ДЕКЕМВРИйския отбор прегръща Зечовата пълна къща

  • 11 527
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
Въпреки горещината Декемврийката я хвана веселбата!

Хехееее, вие съвсем пощуряхте, мацки!
Поне е весела темата, че много болести се опитаха да ни налегнат!

Пачи, имам питанки разни, но ще мина на ЛС, да не оспамя темата!

# 16
  • Мнения: 9 487
 rotfImbo rotfImbo /..въпреки че мн ми се искаше Пачи да стигне и до мен Joy/
Иначе и аз като Правда и Елс реших че панделки се каниш да връзваш Mr. Green
Сани и Марти-бързо оздравяване на малчовците Heart Eyes. Нашия рано-рано го изкара този вирус..тъкмо спря повръщането и аз реших че ще минем метър с разстройството и то се почна CrazyПоне всичко беше 2-3дни! Сега сме с друг-кихане и сополи-нищо друго-2дни и край, но лепна след него мен, майка ми, леля си..мн досадно в тези жеги да подсмърчаш Tired
Краси съчувствам ти за Галето Hug, но е за нейно добро..добре че все пак са малки и бързо им се отвлича вниманието и забравят..
Чудя се да се хваля ли или да се оплаквам  Thinking-нашият младеж вече си има гадже! Определено си е харесал една кака /2мес. по-голяма/. Само ходи да я прегръща и целува /по устата!/ , храни я в устата с каквото има под ръка-солети, зрънчо..държи я за ръка като ги возим в количките...към други деца не е имало чак такова внимание-направо ме хвърля в оркестъра...ако от сега се почва ooooh!

# 17
  • Мнения: 799
Правда-З е надарена за всяка ДЕКЕМВРИйка ощетена
ДЕКЕМВРИйка в облаци витае, за Викиния Дан мечтае
Габи кротка е душица, рамо за всяка ДЕКЕМВРИйска главица
Сани бори болести с Инес, ДЕКЕМВРИйка ще откликне още днес
ДЕКЕМВРИйка чуди се и мае, Галакси защо си трае?
ДЕКЕМВРИйка вдига луда врява, Тане нещо се скатава
МТВ чете си кротко без да подозира ДЕКЕМВРИйска клопка
Мимито е наш'то вдъхновение за всяко ДЕКЕМВРИйско дръзновение
Мимиска прави ни на пух и прах, ДЕКЕМВРИйката я хваща страх
Елс души крадци в креват, пази ДЕКЕМВРИйки по халат

# 18
  • Мнения: 799
ДЕКЕМВРИйка цъка под мустак "Къде е скрила Марти тоз тумбак?"
Карчита гледа 2 моми, успява ДЕКЕМВРИйки да следи

Хора, приключвам с римите, щото "Оризът чакам да заври, Милен пържолите реди"  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 438
Честита нова тема момичета!
Включвам се , за да не попадна във римите на Пачи.Не,че липсвам на някого,но съм все още изпълнителна....
И с риск да ви досадя с оплакване в новата тема.....АннаМария ме побърква вече цяла седмица...Не знам от никненето на кучешките зъби ли е или от нещо друго ,но е ад...
Венците са и подути като да пробият зъбки всеки момент,но няма нищо.Отказва да хапне каквото и да е с изключение на джанки,краставици или нещо друго поникнало на двора.Като тръгна към нея с чинията пищи и се чуди къде да се скрие. А като стане вечер има нов репертоар.....Заспива трудно и спи точно 2 часа събужда се с писък и реве до сутринта.Призори заспива пак за 2 часа и през деня все и е криво.Не знам вече какво да я правя.....Чудя се дали да я заведа на лекар, но пък няма Т и нещо ,което да го взема за болест...
Имаме и малко за хвалене-от 2 седмици ходим на гърне и сме без памперс,през нощта и слагам но тя и в него се вторачва ,че иска да пика като не спи и да го махаме и той е повод за плач.
Спирам да се оплаквам да не развалям още хубавата тема,но като ви се оплача и ми олеква.
Много усмивки и приятни мигове на всички!

# 20
  • Мнения: 799
Ee, стига, де, Цвети, много ужасно звучи това, че не липсваш на никого  Naughty Сигурно ти е дошло много на нагорно от тия зъбаци на Анна Мария, ама вече им се вижда края - няма да растат до 100 години, я  Mr. Green
Айде и за теб едно тематично
ДЕКЕМВРИйската лигня се отрази на Цветината душа

# 21
  • Мнения: 458
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Пачи, направо ме разби!

Габи кротка е душица, рамо за всяка ДЕКЕМВРИйска главица
За втората част съм съгласна, но чак пък кротка....питай Жоро дали мисли така  Laughing
Аз само се записвам в темичката, че да не ви търся утре.
Прегръдки за Инеската и Анна-Мария!
Зеч, аз пък направо си помислих за секс  Blush
Ох, утре ще пиша, че вече много ми се спи. Правя едни снимки до среднощите и подготвям малък подарък за ЖОро, че скоро има РД. Той вече си направи големия подарък - купи си моторче! (за мен остава колата).
Лека нощ на всички! То, май, добро утро трябва да ви кажа, че дали някой въобще ще чете сега  newsm78
Зори, прегръдки и за теб!

# 22
  • Мнения: 600
Хайде, след толкова време и аз да се разпиша. Да кажа че сме добре и вече озъбени с 16 дребни зъбета.
Пачи, честит ти рожден ден на патерица - жива, здрава, късмет и любоффффффффф!!!   bouquet  bouquet  bouquet
В момента правя много безуспешни опити да махна пампите и в безуспешността имам голям успех  Mr. Green  Вие как сте по темата? Много ми се ще поне за тези консумативи да спра да се бъркам или поне да останат само за през ноща, но ще видим.
Набираме голяма скорост в бърборенето - в това на бългаски и на китайски  Mr. Green На български се разбираме що годе, но за китайския Сиси ще трябва да преподаде някой и друг урок. И тъй устата ни е голяма, но пък хич я няма Сиси в самостоятелното заиграване. Незнам как ще се разберем с нея по темата.

# 23
  • Мнения: 195
ок, излизам от затъмнението, стоя си в ъгъла и ви слушам/чета, ама не мога сега да не пиша = попиках се от смях с пачи. бе жена що не намериш работа дето да ти ползва таланта, толкова си забавна!

инес да се оправи със стомахчето!

зори, стискаме мистериозно палци да си здрава!

правдее, и аз искам от запаса на гръдна обиколка!!! калина суче ли още? рада само вика "мляко!" и ме бучи!

цвети - зъбите са!!!!!!!!!!!!!!! на рада пробиха горните кучешки преди седмица и се промени детето!!!!!!!!!!! и аз бях на твоя хал, не издържах. сега обаче е взела да ме плеска по дупето като тъпан (то и на такова е замязало)  - като съм по гащи (при 40с не слагам дрехи у нас) и шляпа шляпа и се хили!

мтв, ууууууууууууухуууууууууууууууу - с по-големи ходите а? умно дете!

марти, жани - същото дередже - сядаме, пръцаме на гърнето и после "аки!" и след секунда сме омацали пода...жани, на мария синът е на 4 почти и още не ще да ходи на гърне:( марти, дано дани се оправи и се готви да е батко!

вики, то аз чак се плаша дето няма да си ходя до бг:)!! много сте убави пупупу! как е жегата при вас?? тук не смея да изведа детето навън...

ооо, новина - от миналата седмица сме на градина по 3 часа на ден. голям вой пада на оставяне, но хлапето е добро и се справя. като я прибера спи като змей!

пачо, да опекох гъзето, но с това дето yahoo стана flickr ми се разказва играта да кача нещата - търпение!

цунки

# 24
  • Мнения: 2 897
Добро утро!
Хайде,правете ми компания с тази изкусителна напитка,която не мога някак да я откажа Wink
                           

# 25
  • Мнения: 1 666
 hahaha ПачиииииrotfImbo  rotfImbo rotfImbo! Ще ме умориш! Всъщност не, действаш ми зареждащо! Благодаря ти! Hug

Зори, кафето ми е изпито вече, но считай, че съм ти правила компания! Радвам се, че резултатите и на двама ви са добри! Това, което си запланувала под аватара си, е най-доброто, което можеш да направиш за себе си наистина!

Хотмаме, чакам снимки от LA. Да си помечтая.... засега.... а като ударя джакпота утре ще се пенсионирам там.

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Пачоооооооооооооо, падам да се хиля с тебе.  hahaha hahaha hahaha Ето ти и на теб едно специално от мен:


Имаме си в декемврийската дружина
мама щура, но и много дива.
Пачикрак се тя нарича,
Магариня много я обича.
Пачи купонджийка е голяма,
но в момента била в емоционална яма.
Отстрани не й личи,
щури рими тя реди.
Всички в декемврийския отбор
паднаха под нейния напор.
Дискотеки, пиене, купони,
къмпинги, палатки и мотори,
много морски танци страстни,
както и мъже безстрашни,
всичко туй в кръвта тече на Пачи,
декемврийсктото ни майче-юначе.
Весело е в нашето виртуално общество,
положително зареждащо е то!
  Wink


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Весел ден на всички!   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 897
Ели,браво!Много е хубаво  bouquet


Зори, кафето ми е изпито вече, но считай, че съм ти правила компания! Радвам се, че резултатите и на двама ви са добри!
Елси,моите не са,за съжаление Sad,това е тъжното,но ще се оправя Wink
Благодаря ти за компанията Hug

# 28
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ха здрасти и от мен,

много ми се спи, няма да се оплаквам де Mr. Green
Борко засилва кашлицата и от днес вече е на сироп.
Катя нервна от кучешко зъбоникнене. Пикае на поразия по жълтото ми килимче. И хич ама хич не и пука че е напикана. Изпикава се и продължава да щапука с напиканите гащи все едно е със сухички.

Наближава РД на малък Борко, замислих тортите веч, дано да имам време с двата тайфуна да ги спретна, че наш татко много работа имат напоследък и е все в разход.Ще се пофаля кат му дойде времето Wink

Бях на интервю за работата. Май ми се ходи там. Харесаха ми! До момента само веднъж попаднах на такова място - мениджърката беше изключително непринудена, висока хинтелигентна и безкрайно честна и откровена. Мисля че се представих подобаващо, дори се бях накукумондрила - остана ми време и за това  Mr. Green, но все пак имам малко съмнение че ще ме вземат.Сигурно ще имат по - подходящ кандидат от мен....До края на седмицата ще стане ясно! Ще си призная без бой!

И сега пак без бой ще си призная, моля не ми се смейте на простия акъл. Приеха ме магистратура в Икономическия Университет. Ще има на дърти година да търкам банките за да се изуча в икономиката.Едно време Борко ме молеше да запиша там и ми викаше че няма да съжалявам ако го послушам, па аз "ТИ ЛУД ЛИ СИ БРЕ? аЗ СЧЕТОВОДИТЕЛ? Я ВЪРИ СЕ ГРЪМНИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire" А сега аз ще ида да се разстрелям #2gunfire #2gunfireТаксата подобаващо висока, моя мозък задръстен , две деца ..... Бре смотана история. Но ще се боря за хартишката де!
Ай де бай! Спорен и усмихнат ден!

П.С Дани на Сиси пиши от време на време! Покажи малката - голяма Сиси

# 29
  • Мнения: 458
Ха, честито, МИм! И мен ме приеха да уча магистратура, но туризъм. Та, ще бъдем колежки  Laughing.
Ели, много весело стихче!

Общи условия

Активация на акаунт