Тениски, тениски!

  • 19 891
  • 663
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 393
Бу, за Варна предлагам следния вариант: обявяваме една среща, където да съберем пари и да преброим кой колко и какви тениски иска и после ги превеждаме по сметката на Експрес ,като в основание пишем *тениски -Варна*. Покрай организацията на ССК може да ми е малко трудно, но ще се опитам да ги съчетая Wink Може и на ЛС да ми потвърдят мамите и да се разберем  Laughing
Малко офф: ще има ли брошури от тези които печатате за ССК и за нас?И ще трябва ли да пратим пари?

# 91
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Малко офф: ще има ли брошури от тези които печатате за ССК и за нас?И ще трябва ли да пратим пари?
Ще има, разбира се. Идеята е да има за всички по-големи градове и по-малка бройка за по-малките, ако има интерес.
Не, не трябват пари - засега за 10,000 брошури имаме спонсорство, но ако искаме да са повече - може би и това е вариант.

# 92
  • Мнения: 393
Имам и друго питане, за размера как ще се уточняваме , като ми казват бройката да казват и размер или?

# 93
  • Мнения: 3 695
Малко късно вижадам темата, но искам и аз тениска  Crossing Arms
Размер М, ако има вталени, ако не - каквито има + 1 бебешорска (7 м.).

# 94
  • Мнения: 738
Аз предлагам малко помощ за град Бургас!!!Съпругът ми има микробус и ако е необходимо може да се отзове за взимането на тениските!!!Това с плащането не ми  е много ясно но предполагам,че в последствие ще ми бъде разяснено!!

# 95
  • Мнения: 339
аз съм  гласувала с 2+2 ако има вталени ако не са вталени да уточня че за мен една  и също понеже не съм в бг мога само да преведа пари което така или иначе ще карам сестра ми да прави тази седмица на сметката за брошурите, ако може да кажете ориентировъчна цена за тениските, за да дам направо и за тях. с малкия кърмачко се прибираме на пети август и ако има някаква акция в София по повод ССК ще се включими може направо тогава да си ги облечем. Пожелавам успех и съжалявам че не мога да помогна по друг начин от тук  bouquet

# 96
  • Мнения: 1 043
бу то не е ли по добре в такъв случай да се направи анкетка за всеки град поотделно докато е време - аз примерно съм от асеновград но ще си гласувам към пловдив ако има такава анкета ...
ако няма начин и аз бих могла да предложа нещо за пловдив - имаме магазин почти на центъра на бул Марица 21 и може от там да си ги взимат ако няма начин да се срещнете лично - за плащането мога да поема отговорност и да платя авансово поне част от тениските   ... и аз незнам колко е практично така кажи ако имаш желание или по добра идея

# 97
  • Варна
  • Мнения: 932


Показвам предложението за дизайн, което е само предложение, оформено е лаишки (лично от мен, ще простите скромните ми умения) и подлежи на промяна.

http://smg.photobucket.com/albums/v724/t_ruseva/LLL/untitled.gif
п.с. логото също ще е в синьо, но уменията ми не стигат чак дотам да мога да го посиня.



А текстът не е ли по-добре да е Кърмещи майки - щастливи бебета ? Иначе и аз смятам за Варна , че е най-добре да се организира среща , така да съберат парите и да се преведат накуп.

# 98
  • Мнения: 3 718
Бу, спретнах два проекта на бързо, ако ти допаднат, кажи да ти ги пратя.  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3519975
Шрифта ми е малко дървен, но за сега нямам други. Надявам се да свършат работа.
За текста, съгласна съм с Любопитка.

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Трети вариант е да се превеждат по откритата от Експрес сметка за кърмачески активности, ако е възможно в 'основание за плащане' да пише 'за тениски' (той ще каже може ли) и така...

Няма проблем да е написано в основанието за плащане, за какво точно е сумата... Например, основанието да е "ТЕНИСКА", "ЗА ТЕНИСКИ" или каквото изберете там...
Има и още един вариант... Ако превеждатe сума за тениски, нека тя да не е кръгла сума (да НЕ Е кратна на 10 - да не е 10, 20 или 30 лева)... До колкото разбирам, все още не е уточнена цената на тениска, но нали ще около 6-7 лева...? Или греша... Така че, ако превеждате за тениски - 6,7,12,14,18,21,24,28 лева... Прескачайте 30, заменете с 31 например... Wink
Трети вариант е да открия още една сметка, ама за вас ще е по-трудно да помните коя за какво е...
Изберете един от първите два...
newsm10

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 01:04 от Ekcnpec

# 100
  • Мнения: 855
Ако не е късно и аз гласувах- 1 за мен и 1 за кърмачето Wink

# 101
  • София
  • Мнения: 293
и аз мога да помогна с организацията за тениските в София (ако има нужда от още хора).

# 102
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
и аз мога да помогна с организацията за тениските в София (ако има нужда от още хора).
За София няма добровол, или поне аз не видях Grinning

Значи, продадено! Mr. Green

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз съм доброволец, но за София. Тъй като съм на работа, след 18 ч съм на разположение Hug. Бу, кажи с какво мога да помогна.

Добро утро, Бу...!

# 104
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Аз съм доброволец, но за София. Тъй като съм на работа, след 18 ч съм на разположение Hug. Бу, кажи с какво мога да помогна.

Добро утро, Бу...!

 Banghead

Нищо де. Даже съм й благодарила  Laughing но София е коскоджамити град - вероятно ще трябват поне двама за координация.

Общи условия

Активация на акаунт