Как "печете" децата си ня слънце правилно?!?

  • 1 212
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
София беше на 2 г. миналото лято, мажех я с фактор 30 от слънцезащитна серия за деца и ходехме на плаж след 17 ч.

# 16
  • Мнения: 2 309
За пръв път заведох сина си на 10м на море и не съм го обличала с тениска.Просто го намазах с висок фактор защита на Чико.Така всяко лято...На плаж ходихме от 9 до 11-12ч

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Миналата година не съм го пекла и тази пак няма.
Намазан с крем, под чадъра. И пак имаше тен Simple Smile

Има време да си съсипва кожата и да слънчасва ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 877
Водихме Йоанна за първи път миналата година - на 2.5 г. Тя е страшно бяла и много ме беше страх да не изгори. Преди морето направихме няколко (4-5) слънчеви бани, та бяхме малко подготвени. На морето - на плаж сутрин и след обед, детско сл. защитно мляко, фактор 40. (мажех я по няколко пъти). На плажа беше голичка на пясъка, но под чадър. В морето влизахме често - не мисля, че трябва да лишаваш детето от удоволствието да се плацика в морето Hug.

# 19
  • Мнения: 8 769
Мажа с висок фактор, първите дни стоим на плажа по около 30 мин, до час. Заигравам ги често под чадъра, и им се събира много малко време на слънце.
Ходим на плаж до 11 ч (понякога и до 12, но след 5-та баня), и след 17 ч.

# 20
  • Мнения: 984
Водя моята на плаж от 8,30 до 9,30ч. След това слънцето не пече, а пържи и е неподходящо за деца. Мажа с НивеяСън 30. и през повечето време сме двете на мокрия пясък до разбиването на вълните. Давам вода на 10 минутки, не я храня на плажа. Слагам долнище на бански, без фланелки потници и т.н.

# 21
  • Мнения: 9 903
тениските на плажа пречат, освен ако детето не е извънредно кротко и не излиза от чаршафа. Да е намазано, допълнително се мажат раменете, и да има шапка, на плажа се стои до 10.30 и след 16; туй то.

Общи условия

Активация на акаунт