две седмици нито грам надолу-помагайте

  • 1 733
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 453
аз мисля, че или трябва да си смениш режима на хранене за някой и друг ден или да позасилиш метаболизма си както и да увеличиш дневните ти  физически натоварвания. а ако всичко комбинираш в едно ще е направо страхотно. така мисля, че няма да имаш проблеми, но наистина (по- горе е написано) организма привиква бързо към един начин на хранене, затова е и хубаво да се сменя. УСПЕХ!!!  newsm17 thumbsup

# 16
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
ani69  newsm51 newsm51 newsm51
Успешно отслабване!! При вяка диета има задържане, така че  и много търпение също!
Ако искаш хвърли един поглед при нас:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203810.0

# 17
  • Мнения: 4 678
...Организма,метаболизма,мускулните влакна се нуждаят от протеин дори и да не тренираш...
Прав си, Атлете, мускулите, клетките изобщо нормално функциониращият човешки организъм се нуждаят от тях, те са един от начините да се ускори метаболизма, но въпреки това всичко трябва да е с мярка, защото излъшъка се наслагва и се появяват странични ефекти. Според мен всяка храна трябва да се заработи от мускулите. Колко според теб е нормалната доза за жена 70кг, без силови натоварвания и кардио, както в случая пише Ани?

Според мен 50 грама на ден е добре  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 975
Малко балъшки въпрос Embarassed, но кой е тип А и кой Б newsm78

# 19
  • Мнения: 2 147
То има едни тестове едни чудесии newsm78 #Crazy и се определя кой тип си, и каква храна да консумираш Hug

# 20
  • Мнения: 2 270
...Организма,метаболизма,мускулните влакна се нуждаят от протеин дори и да не тренираш...
Прав си, Атлете, мускулите, клетките изобщо нормално функциониращият човешки организъм се нуждаят от тях, те са един от начините да се ускори метаболизма, но въпреки това всичко трябва да е с мярка, защото излъшъка се наслагва и се появяват странични ефекти. Според мен всяка храна трябва да се заработи от мускулите. Колко според теб е нормалната доза за жена 70кг, без силови натоварвания и кардио, както в случая пише Ани?

Според мен 50 грама на ден е добре  bouquet
50гр-протеини newsm78-ти сериозно ли говориш

# 21
  • Мнения: 4 678
Ако ти кажа 100 грама как ще е newsm78
За не тренираща 30-60 грама на ден не е проблем  bouquet
 гледайте да е 0,6-0,8 грам на килограм  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 270
искаш да кажеш,че трябва да изяждам по 50 гр месо на ден,а друго какво да ям-като не може и плодове и  въглехидрати. #Crazy Rolling Eyes newsm78

# 23
  • Мнения: 4 678
50гр месо не са 50 гр белтъчини Naughty
Плодове може да ядеш, но да не е вечер Peace
Ако тренираш може да ядеш въглехидрати, след тренировка  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 270
50гр месо не са 50 гр белтъчини Naughty
Плодове може да ядеш, но да не е вечер Peace
Ако тренираш може да ядеш въглехидрати, след тренировка  bouquet
извинявай,че те занимавам със себе си,но не съм много наясно колко точно месо трябва да ям-около 300-400гр бяло пилешко добре ли е

# 25
  • Мнения: 4 678
Добре е  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт