лично аз предпочитам вталени и еластични бели потници Peace) и искам 1бр. + 1 детска тениска (за около 1г.). Идеята е страхотна...ще си го нося с голяма гордост!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 12 229
   И аз искам една тип потник, а за малките трябва да са доста мънички за да им станат. Финни са ми мадамите какво да правя  Simple Smile
   Ама защо чак в Пловдив, ще се наложи да идваме до там май. Миналата година след като се мотах на похода, в един през ноща след него тръгнах да раждам  Wink Пак добре, че не беше по време на шествието Simple Smile Още се шегуват роднини че съм обещала пред цяла България, че ще се пробвам да кърмя та затова още го правя  Wink

# 22
  • Мнения: 257
И ние с Горан искаме една за него и една за мене. Предпочитаме потник, защото предпочитаме циците да се вадят отгоре през деколтето  Blush

# 23
  • София
  • Мнения: 726
Аз съм за вталена, ама да има размери L/XL нали, че моята гръдна обиколка от 75 С стана 85Е - големи цици, голямо чудо  Heart Eyes...

# 24
  • Мнения: 393
За мен вталена или потник и една детска  Wink Предполагам варианта за другите градове е да се организираме и по куриер, нали?

# 25
  • Мнения: 1 735
И аз искам 1+1, обаче да помоля какъвто и вариант да се избере за мамите да е евентуално с по-голямо деколте или копчета, знам ли, за да е удобна за кърмене, моля! bouquet

Да, да! И аз така мисля, че ще е най-добре - вадиш цицата през потника(тениската) и рекламата е пълна!  Mr. Green
1+1 гласувах.
Ами, Бу, с размерите как ще стане номера? Може би всеки да си напише размерите...
А може би тениските или потничетата да са от тип ластична материя, за да се събират всякакви цици вътре?  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 273
И аз искам. тениска и потник  Peace

# 27
  • Мнения: 2 467
Пу, една за мен и една за кърмачето ми.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
И аз искам потник  Peace

# 29
  • Мнения: 11 004
Може ли една вталена и за мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт