Тениски, тениски!

  • 19 868
  • 663
  •   1
Отговори
# 75
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Момчета ,какво става с тенеските, има ли развитие по въпроса?
Пишете, пишете - защото до няколко дни ще се обяви финал на записванията и ще се даде поръчката за бройката тениски Grinning
Пиша Laughing
1 за кърмачката (вталена и малък размер)
и 2 за кърмачетата  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 738
Бих добавила +2 за кърмачето!!!! Peace
,

# 77
  • Мнения: 115
И аз гласувах, но ако трябва да избирам бих избрала потник за мама и тениска за бебо Wink

# 78
  • Мнения: 3 926
Аз също бих искала вталена тениска и тениска за малката.

# 79
  • Мнения: 492
Гласувах за 1 за мен и +2 за моите моми  Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 618
1+1 детска  Hug

# 81
  • Мнения: 738
Кога ще свърши събирането на гласовете?Нямам търпение да си видя новите одежди,които ще носим аз и малкия Гого с голяма гордост!!!

# 82
  • Varna
  • Мнения: 603
1 за мен +1 за кърмачето + 1 за кака му

# 83
  • София
  • Мнения: 2 493
1+1

# 84
  • Мнения: 2 829
И аз да се запиша-искам 2 тениски, + 2 за кърмачето-нека и из нашия град да се видят рекламните материали Grinning

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Момичета - особено тези от Пловдив - има ли някоя доброволка да помогне за тениските? Малко се притеснявам, че няма да смогна. Предоставям телефони за контакт с фирмата и прочее, но за самото действие поръчване-взимане-даване ако има помощник (ци) би било много добро! Благодаря ви в аванс!

# 86
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Доброволци засега не се отзовават Laughing

Показвам предложението за дизайн, което е само предложение, оформено е лаишки (лично от мен, ще простите скромните ми умения) и подлежи на промяна.

http://smg.photobucket.com/albums/v724/t_ruseva/LLL/untitled.gif
п.с. логото също ще е в синьо, но уменията ми не стигат чак дотам да мога да го посиня.



Последно повикване за тениски, защото е време да броим кой колко, да проверим как ще се отрази на цената различен модел на тениските, както и да ги подготвяме за изработка, че не остана за кога  Grinning

Много би улеснило, ако по градове се организира събиране на парички и после - раздаване на тениските. Цената ще е ясна до утре-вдругиден, така че се търсят и доброволци-организатори по градове (от София и Варна има бая народ, доколкото видях).

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 12:22 от Мис Бу

# 87
  • Мнения: 1 930
Аз съм доброволец, но за София. Тъй като съм на работа, след 18 ч съм на разположение Hug. Бу, кажи с какво мога да помогна.

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Гея, благодаря ти! Всъщност не знам как е най-удачно - да се съберат авансово пари и после да се раздадат тениските или ако някой има възможност (от Сф човек, от Варна, от Пловдив, съответно) да даде пари, а после при раздаването на тениските да се дават и парите. Трети вариант е да се превеждат по откритата от Експрес сметка за кърмачески активности, ако е възможно в 'основание за плащане' да пише 'за тениски' (той ще каже може ли) и така... Или комбинирано - не знам.
За сега задачите са: да разберем от колко града по колко човека имат желание за какви и колко тениски.
Разбира се, надявам се с тъй направените тениски да походим на Похода в подкрепа на кърменето на 4-ти в Пловдив Grinning

# 89
  • Мнения: 1 930
Аз ще съм в Плевен на 4 и 5, има ли Плевенски майки, които да ме подкрепят , да облечем тениските примерно и да направим поне среща в подкрепа на кърменето и да раздаваме брошури, знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт